-
Posts
9099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agappe
-
troszke dmiany w HK... [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/186.jpg[/IMG] metro (tu wychodzi pewna wyższość aparatu mojego brata nad moim..) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/187.jpg[/IMG] widział ktoś takie zakazy u nas w metrze? :evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/190.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/188.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/189.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/181.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/182.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/183.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/184.jpg[/IMG] czas na drzemke [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/185.jpg[/IMG]
-
już po kolejnym egzaminie.. jeszcze tylko jeden:oops: jako, ze tak każdemu HK się podoba wstawiam dalej ;) widelce [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/176.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/177.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/178.jpg[/IMG] opera (z tego co pamietam) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/179.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/180.jpg[/IMG]
-
jak to wśrode?!?!?! mi się wydawało, że w niedziele:roll:
-
[quote name='Taishi']i pierwsza kąpiel :diabloti: idziemy do łazienki...:evil_lol: [url]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/7.jpg[/url] [/QUOTE] ładne mi idziemy :evil_lol:
-
Agnieszka gratuluje!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
-
i odrobina Hong Kongu [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/171.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/172.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/173.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/174.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/175.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a6.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a7.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a10.jpg[/IMG]
-
widze, że wszyscy mają podobne odczucia:roll::cool3: to może dla odmiany odrobine Anatki, bo dawno tu nie gościła [B]sierpień 2008[/B] spotkanie z siostrzeńcem :cool3: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a2.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a3.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a4.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a5.jpg[/IMG]
-
kolejna przestrzeń ;) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/166.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/167.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/168.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/169.jpg[/IMG] może coś do jedzonka?? moze jeszcze potem coś wstawie [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/170.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/161.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/162.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/163.jpg[/IMG] klocek [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/164.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/165.jpg[/IMG]
-
Hong Kong cd [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/156.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/157.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/158.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/159.jpg[/IMG] jako, że w HK juz kilka razy bylo troche epidemii każdy kto jest chory nosi takie maski (chociaż akurat w tym przypadku maska jest ze względu na prace) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/160.jpg[/IMG]
-
[quote name='wani'][FONT=Verdana][SIZE=2]Pomijajac wczorajsza wystawe i wszystko co z nia zwiazane... Beata, jest nam niezmiernie przykro, ze zmienilas do nas stosunek. Wlasciwie nie wiemy nawet co bylo tego powodem. Wydawalo sie nam, ze mamy ze soba b. dobre relacje... Coz, mylilismy sie. Z Markiem juz od dawna zastanawialismy sie, dlaczego sie do nas w ogole nie odzywasz, albo chociaz, jaki byl powod zmiany terenow spacerowych. Wczoraj wypartywalismy Cie z pol godziny zanim pomachalas do nas, pamietasz co wtedy powiedzialas? I znow nas zaskoczylas - niemilo. Jest nam naprawde przykro... mi szczegolnie. [/SIZE][/FONT][/QUOTE] Ewelina prosze.. to chyba nie jest miejsca, zeby załatwiać takie sprawy..
-
Gratuluje wszystkim!! a w szczególności Agacie!!! jeśli chodzi o sędziowanie.. trzeba przyznać, że mało jest w Polsce sędziów, którzy znają się na akitach.. mnie ten pan nie oceniał, nie widziałam jak sędziuje, więc w tym wypadku nie będę się wypowiadała.. ja sie tylko ciesze, że Mushi wygrał :) Agata rozumiem, że chłopak dostał CWC i NDPwR???
-
[quote name='wani']Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie to wszystko zobaczyc na wlasne oczy... cos niesamowitnego. Szczerze zazdroszcze ;) I oczywiscie powodzenia na jutrzejszym egzaminie... :)[/QUOTE] rzeczywiście coś niesamowitego.. ciężko uwierzyć.. teraz już moge podziękować Ewelinie, Asi, paniencebubu i Mateuszowi za wszystkie "powodzenia" ;) [quote name='panienkabubu']Ktoś tam musi mieć radochę jak widokiem z okna nie są okna sąsiadów, tylko na przykład minimum wolnej przestrzeni, np. taka ulica... :evil_lol:[/QUOTE] w Hong Kongu usypują sztuczne wyspy, żeby można było coś jeszcze opstawić.. więc każdy kawałek jest cenny.. mieszkania są dużo mniejsze niż w Europie.. dużo więcej osób mieszka w 1 mieszkaniu.. i generalnie ludzi do mieszkania się nie zaprasza.. jest to zbyt "intymne".. wszyscy spotykają się na mieście [quote name='Matusz']"straszne" te zdjęcia :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/QUOTE] a dziękuję ;) [quote name='wani']Wyniki z romansowania, czy z egzaminu? :cool3: A tak serio... skoro nie krzyczysz to na pewno poszlo ok.[/QUOTE] może zalicze, może nie.. nie jestem pewna kilku rzeczy.. zobaczymy [quote name='Asiaczek']A kiedy będa wyniki? Poromansuj sobie troszkę... pozwalamy. Ale zaraz po tym romansowaniu - wklejaj następne fotki, OK? Pzdr.[/QUOTE] wyniki w następny poniedziałek zaraz postaram się o jakieś zdjęcia
