Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. 679. [B]Eiko Fukurokuju - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B] (Kuma del Sol Levance x Xakira Hinode Kara) hod.&wł.:De Boeck Bart [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6908.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6909.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6912.jpg[/IMG] 680. [B]Isamashii-Go Hi Ga Noboru - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B] (Daiji of Kisarazu Shirai-Kensha x Byakuenofujin-Go No Shatsuko) hod.&wł.: Vazakas Nikos [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6907.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6913.jpg[/IMG]
  2. [B][COLOR="#0000ff"]kl. championów[/COLOR][/B] 678. [B]Daiichi-Ni Go Kiyama - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, res.CACIB[/COLOR][/B] (Seiryuu Go Ryuuhau Yamagami x Akira Go Kiyama) hod.: Rother Sibylla, wł.:Rickoff Manuela [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6920.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6921.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6942.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6944.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6946.jpg[/IMG]
  3. [B][COLOR="#0000ff"]kl. otwarta[/COLOR][/B] 684. [B]Mabushii-Bo Hi Ga Noboru - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, BOS, CACIB, BOB[/COLOR][/B] (Fukashigi-Go No Shatsuko x Byakuenofujin-Go No Shatsuko) hod.&wł.: Vazakas Nikos ups coś zamieszałam z podpisami :roll: to jest Mabushii-Bo Hi Ga Noboru.. wszystko przez tego samego wystawce.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6938.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6940.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6943.jpg[/IMG] 685. [B]Ninigo-No-Mikoto Satsu-Go - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B] (Yumenoshima No Okuninushi Go x T'Chihiro-Go de la Vallee des Dragons Sacres) hod.: Timmers P., wł.: Bart De Boeck [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6937.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6941.jpg[/IMG] [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6939.jpg[/url]
  4. [quote name='Cambel&Megi']Cieszę się, że mój Basek znalazł u Was uznanie!:lol: Asiaczku, tak, Dżezik. Jak tylko znajdę trochę wolnego czasu, to coś będę kombinować.;) Basek zrobiony był jakiś czas temu, tylko zapomniałam wkleić. Teraz niestety mam nawał pracy związany z webdesignem, i szkoła...:shake:[/QUOTE] byłoby super!!!:oops:
  5. [quote name='jamnicze']Ja też gdzieś czytałam, ze ten symbol jest dość starożytny, tylko dokładnie nie pamiętałam co oznacza ale na pewno coś pozytywnego (zdaje się szczęście czy dobrobyt :niewiem:)niestety przez wiadomo kogo został użyty jak został i pierwotne znaczenie symbolu się zatarło.[/QUOTE] fakt faktem ten znak jest na pewno starszy niż hitler.. skończe zaraz z Luksemburgiem i zaczne wstawiać tu zdjęcia.. HK i Makao czy kitki?:roll:
  6. 683. [B]Aiko - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata I[/COLOR][/B] (. x .) hod.: Titre Initial, wł:Sabine Sintobin [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6922.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6929.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6932.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6934.jpg[/IMG]
  7. 682. [B]Guanyin Furinkazan - [COLOR="#ff8c00"]oc.dobra[/COLOR][/B] (Zushiou Hinode Kara x Bisho Hinode Kara) hod.: Spors Pascale, wł.: Bianca De Boeck [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6923.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6927.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6930.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6933.jpg[/IMG]
  8. [B] [COLOR="#0000ff"]kl. pośrednia[/COLOR][/B] 681. [B]Gekko Furinkazan - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata II[/COLOR][/B] (Zushiou Hinode Kara x Bisho Hinode Kara) hod.&wł.: Spors Pascale [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6925.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6926.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6928.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6931.jpg[/IMG]
  9. dziś romansowania więcej nie będzie, więc są zdjęcia ;) [B][COLOR="#0000ff"]kl. championów[/COLOR][/B] 675. [B]Kajitsu No Nikkotoshi Go - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, BOS, CACIB[/COLOR][/B] (Yoshimitsu Go x Sayakahime Go Kuban Okugawasou) hod.:Rossi Giowanna & Brutti Roberto, wł: Sibylle Rother [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6891.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6892.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6894.jpg[/IMG] [B] [COLOR="#0000ff"]SUKI kl. baby[/COLOR][/B] 677. [B]Kashiwa-No-Ki Akashi-Hime - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I[/COLOR][/B] (Kajitsu No Nikkotoshi Go x Daiichi-Ni Go Kiyama) hod.&wł.:Rickoff Manuela [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6905.jpg[/IMG]
  10. my również trzymamy kciuki!!!!!! przeszukałaś go czy nie ma kleszcza??? najlepiej wiąć grzebień i powoli przeczesać calego psa..
