-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Estera [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini269.jpg[/IMG] Komar [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini274.jpg[/IMG] Aśka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini276.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini277.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini311.jpg[/IMG]
-
Widać że to miłość [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini211.jpg[/IMG] z parówką [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini214.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini219.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini227.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini230.jpg[/IMG]
-
No to zaczynamy:evil_lol: Szyszka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini192.jpg[/IMG] zero palaczy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini199.jpg[/IMG] Jureja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini194.jpg[/IMG] i moi ukochani [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini209.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/mini/mini210.jpg[/IMG]
-
[quote name='anetta']A co nosi, co, co? [IMG]http://fmania.pl/images/smiles/p2.gif[/IMG][/quote] Coś czym mi chciała klamkę usmarować,ale chyba się zaspało:lol::lol::lol:
-
[quote name='Rinuś'][B][I]Weselicho :multi: Picie ,jedzenie,taniec,picie,jedzenie,taniec,picie,jedzenie,taniec i tak w kółko :evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] Kasia tylko uważaj z nadmiarem bo masz słaba głowę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo poznasz jakiegoś zajefajnego przystojniaka i wygadasz się co w torebce nosisz:lol:
-
Żyjemy:evil_lol::-o:-o Dzisiejsza noc była wspaniała i rozkoszna Asia spała na 4osobowym łóżku, a Komar z 4babkami na ziemi. Ja i Ania miałyśmy super przystojnego masażyste o ciekawym pseudo artystycznym Estera:evil_lol:. Do dzisiaj żałuje, moje dzieci (rsoe i Komr) spłodziły dziewczynkę Esterę a ja wolałabym Estera:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Po pijaku Asia,Estera i Komar poszli na spacer szukac Smakosza no i znaleźl ( po ogladanuiu horrrrroru smakosz)i!!!!!!!!!!!!!!! Znaleźli smakosza!!! zjadł całą puszkę i nie mam czym nakarmić kotów :-(:-(:-(:-(
-
dojechali:diabloti::diabloti::diabloti:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tey nie rozpędzajcie się z zparoszeniami:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Wig ale Twoje psy mają fajne legowiska:cool3: jakiej firmy i gdzie kupione?:evil_lol:
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
KaRa_ replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dowiedziałam się o suni:-( Niestety nie jestem w stanie zapewnić jej DT z powodu braku czasu, a na takiego psa jest potrzebny i warunków bo jednak zagracony garaż to nie jest dobry pomysł:-(. Trzymam kciuki za suńkę!! -
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1032.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1040.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1041.jpg[/IMG]
-
i jeszcze jedna Delta [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn998.jpg[/IMG] Spike [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1005.jpg[/IMG] i Sabcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1019.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1020.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1030.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn945.jpg[/IMG] Delta [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn943.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn940.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn934.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn1009.jpg[/IMG]
-
Sharon [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn958.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn976.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn979.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn981.jpg[/IMG]
-
[quote name='komar']A pokaż mi Kara post w którym zgłaszasz chęć udziału??:diabloti::diabloti: Bo każdy napisał a ty nie:evil_lol::evil_lol:[/quote] Ale dobrze wiesz,że ja jade więc po co mam pisac ja,ja ja jak to wiadomo:shake:
-
[quote name='komar'] Narazie mamy osob 13:P (tylko ze Kara jeszcze nie zgłosiła swojej chęci bycia na sylwestrze:P)[/quote] Wiesz,że zaczynasz mnie wkurzać?:shake:bo zaraz ty na mini nie przyjedziesz:evil_lol:
-
A teraz takie wyrywkowe zdjęcia również robione manualem ale już mi nie wyszły tak jakbym chciała [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn746.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn919.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn704.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='xxSweetGirl93xx']KaRa czemu nie chcesz mnie przyjąc do znajomych na nk:(:(:([/quote] bo ja przypadkiem wykasowałam zaproszenie gdy robiłam porządki,ale mozesz raz jeszcze wyslac;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][I][B]no pach nie miałam zaszczytu oglądać :placz:[/B][/I][/quote] żałuj miałabyś na co popatrzyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: raz jej było trochę kłaków widać jak pokazywała coś :lol::lol::lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Komar za wnusie na filmiku masz klik i smakołyk:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wnusia najładniej wyszła:evil_lol: -
[quote name='AngelsDream']Dwa oblicza psa :)[/quote] Dokładnie:lol:
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn698.jpg[/IMG] Co sądzicie?? to mi wyszło z manualu i jestem z siebie dumna bo pierwsze zdjęcie które wygląda jako tako:multi:
-
Erunia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn698.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn746.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']jak można nie mieć nk? :eviltong::eviltong::eviltong: Kara więcej fotek :multi:[/quote] Na dziś starczy fotek :eviltong: