Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='dbsst']ja kce Spika :D [size=1]hihihi a no takie malenstwo ten tatoo:D [/size] z Jankowic fot niet plizzz a przynajmniej nie moje :oops:[/quote] Dawaj Sayma z Jankowic :D
  2. [quote name='asher'][b]Kara[/b], to ile ty masz tych kelpie? :wink: W podpisie widze trzy, a na zdjęciach cztery :o :lol:[/quote] Ja mam 3, ale sąsiad ma 1 :lol: Więc razem jest 4 :wink:
  3. [quote name='Siostra']KaRa, super fotki i super psy :o . To Twoje? Cudne - pierwszy raz takie widzę :D[/quote] Moje, moje , oczywiście moje psy, a zdjęcia już nie moje :wink:
  4. Dbsst :D [img]http://img148.imageshack.us/img148/1610/dbsst2sf.jpg[/img] Sayma i Marcin :D [img]http://img19.imageshack.us/img19/5665/czwrka12fg.jpg[/img] i ja :oops: [img]http://img37.imageshack.us/img37/361/karazczekoladk2pq.jpg[/img]
  5. Zdjęcia świetne, a dialogi jeszcze lepsze :lol: :lol: :lol:
  6. Szefowa [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e9.jpg[/img] Sharon [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e13.jpg[/img]
  7. [quote name='sayma']hahahah tamtych lepiej nie :oops: :D :D może jutro jeszcze troszke wyszukam :P :P a jak tam szyjka?? lepiej??[/quote] Nie ma,że tamtych nie :evil: Wklejaj,wklejaj z Jankowic :evilbat: A ja nadal podpuchnięta :-? Ale ok :evilbat:
  8. To wszystkie zdjęcia? :wink: Teraz dawaj z JAnkowic jeśli tak :D
  9. [quote name='dbsst']ej sasiad nie jest taki kiepski mowiac szczerze ;)[/quote] :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
  10. Sayma gdzie jest reszta zdjęć? :evilbat:
  11. [quote name='Ka-ka']ale pamiętaj, że obiecałaś pouczyć ją o zabezpieczeniach :lol: jedna lekcja mogła nie wystarczyć :wink: i niech wzdycha...ja bym też wzdychla na jej miejscu-przystojny, inteligentny, zwariowany, niezmordowany na długich dystansach :lol: obroni, rozśmieszy 8) mąż idealny :wink:[/quote] Nie bój się, czeka ją taka lekcja,że wogóle dzieciaczków nie będzie miała :lol:
  12. Delta mi tu wzdycha... Śliczniutki!!!!Kiedy ślub im szykujemy? :lol:
  13. Zgubiłaś japonki? :lol:
  14. Mówię Wam za piękny to on nie jest :lol:
  15. Sayma uwieczniłaś może sąsiada? bo one na niego wszystkie czekają :lol:
  16. I Ty tu pokazujesz się bez zdjęć? :o :lol:
  17. Czego się czepiaqm tych min :o A siostra ma 20lat chociaz na tyle nie wygląda :roll:
  18. Sayma co Ty mi za zdjęcia robiłaś??? :o :o To coś nademną to moja siostra :-? A Dbsst z truskawką :lol:
  19. Ooo wróciłaś :D To dla Ciebie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e59.jpg[/img]
  20. Prestonek jest najśliczniejszy, bo wiadomo Delta byle jakiego nie wezmie :D Ka-Ka my CHCEMY foty :wink:
  21. [quote name='sayma']ihihih juz wiem ten po lewej to Spike a po prawej Saba :D :D :D oczywiscie na tym pierwszym zdjęciu :)[/quote] Po uszach poznałaś :lol: To teraz szukamy kogoś kto Sabcie zaadoptuje :lol: :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e38.jpg[/img] Zdjęcia dla tych co mnie kochają [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e16.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e17.jpg[/img] i dla tych co nie lubię, pokazuje im język, albo gryze :D [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e18.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e19.jpg[/img]
  22. Wrzucaj, bo ja Ciebie doczekać się nie mogłam :lol: A tu uchole dla porównania [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e63.jpg[/img] i wielkości klatek dla porównania [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e62.jpg[/img] i maść dla porównania :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e60.jpg[/img]
  23. Dzisiaj udało mi się powalić Sabe na ziemie :angel: i udało mi się zarazem zrobić jej zdjęcia, blizny po sterylce :wink: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e70.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e71.jpg[/img] Widzicie te dwa czarne ślady, to jej zostało od czasu operowania, takie jakby dwa strupy, które nie schodzą :-? Ale nie boli to ją ani nic 8)
  24. Ka-Ka jest jeszcze wolna Delta, Saba :wink: Bo Spike jest Dbsst, Sharon jest Dagi, a Era jest Saymy :D
  25. Mama to nawet o tym nie wiedziała, bo poszła do pracy, a ja 4godziny pozniej wstałam :wink: Ale siostra pojechała mi po wapń i jakąś maść i już schodzi, ale w miejscu tego kukąsze nadal mocno opuchnięte :-? No ale przez noc powinno zejść :wink:
×
×
  • Create New...