Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. tak w ten czwartek
  2. Agappe

    Kalendarze 2009

    ja mogę tylko dodać, że po rozsyłaniu dyplomów z rankingiem wystawowym mam dość wizyt na poczcie, a przynajmniej na 2 pocztach, które są koło mnie :shake: a takie wysyłanie i tak pewnie mnie będzie czekało w 2009 roku..
  3. taaaa przy takich wynikach głosowania na pewno nie uda nam się podjąć decyzji:shake: mogłam nie umieszczać tej odpowiedzi :/
  4. [quote name='Asiaczek']A w ilu częściach była linka po takiej zabawie?:lol: pzdr.[/QUOTE] o dziwo w jednej :evil_lol:
  5. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/201.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/202.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/203.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/204.jpg[/IMG] sklep z... trumnami [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/205.jpg[/IMG] a teraz czas na spacerek
  6. no i HK najdroższy budynek na świecie.. nie jest wysoki.. bo na tym poziomie ciężko jest już konkurować.. jego wyjątkowość to to, że można go rozebrać i postawić na nowo w każdym innym miejscu na śwecie.. pytanie tylko po co:roll: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/196.jpg[/IMG] park w mieście [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/197.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/198.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/199.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/200.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a6-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a7-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a8-1.jpg[/IMG] Mushi wzięty na 2 fronty :evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a9-1.jpg[/IMG] odgryzanie ogonka [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a10-1.jpg[/IMG]
  8. no dobrze to następne zdjęcia.. kilka kitków :cool3: [B]wrzesień 2007[/B] 4 pupki [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a1-1.jpg[/IMG] czym to się dziewczynki bawią:roll: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a2-1.jpg[/IMG] linką Mushiego:evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a3-1.jpg[/IMG] co by chłopaka kontrolować [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a5-1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Asiaczek']Witaj, Agappe1 Właśnie się zastanawiałam, kiedy do nas zawitasz... wiem, wiem, czasu nie miałaś z przyczyn obiektywnych... Pzdr.[/QUOTE] ale już chyba wszystko nadrobiłam :oops::oops: :cool3: teraz też powinna się edukować.. a jakoś mi to nie wychodzi :shake:
  10. [quote name='wani']no tak... Championy wchodza gratis.... Szczesciara ;)[/QUOTE] Championy nie.. Interchampiony :evil_lol:
  11. stawka i tak będzie znana tyg przed wystawą.. ja jeszcze nie zgłosiłam, ale mam taki zamiar.. w sumie nic mnie to nie kosztuje :cool3:
  12. [quote name='Asiaczek']Zobaczcie, jakie fajoskie autko było przeznaczone do zabawy dla najmłodszych... Cadillac albo inny amerykański wynalazek... [url]http://img502.imageshack.us/img502/2277/resizeofimg6354nb1.jpg[/url] ... i od przodu... [url]http://img382.imageshack.us/img382/1780/resizeofimg6362cq2.jpg[/url] Cdn. Pzdr.[/QUOTE] ciekawe co robią właściciele jak pada:roll::lol: [quote name='Asiaczek']No to tak na szybko Abotere's MALIK. [url]http://img247.imageshack.us/img247/8982/resizeofimg6275lg4.jpg[/url] [url]http://img247.imageshack.us/img247/2049/resizeofimg6280dp4.jpg[/url] [url]http://img519.imageshack.us/img519/8288/resizeofimg6283vz4.jpg[/url] [url]http://img519.imageshack.us/img519/2401/resizeofimg6297jg8.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] śliczny łepek!!! już wiem po kim Żelcia ma taką minkę ;) super zdjęcia z podróży!!!
  13. [quote name='Justa']a sznaucer to dusza a nie grzywka :diabloti: wiem, że fotka do d.. ale nic innego nie ma :shake: [url]http://img234.imageshack.us/img234/7857/dsc0157hw8.jpg[/url][/QUOTE] hahah dobre!!!!
  14. [quote name='BBeta']15.08 :cool3: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/DSC_76.jpg[/url] 11.09 :diabloti: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/DSC_100.jpg[/url] [/QUOTE] jakie cudo!!!!!!!!!! chyba będę tu wpadać :))
  15. [quote name='Matusz'][CENTER]i na modelu :cool3: [url]http://img221.imageshack.us/img221/2851/img9290os9.jpg[/url] [/CENTER][/QUOTE] jaki przystojniak!!!!:loveu::loveu: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] TaaaaaaaAaaaaaki jestem dłuuuuuuUuuuuugi:diabloti:[/B][/COLOR] [CENTER][url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7496.jpg[/url] [/CENTER][/QUOTE] wow!!!!!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: aż ciężko uwierzyć!!!!
  16. [quote name='panienkabubu'] [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_IMG_4458.jpg[/url] [/QUOTE] haha cuda.. chodzenie po głowie [quote name='panienkabubu']Gosiu - dzięki!!! :multi: Marysiu - jasne, Boston Terrier i BIS :evil_lol::evil_lol: (O Francy też tak mówiłam hihi) [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/chorzow100.jpg[/url] [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/chorzow114.jpg[/url] [/QUOTE] śliczna "parka" i śliczny kubraczek:cool3: [quote name='panienkabubu'] [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/chorzow65.jpg[/url] [/QUOTE] piękne zdjęcie:loveu:
  17. [quote name='bety']Dzięki - i nawet akitki japoneskie tym razem zrobiłam :p i Wam wstawiłam :cool3: Nie tylko mur był, bo wodne kwiatki to też Made in China :lol: ale tak tak popieram - Franka - więcej Chin wrzucaj na dogo :diabloti::lol::p:lol: Pzdr[/QUOTE] widziałam, widziałam, dziękuje za kitki :)
  18. bety śliczne zdjęcia :loveu::loveu::loveu: Franka mur chiński??? a może by tak coś jeszcze więcej z tych Chin??:roll:
  19. jeden egzamin zaliczony.. jeden jeszcze przede mną.. a z jedneogo nie ma jeszcze wyników.. następna?? a kto jeszcze??:roll:
  20. Agappe