-
co tu taka cisza??? co robimy z kalendarzami?? czas ucieka a my nic nie uzgodniliśmy:shake:
-
[quote name='wani']i jak poszlo? ;)[/QUOTE] romansowanie czsy egzamin?:evil_lol: <powiem jak będą wyniki>
-
wszystkie kciuki na pewno się przydadzą!!! :oops: na reszte komentarzy odpisze po egzaminie.. bo na razie wypadałoby iść spać skoro za 3.5h musze wstać, a chwilowo dopiero do domu wróciłam z burzy mózgów z koleżanką..:oops:
-
boisko w centrum miasta [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/151.jpg[/IMG] kolejny bezdomny [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/152.jpg[/IMG] znowu bambusy [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/153.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/154-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/155-1.jpg[/IMG] wracam do nauki:shake:
-
jak miasto to wysokie, jak park to dżungla (potem będą jeszcze zdjęcia ze środka) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/146.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/147.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/148.jpg[/IMG] odrobine innej architektury.. kościół.. ale zabijcie mnie nie pamietam której dokładnie religii [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/149.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/150.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Domek tymczasowy? [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/130-1.jpg[/url] To jednak dobrzy ludzie tam mieszkają; o pieskach pamiętają... [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/136-1.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] tam jest tak gorąco, że tak może wyglądać domek całoroczny o nawet nie zauważyłam tej eukanuby:oops: [quote name='Helga&Ares'][url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/103-2.jpg[/url] piękny widok! [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/112-1.jpg[/url] co to?[/QUOTE] ja u nas na ulicach są kebaby, hot dogi, zapiekanki itd, to oni mają jakieś swoje specjały.. a McDonald jest co 300m.. nie potrzeba go szukać.. jak sie idzie jakąś ulicą to można być pewnym, że w przeciągu 5-10 min minie się jakiegoś mcdonalda.. [quote name='panienkabubu']PIękne te zdjęcia z Hong Kongu, ale im dłużej je oglądam, tym większych duszności dostaję. Oczywiście w przenośni, ale jakoś nie "kręcą" mnie budynki do nieba......... Taki mały paradoks - bo Zakopane na przykład uwielbiam, a tam też multum ludzi :cool3:[/QUOTE] no to dla Ciebie specjalnie jeszcze kilka zdjęć ;) chodnik nad ziemią [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/141-1.jpg[/IMG] autobusy piętrowe, tramwaje piętrowe [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/142.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/143.jpg[/IMG] olimpijskie akcenty [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/144.jpg[/IMG] jedne z najstarszych (a tym samym najniższych) budynków [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/145.jpg[/IMG]
-
[B]Miasto:[/B] [B][COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]Nowy Dwór Mazowiecki, 12.10.2008[/SIZE][/COLOR][/B] [B]Miejsce:[/B] Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 66 [B]Termin przyjmowania zgłoszeń:[/B] I termin – do 31.08.2008r II termin - do [B]12.09.2008[/B]r., formularzem elektronicznym do [B]18.09.2008[/B] UWAGA – TERMINY NIE BĘDĄ PRZEDŁUŻANE! [B]Opłaty: [/B] Wystawcy krajowi – zgłoszenia i opłaty wniesione do dnia 31.08.2008 r.(dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP) - za pierwszego psa (z katalogiem) 70 zł - za każdego następnego (bez katalogu) 60 zł - za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 40 zł - weterani, rasy polskie i interchampiony (bez katalogu)- bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia Opłaty wnoszone po 31.08.2008r. wynoszą: - za każdego psa 90 zł - za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 60 zł - weterani, rasy polskie i interchampiony (bez katalogu)- bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia Opłata na wystawie: 120 zł za każdego psa. Za psy zwolnione z opłat, zgłoszone a nie wystawione, egzekwowana będzie opłata w wysokości 120 zł, za każdego psa. [B]Sędziowie[/B] Grupa V [COLOR="Red"][B]Viva Maria Soleckyj-Szpunar[/B][/COLOR] Akita Akita amerykańska Alaskan Malamute Shiba Siberian Husky Aleksandra Lubaszka pozostałe więcej informacji: [url]http://www.zkwp-legionowo.pl/strony/wystawy/14jesienna2008_info.html[/url] kto sie wybiera??
-
[quote name='Asiaczek']Na piątek zapowiadają całkiem ładną pogodę; przede wszystkim ma nie padać! A babaski sa na ringu 3, przed nami 29 psiaków: AA, AJ, AM. To może chociaz na babaski wpadniecie? Nie chcę nic mówić, ale może uda mi się dzisiaj upiec coś słodkiego... Juz nie wspomnę o tym, że miło będzie Cię zobaczyć!:lol: Pzdr.[/QUOTE] no to zobaczymy.. niczego nie moge obiecać..parking znowu 30zł?:roll: na razie koniec ze zdjeciami.. ide się uczyć.. może jeszcze wieczorkiem cos wstawie:roll:
-
[IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/136-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/137-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/138-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/139-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/140-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/131-1.jpg[/IMG] ogromny prześwit miedzy budynkami:evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/132-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/133-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/134-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/135-1.jpg[/IMG]