Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ja tyż na 90% jade :wink: Namiot udało mi się już załatwić, tylko muszę sobie jakiś dojazd załatwić :D[/quote] moze sasiad pojedzie :roll: :lol:[/quote] Haha już na to go nie uda się namówić :lol: :lol: :lol: Ostatnio go truje,żeby zabrał Meza na wystawe kundelków, i wtedy przy okazje mnie z Deltą :evilbat: :evilbat:
  2. A moje do jakiej wielkości by tu zaliczyć? :-?
  3. Ja tyż na 90% jade :wink: Namiot udało mi się już załatwić, tylko muszę sobie jakiś dojazd załatwić :D
  4. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']A ja moim przefarbuje pyski :lol: :lol:[/quote] hehehehe to Ty im rob parkowanie w kuble z czarna farba ;) :lol:[/quote] Znienawidziły by mnie panienki :lol: :lol: ale ile miały by dzięki temu facetów :lol: :lol: :lol:
  5. A ja moim przefarbuje pyski :lol: :lol:
  6. [quote name='dbsst'][quote name='daga10011']imienia jeszcze nie wymyslilam-chcialam Kiara,ale TZ mowi,ze mu sie jezor poplacze z tylkoma imionami-Dali,Gala,Kaja,Kiara :lol: .Wiec czekam na propozycje ze strony TZ :roll: tak przy okazji-[b]dzis sie zgodzil na zlot [/b]:D :P[/quote] E X T R A :angel:[/quote] Świetnie!!! To się raczej zobaczymy :evilbat:
  7. To moje dziewuchy odpadają, bo jak im się mordy spłaszczy to mają czekoladowo-żółte pyski :(
  8. [quote name='Koma'] a ja podpisik zauważyłam piekne jęzorki :P[/quote] Tylko Sharon i Era jęzorów nie chciły pokazać :-? pół godziny rzucałam im piłkę żeby się zmęczyły i jęzorki pokazały i nic :o :lol: A teraz dla Dbsst Spike :wink: Dasz mi kostękę?byłem taki grzeczny... [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c8.jpg[/img] pychota [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c9.jpg[/img] Co moje panie powiecie? [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b9.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a1.jpg[/img] tak jemy, każdy odali a żeby wojny nie było :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b1.jpg[/img] Umiem być poważny na zawołąnie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a3.jpg[/img] i roześmiany [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a2.jpg[/img]
  9. [quote name='daga10011']nie koniec-jak przyjade to ci porobie foty :lol: Sharon moja slodycz :P :D a jak tam kicie????????[/quote] Kicie rosną, jednyemu z lekka oczko ropieje :-? Chłopcy już mają imionka (jest 3 facetów, a nie 2 :oops: ) i jest Zycio,Hyzio i Dyzio :lol: A Daga nazwij wreście Twoją bo nie wiem jak do niej mówić :lol: :lol: Dziś w nocy jak miauczały bo mamuśka przyszła się do mnie położyć spać, i spała mi nad głowa :lol: Narazie im fotek nie robię,bo chce wam pokazać stopniowo jak rosną :D A co do zdjęć, zrobię taką wywieszkę jak mój sąsiad ma na drzwiach "Zakaz fotografowania - złamanie zakazu grozi odebraniem sprzetu foto" :lol: :lol:
  10. [quote name='dbsst'][quote name='daga10011']wszedzie zakochani :lol: .Szpila-wyrywasz najlepszych facetow na dgm :evilbat:[/quote] hehehehehe wiesz jak ma sie taka plaska morde i czarna to sie systkich ma ;) :lol:[/quote] Poprostu dziewczyna leci na facetów z charakterem :lol: :lol: A faceci na jej umięśnioną figure :lol: :lol:
  11. I jeszcze Delta obgryza [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c11.jpg[/img] że po paru sekundach było coś takiego [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c14.jpg[/img] i Sharon z Erą [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d13.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d12.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d11.jpg[/img] Już koniec ze mną zdjęc na DGM :lol: :lol:
  12. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='daga10011']Kara bzdur nie wygaduj-ladnie wyszlas :evilbat: Fotki super,tylko czemu tak malo???????? :-? ..a podpisik super :D[/quote] MAŁO :o :o :o :o następnym razem się postaram i zrobie więcej :wink: :D[/quote] Następnym razem będę rekwirować aparaty :evilbat:[/quote] nastepnym razem to i ja bede miec :D Marcin mi pozyczy a wtedy masz przekichane moja modelinko :D :buzi:[/quote] Dbsst bo naśle na ciebie Sharon, a z nią żartów nie ma :lol: :lol: :evilbat:
  13. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='daga10011']Kara bzdur nie wygaduj-ladnie wyszlas :evilbat: Fotki super,tylko czemu tak malo???????? :-? ..a podpisik super :D[/quote] MAŁO :o :o :o :o następnym razem się postaram i zrobie więcej :wink: :D[/quote] Następnym razem będę rekwirować aparaty :evilbat:[/quote] nastepnym razem to i ja bede miec :D Marcin mi pozyczy a wtedy masz przekichane moja modelinko :D :buzi:[/quote] Dbsst bo naśle na ciebie Sharon, a z nią żartów nie ma :lol: :lol: :evilbat:
  14. Teraz Delta Tej no mamuśka, dawaj tą kość [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c5.jpg[/img] Dam ci buzi za nią [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c4.jpg[/img] Mniam, jaka mięsista [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c7.jpg[/img] Pychotka [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b2.jpg[/img] Pies morderca...spójrzcie na moje łapki [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b4.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b3.jpg[/img] Dla porównania Saby łapy [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/b5.jpg[/img] Widzicie tą różnice wielkości???i sierści na palcach
  15. [quote name='sayma'][quote name='daga10011']Kara bzdur nie wygaduj-ladnie wyszlas :evilbat: Fotki super,tylko czemu tak malo???????? :-? ..a podpisik super :D[/quote] MAŁO :o :o :o :o następnym razem się postaram i zrobie więcej :wink: :D[/quote] Następnym razem będę rekwirować aparaty :evilbat:
  16. Prestonku to buziak dla ciebie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c4.jpg[/img]
  17. Haha myślicie,że ja w te bzdury uwierze,że niby dobrze wyszłam?hahaha Teraz dla Dagi :D Ucho Sharon [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d18.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d17.jpg[/img] Tak szczekam [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d16.jpg[/img] Buzi [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d15.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d14.jpg[/img]
  18. Na tej :o [img]http://img292.imageshack.us/img292/4366/karalaina6ye.jpg[/img] Dziś miały moje niuncie sesje zdjęciową i fotecki :wink: Era dla Ciebie Sayma :D [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d20.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/d19.jpg[/img] Deltek podczas pieszczot :wink: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c15.jpg[/img]
  19. Już gryze dla ciebie Szpilciu [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c9.jpg[/img]
  20. Kochanie gdzie jesteś? Pamiętasz jeszcze mnie? [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/a6.jpg[/img]
  21. Szpila jest bezzebna, a Spike jej kość przyniusł, co za wstyd :oops: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/c13.jpg[/img]
  22. Zmienił, i nawet Meza dałam :lol: Sayma czy ja mam ciebie udusić za te zdjęcie ze mną :evilbat: Przecież ja wyszłam okropnie
  23. Buu nikt nie zobaczył mojego nowego podpisiku :roll:
  24. Dbsst nie marudzi, i tak za mało ciuebie jest :evilbat:
  25. No nie mogę z Szpili jak patrze na te zdjęcia :lol: :lol:
×
×
  • Create New...