    Kalendarze 2009

    Założyłam nowy temat z ankietą... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120690[/url] może w ten sposób uda nam się podjąć decyzje?:roll:
  21. jako, że inaczej decyzji chyba nie podejmiemy tworze małą ankiete... Mamy do wyboru 2 opcje dotyczące kalendarzy na 2009 rok [B][SIZE="3"]- oferta Proanimals [/SIZE][/B] [QUOTE] - format A3 (420x297 mm) - druk pełen kolor czyli 4+0 - papier kredowy 200g - lakierowany - 13 stron - okładka i 12 miesięcy - tekturowe, zabezpieczające plecki - spirala na całej szerokości kalendarza - metalowa zawieszka zintegrowana ze spiralą [B]100 szt. - cena 35 zł/szt. 200 szt. - cena 28 zł/szt. 500 szt. - cena 22 zł/szt.[/B] Druk offsetowy wysokiej jakości (nie cyfrowy!). 1. jest to cena kalendarza do zapłaty + dochodzą kosztyt przesyłki - czyli jak zwykle 2. druk offsetowy - to ważne bo jest lepszy 3. obecnie nie mogą użyć zdjęć już przez nas wysłanych, mogą dać miejsce na przesyłanie nowych; jesli jednak zarejestrowany uzytkownik (który wysyłał zdjęcia poprzednio) przesle maila, że wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęć w nowym kalendarzu i rezygnuje z otrzymania jednego bezpłatnego egzemplarza, to wtedy jak najbardziej - beda mogli i wykorzystają 4. na złożenie i wydrukowanie kalendarza będą potrzebowali ok. 2 tygodni[/QUOTE] [SIZE="3"][B]- robimy sami kalendarze[/B][/SIZE] - musimy zebrać zdjęcia, pieniądze, zrobić projekt graficzny, znaleźć dobrą tanią drukarnie, zapakować i wysłać kalendarze.. najtańsza znaleziona do tej pory oferta (przez cropke): [QUOTE]Dostałam ciekawą ofertę od firmy Fischer [url]www.fischer.pl/poligrafia[/url] Koszt wydrukowania i złożenia kalendarzy, dokładnie takich samych jak te zeszłoroczne (format, rodzaj papieru, spirala, tektura z tyłu, kolor, maszyna offsetowa) przy 200szt. wyniósłby 2900zł netto. O ile pamiętam poligrafia to 22% VAT , więc mamy 3538zł za 200szt. . Jeden kalendarz kosztowałby 17,69zł. wszystkie kalendarze musiałbyby byc wysłane do osoby, która rozsyłałaby je dalej (ktoś musiałby się tym zająć...). Jeśli płacilibyśmy 24-25 zł za sztukę i tak byłoby niedrogo, a różnica mogłaby pójść na AwP(przy 200 kalendarzach to ponad 1200-1400zł) .[/QUOTE]
  22. Taishi będzie już za stary na szczeniaki.. a Nonryoku?? (mam nadzieje, że dobrze napisałam imie:roll:)
  23. pewnie jakaś późna godzina była ;) odnośnie bucików to niestety nie mam pojęcia.. brat pokazując te zdjęcie nie dodał instrukcji obsługi:lol: następne zdjęcia będą jak przejdziemy na następną stronę:cool3:
  24. obrobiłam kolejne 25 zdjęć.. ale ide romansować :evil_lol: .. wstawie teraz kilka i może jak wróce coś jeszcze ;) metro [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/191.jpg[/IMG] jak widać zabezpieczenia wglądaja tam inaczej niż w pl.. zazwyczaj jest tyle ludzi, że wiele osób mgołoby próbe wejścia do metra przepłacic życiem - wpaść na tory.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/192.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/193.jpg[/IMG] może buciki? :evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/194.jpg[/IMG] chodniczek lecący górą [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/195.jpg[/IMG]
  25. Agappe

    Kto jest kto?

    w końcu się zebrałam i pouaktualizowałam troche:oops:
×
×
  • Create New...