Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Asia & Ginger']Kara mieszkasz na wsi, a nie wiesz, że to nie są buraczki? :-o Buraczków na zimę się nie sieje, bo po mrozach nic by z nich nie zostało. :eviltong:[/quote] mi to buraczki cukrowe przypomina z liści:evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Mysia_']co to tam rośnie na polu po którym psiaki tak szaleją? :evil_lol:[/quote] na buraczkach :evil_lol:
  3. Ja w jakiś sposób też czuje się jak weteran dogo:lol: zasiedziałam się tutaj pare lat:roll:
  4. KaRa_

    Raja i Megi

    [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6291.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6293.jpg[/IMG]
  5. KaRa_

    Raja i Megi

    [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6245.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6247.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6249.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6252.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6254.jpg[/IMG]
  6. KaRa_

    Raja i Megi

    Bajra rośnie w oczach:loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6165.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6188.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6196.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6197.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6245.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6227.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6119.jpg[/IMG] Z góry mówię,że ja na fotografii się nie znam kompletnie tylko psytykam to co mi się w danej chwili podoba:evil_lol:
  8. A teraz moja głucha staruszka Sabcia;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pola138.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pola186.jpg[/IMG] Powiem Wam,że jak na jej wiek ona trzyma się cudnie:cool3:jedyny jej minus,ze trzeba krzyczec by uslyszala bo jednak sluch nie ten co kiedys;) A teraz Raja i Duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pola070.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pola082.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pola088.jpg[/IMG]
  9. Czekamy...czekamy..czekamy aż mała przyjedzie w końcu do Ciebie:cool3::cool3:
  10. [quote name='Ania&Psy']Żaden pies od razu nie obdarzy wielką miłością tunelu (a przynajmniej większość), trzeba pokazać, że to fajne. :)[/quote] Mój od razu się zakochał gdyż w środku był jego prywatny kot:evil_lol: Ania masz czas w sobotę na socjalizację boviera?:cool3:bo mała boi się większych psów.
  11. [quote name='ROGZ_POLSKA']ale wiecie co tego Beach House nie bedziemy chyba sciagac wiec chyba chcial nie chcial zostaniemy przy nitkach :-) a tak na marginesie ROGZ robi nam polski katalog niedlugo bedzie lista kolorow ktore beda w stalej ofercie ROGZa w calej Polsce to Wam podam , moje pytanie brzmi czy chcecie aby pojawil sie w niej kolor D (floral ) ?[/quote] Ooo super,że będzie nowy Polski katalog bo tym anglojęzycznym to ja się gubie przy klientach jak na szybko trza coś znaleźć :multi:
  12. [quote name='CASIA&ttb']Ano jakoś tak powiększyła nam sie rodzina ;)[/quote] Maluch bombowy:loveu: mam słabość do bullterierów :loveu: to miniatura czy standard?
  13. Jaka mała kruszynka z niej:loveu:
  14. Ooo Mrówkowe i Kasiowe stado ma kolejnego dzieciaczka :loveu::loveu:
  15. [quote name='Rinuś'][B][I]Też mam taki tylko , że jaszczurki :loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] jaszczurki to stary model, ja mam z nowej kolekcji:cool3::cool3::cool3: a miałam wielki dylemat,który wybrać:evil_lol:
  16. Świetnie wyglądają! Bardzo estetycznie i stylowo.
  17. [quote name='Rinuś'][B][I]Kara nie szpanuj :diabloti::diabloti:[/I][/B][/quote] Chociaż raz mam czym :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Maupa4 z tej kolekcji zabawek widzę iż brakuje Ci tej z termoforem co wkłada się na 30s do mikrofalówki :evil_lol: Widzieliście nowe kurczaki z Trixie? Panna młoda, Pan młody, punk, i punkowa :P oraz duże świnie XXL, i guźce .
  19. Kotecek to co pieski lubią najbardziej:diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar023.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar042.jpg[/IMG] Zdziś [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar041.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar035.jpg[/IMG] i kotecek spadł za kanapę ku zdziwieniu psa:diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar032.jpg[/IMG]
  20. Sharon [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar003.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar005.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar021.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar031.jpg[/IMG] Era już 6lat u nas gości:loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar030.jpg[/IMG]
  21. Ja z nowej kolekcji mam smyczkę do kluczy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sghar015.jpg[/IMG]
  22. [quote name='anetta']Czy Mezo ze starości...? :-([/quote] Niestety nie...
  23. Mokry Deli jak nie Deli:evil_lol: gdzie te jego kręcone kudełki:lol::lol:
  24. [quote name='Estera']Bo Ona mnie "ma dzień dobry" obszczekala, rzucała się tak jakoś dziwnie... :roll: A Czaruś to taki spokojny, kochaniutki jest :loveu: Delta jest śliczna ot co :eviltong: Nic więcej nie powiem bo i tak się jej boję :eviltong:[/quote] Ona zawsze skacze na ludzi. Olek wie bo zna osobiście czekoladunie:loveu: NA kolejny zlot Delta oczwyiście jedzie:cool3:
  25. [quote name='Mysia_'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada016.jpg[/URL] jejku jaki ona ma poczciwy pycholek :loveu:[/quote] poczciwy bo schroniskowa:loveu:
×
×
  • Create New...