  11. no to dobrze :) na następne zdjęcia trzeba będzie poczekać do jutra [SIZE="1"](romansowanie + goście ;) )[/SIZE]
  12. [quote name='Asiaczek']TEN znak to naprawdę znak słońca? Patrz, ja nawet nie wiedziałam. Mi się kojarzy jednoznacznie... Pzdr.[/QUOTE] Asia a to zdjęcie z Londynu z ubiegłego roku [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/anglia1.jpg[/IMG] tylko zwróć uwagę, ze to jest odbicie lustrzane.. a zakaz czekania jest boski ;)
  13. Ewelino zdjęcia się obrabiają :evil_lol: nie widzisz ich?? :roll: zmieniałam ich umiejscowienie, ale już powinno być wszystko w porządku
  14. [B][COLOR="#0000ff"]kl. młodzieży[/COLOR][/B] 673. [B]Gokan Hinode Kara - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata II[/COLOR][/B] (Ninigo-No-Mikoto Koichi-Go x Etsuko Hinode Kara) hod.:De Boeck & Moreels, wł.:Niclaes-Huysmans [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6880.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6884.jpg[/IMG] 674. [B]Kaiyou Go Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I[/COLOR][/B] (Birin Go Musashi Aiwa x Koisakura Go Yahata Kensha) hod.: Exposito Silvia, wł.: Sibylle Rother [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6881.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6887.jpg[/IMG] [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6896.jpg[/url] 4075. [B]Hakuai-No of Lucky Tami - [COLOR="#ff8c00"]oc.dobra, lokata III[/COLOR][/B] (Yumenoshima No Shingo Go x Doro Aiso of Lucky Tami) hod.:Hoffmann Heinz-Dieter, wł.:Gabriele Morgenschweis [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6885.jpg[/IMG]
  15. no dobra zaczynamy pooooowoli [SIZE="4"][COLOR="Red"][B]Luksemburg - 6-7.09.2008[/B][/COLOR][/SIZE] [I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I] [U][SIZE="3"]sędzia: Christiane Broecker (Luksemburg)[/SIZE][/U] [B][COLOR="Blue"]PSY kl. baby[/COLOR][/B] 672. [B]Kashiwa-No-Ki Akimba-Baboo - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I, Best Baby[/COLOR][/B] (Kajitsu No Nikkotoshi Go x Daiichi-Ni Go Kiyama) hod.&wł.:Rickoff Manuela [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6879.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6877.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6876.jpg[/IMG] 4074. [B]Amatsu Kami Kashiwa No-Ki - [COLOR="#ff8c00"]lokata II[/COLOR][/B] (Kajitsu No Nikkotoshi Go x Daiichi-Ni Go Kiyama) hod.:Rickoff Manuela, wł:Gabriele Morgenschweis [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6870.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/wystawy/2008/Luksemburg/IMG_6872.jpg[/IMG]
  16. [quote name='panienkabubu'][URL="http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/298.jpg"]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/298.jpg[/URL] zakazy niby śmieszne, ale przynajmniej wiedzą czarno na białym co im wolno, a co nie.... Reklama czad!! Jak ona jest zrobiona???[/QUOTE] dodam jeszcze jeden zakaz i przy okazji jego łamanie.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/302.jpg[/IMG] W reklamie wszystko jest 3D poza pływakami..
  17. [quote name='Cambel&Megi']Witam się wieczornie.. ...przychodzę z takim mini-Baskiem (mojego wykonania). :lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/2h6rn6w.png[/IMG][/QUOTE] cuuuuudo!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: a może akitke dałoby sie zdziełać?:roll::oops: [quote name='Asiaczek'] Lubię i nawet mam takiego jednego w domku - Gusio-pręgusio (po domowemu), a w rodowodzie - Abotere's ADUNBI. Oto Gusio. [url]http://img241.imageshack.us/img241/5686/resizeofpict0170abav1.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] super zdjęcie!!!!!!
  18. a jak tam Sajduni się majteczki podobały??? Anata ich nieznosiła:shake::cool3:
  19. [quote name='INU']Lepiej nie mówić. :cool1: [/QUOTE] haha dogadaliby się z Anatką ;)
  20. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/296.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/297.jpg[/IMG] kolejne fajne zakazy:evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/298.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/299.jpg[/IMG] i ciekawa reklama (zwróćcie uwagę, że za nia idą ludzie.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/300.jpg[/IMG]
  21. a Luksemburg się obrabia i obrabia.. a tymczasem kilka zdjęć od Buddy ręcznie rzeźbione [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/291.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/292.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/293.jpg[/IMG] co jakiś czas wiele osób umawia się w internecie, że jakiegoś dnia ubiorą się dosyć dziwnie i można spotkac wtedy pojedynczych ludzi poubieranych dość dziwacznie.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/294.jpg[/IMG] i powrót z gór.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/295.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Viris']Bardzo nam się podoba. A wracając do Egiptu, może po tylu wypadkach ograniczono zejścia głębinowe do minimum - zawody, bicia rekordów itp. My spędziliśmy tam trochę czasu i byliśmy w wodzie sami. Ja byłam tam w lutym 2005 roku.[/QUOTE] ja byłam w lipcu, więc środek sezonu i tłumy ludzi:roll: [quote name='jamnicze']Ale harem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/279.jpg[/url][/QUOTE] od razu harem.. ale jaki oryginalny ;) [quote name='cropka']Nie czytałam zbyt wnikliwie, raczej zdjęcia oglądałam, myśląłam, ze Agappe też tam była. No to zazdroszczę bratu Agappe :lol:.[/QUOTE] dokładnie, to mój braciszek nawiedził HK.. mieszka tam jego znajomy.. [quote name='pusia2405'][url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/284.jpg[/url] :evil_lol:[/QUOTE] pani była podobno boska ;) wszyscy się na nią patrzyli ;) [quote name='Taishi']ten znak- to symbol słońca, mniejsze posągi- wielbiące Buddę. Sam posąg Buddy waży ponad 200ton i jest największym posągiem Buddy na świecie. ( a to wszystko posąg + klasztor na wyspie Lantau ) Daria i tego bratu chyba najbardziej zazdroszczę...widziałam zdjęcia koolejki linowej, która wiezie ludzi na górę...makabryczne wrażenie[/QUOTE] widze, że Marta robi za przewodnika :) ja z tej kolejki to mam jeszcze filmiki.. jak będziesz grzeczna to Ci może kiedyś płytke pozycze ;)
  23. filmik rewelacja!!!! kitki też!!!!!!:loveu::loveu:
  24. ojoj klub akit powiększył chyba swój asortyment.. nie pamiętam, zeby wczesniej oferowali np lampy:roll:
×
×
  • Create New...