-
Posts
4023 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by JustynaJK
-
myślę,że zabezpiecza mu włos na uszach
-
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2082/tndsc01791gs9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Evelina']Dogo jest lepsza szkola i Cie nauczy :eviltong:[/quote] kiedyś próbowałam wstawiać więcej,ale zanim zapisałam to mi się wszystkie skasowały!a przecież jeszcze muszę je zmniejszyć! Generalnie i tak już się sama dużo nauczyłam i oczywiście dzięi Dogo! a teraz poszukam chichuachua:roll::lol:
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7007/tndsc02093ae0.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6210/tndsc02098rr2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Evelina']Mod umie i ostatnio wklejone przez Justyne zdjecia zaciesnil ;)[/quote] Dzięki bardzo!mnie w szkole nie uczyli obsługi kompa,więc w niektórych tematach kuleję:razz:
-
nie ma za co cdn nie wcześniej jak we wtorek!bo idę do pracy:oops:
-
[IMG]http://img287.imageshack.us/img287/2007/tndsc01680mf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8099/tndsc01681dd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3024/tndsc01656yy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5805/tndsc01652vd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8999/tndsc01654sy5.jpg[/IMG]
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']Asiu - dokładnie właśnie tak jest :)[/quote] to się rzuca w oczy nawet nie dla znawcy rasy:crazyeye:
-
[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1405/tndsc01965ok2.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1706/tndsc01934dv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/5382/tndsc01895iz1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Atena']Västgötaspets (?[/quote] no właśnie!dzięki,jakoś z pamięci ciężko mi idzie zapamiętanie pisowni tej rasy:oops:
-
[IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1874/tndsc01989qr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1925/tndsc01986rj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4643/tndsc01968id4.jpg[/IMG]
-
[quote name='anetta']Ooo a cio to? [URL]http://img225.imageshack.us/img225/9269/tndsc01573mi1.jpg[/URL] :p Eve, ja w pierwszej sekundzie myslalam ze to on taki wysoki jest ( i tak mysle sobie ze cos tu nie gra :lol:) a po chwili patrze a on na stole stoi hahahahaha :lol:[/quote] to gr 1-vasgotaseps-nie wiem czy dobrze napisałam:oops:
-
u mnie w mieście też jest sporo egzemplarzy
-
dokładnie tak,jak jest to znajdą w komputerze
-
kupowałam jakieś 3 tyg temu była w księgarni Matras w nowościach
-
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8223/tndsc01492zl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6836/tndsc01711pq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7576/tndsc01901we9.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5500/tndsc01902lm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7562/tndsc01932lq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5049/tndsc01943jk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7506/tndsc01988ig9.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6250/tndsc01996hs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4874/tndsc01998gq8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2205/tndsc01662xt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3091/tndsc01678hw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5333/tndsc01679pv1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5817/tndsc01609cg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4207/tndsc01565xn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9269/tndsc01573mi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9275/tndsc01595uh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6704/tndsc01611cb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6789/tndsc01752al5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9176/tndsc01908yo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3388/tndsc01906yu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5198/tndsc01700jh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6440/tndsc01822pa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/9655/tndsc01857sz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/9175/tndsc01489jz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9743/tndsc01469zx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/7944/tndsc01467bp2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7923/tndsc01887wn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/7417/tndsc01907zn3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2450/tndsc01673lr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4711/tndsc01677gr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4460/tndsc01680iz1.jpg[/IMG]
-
a przypuszczam,że napewno powinien ten nr być w oddziale poznańskim
-
nie wiedziałam w kioskach,powinien być w oddziałach związku kynologicznego
-
[quote name='shangri_la']a ile kosztuje ta ksiazka? zaciekawil mnie opis chociaz ja rowniez labka nie posiadam JustynaJK- czasem mi sie zdaje ze pracujesz w ksiegarni albo masz takowa baaardzo blisko domu :p :eviltong: hehehe[/quote] kosztuje ok 30 zł nie,nie pracuję w księgarni tylko kupuję wszystkie nowości kynologiczne:lol: takie lekkie zboczenie:lol: a mieszkam w centrum miasta więc księgarni dostatek:lol:
-
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6468/tndsc01474rs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/8089/tndsc01495hx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6164/tndsc01506mg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4625/tndsc01529ip6.jpg[/IMG]