[quote name='sylrwia']Justyna a nie zabłąkał sie wśród Twoich zdjęć wyżeł węgierski?:razz: A już byłabym w siódmym niebie jakby się trafił mój:p[/quote]
przykro mi ,ale chyba nie:oops:
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No myśmy z niego nawet skorzystali. Oto nasz zakup.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/3-1.jpg[/IMG][/quote]
piękny!!!!
na chartach wypatrzyłam coś takiego:
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3272/tndsc01781fn6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7581/tndsc01730wk5.jpg[/IMG]
[quote name='panienkabubu']ale przeciez tutaj nie bylo zadnej aluzji do Ciebie tylko do tego jak wygladala hala :) nie wiem dlaczego zle nas zrozumialas :)[/quote]
spoko nie ma sprawy:cool3:
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7789/tndsc01733wf9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1830/tndsc07945oy0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8714/tndsc07946js3.jpg[/IMG]
nie wiem jak Wy ale mnie zachwyciło to stoisko antykwaryczne:
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5374/tndsc01623hm0.jpg[/IMG]
to już takie gorsze technicznie fotki,ale może Cię Puli ucieszą.Mam nadzieję,że się nie powtarzam.
Potem wstawię Charty Polskie,w końcu to nasza polska rasa i ktoś też prosił.
cdn