Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Malawaszka, to moze on gdzies po kryjomu zrobil jej dzidzie, przed kastracja? :lol: :lol: :lol: Widac,ze Boluś lubi baby z krwi i kości :lol: :lol:
  2. Yyyy Ka-Ka nie :lol: Bo w katalogu masz Kamila :D
  3. Maleństwo sweet!!! Ale teraz piękniejszy, i przystojniejszy :wink: :D
  4. [quote name='daga10011']a Ty masz dzisiaj imieniny????????? :o :oops: .i co sie nie chwalisz :evil:[/quote] Mam, mam jak to się nie chwale? na gg był opis :lol: Dziękuje wszystkim z całego serduszka za życzenia, jesteście kochani :angel: U mnie w domu wszyscy zapomnieli,że dzisiaj mam imieninki, w tamtym roku tak samo było :-? Co za rodzina 8)
  5. Ka-Ka DZIĘKUJE :buzi:
  6. Mój to zwinny i mądry chłop dlatego masa i ostre ząbki są mu najmiej potrzebne, wystarczy rozumek i każdy pokonany :D
  7. Ja nie mam serca zabronić jej spać na łóżku :roll: A ja bez psa nie zasne, bo to taki kaloryferek, a ja się boje sama spać :roll: Era się obraziła i od 3dni śpi z moim bratem.... i nie wiadomo za co :-?
  8. Taaa ona szczęśliwa, a ja zła :lol: Wczoraj pogryzła mi gazete na łóżku, zniszczyła jaśka gdy ja sobie siedziałam na necie... a jak poszłam spać własnego pokoju nie poznałam.... wszędzie pióra, kawałki gazet no i mokre łóżko bo jadłą sobie kostkę....
  9. Hehe teraz na moim łóżku na mojej poduszce :evilbat: I obgryza jeszcze kość ze skóry urodzinową :lol: :lol: :lol: Później będę miałam przez nią mokrą pościel :-?
  10. Spike już ćwiczy, jakby mialo dojść do bójki o Szpile [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d5.jpg[/img]
  11. Dobra dam troche fotek :wink: Mordula [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a60.jpg[/img] Idziemy na chłodzenie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a56.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a57.jpg[/img] Mokra Saba [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a68.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a74.jpg[/img] Stojka Spike [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a22.jpg[/img] Pan z mokrą głową [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a21.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a17.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a19.jpg[/img]
  12. A Spike to mądrala, bo pierw podlizywał się Dbsst, żeby później starować do Szpili :lol:
  13. Daga przyjedz z psami gdzies pod poznań nad jeziorko, na kilka dni :evilbat: :D
  14. Spike już z góry mówi,że godziny nocne mu pasują :lol: :lol: nawet już Szpile swoim nochalem próbuje wywęszyć [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a12.jpg[/img]
  15. Hehe to leonki miały lanie wodą :lol: :lol: U mnie jedynie Deltusia miał taką smutną mine a ja piszczała :roll: no ale musiałam ją z lekka schłodzić po w samo południe to upał był,że ho! A tu zadowolona po polaniu :D [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a52.jpg[/img]
  16. To moja trójka czekoladek w takiej nie je :o
  17. Ja muszę sąsiada namówić żeby mi swój aparat pożyczył, to wtedy byłby śliczne fotki, bo tym moim głooowienkiem są kiepskie :( I jest powód do płaczu, bo dzisiaj w tym upale mamcia polewała wodą Deltkę, a jej się to nie podobało :wink: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a46.jpg[/img]
  18. [quote name='Ka-ka']no coś Ty....związki chcesz rozbijać........ 8)[/quote] ciii to pominiemy :lol:
  19. [quote name='dbsst'] a co u sasiada ;) [/quote] Zaraz idę do niego na grilla, bo zaprosił :lol: Sąsiadowi się spodobaliście :D Dbsst rzucaj TZ i przyjedzaj tu sąsiad kawaler, chate ma fajną, psa zajebistego, sąsiad miły :lol: :lol:
  20. Ka-Ka moja Deltunia kocha szczerze, aż nie może się na niego napatrzyć :lol: Ona taka mała,że na niego musi patrzyć w niebo :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a40.jpg[/img]
  21. KaRa_

    zakoceni.pl

    O to Białasek :D [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b36.jpg[/img]
  22. To Szpila ma jeszcze jednego adoratora :lol: Mój mądry i do damy z kwiatami idzie :lol: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/cze/a28.jpg[/img]
  23. Tak odpoczywamy [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b9.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b12.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b25.jpg[/img] Nie zawstydzajcie mnie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b36.jpg[/img] spie [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b45.jpg[/img]
  24. Najsłodsze chwile były jak spojrzeliście sobie w oczy ( Ty i Sharon) :lol: :lol: :lol:
  25. Dbsst Ty uważaj, na Szpile bo ten czarny dzentelmen jest zarezerwowany dla Delty :lol:
×
×
  • Create New...