Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Tak mam jedno wolne miejsce w samochodzie na sobotę. Bo jadę w dwie osoby plus dwa psy ( szczeniak i dorosły).
  2. Czy to prawda,że wiadukt Emilia jest remontowany? jak można dojechać z autostrady na teren wystawy w takim razie? będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi ;)
  3. U mnie nadal nie ma potwierdzenia. Tym razem będę z dwoma aussikami :)
  4. Niestety mieszkam na tej ulicy 19lat i ciągle bez zmian mimo próśb, jakiś kiedyś robionych kampanii w szkole itp... Pierwszy dom małe dwa kundelki w blaszanych budach, później dom gdzie babka graty znosi - jakby ludzie nie dokarmiali to ten pies miałby kryucho i dodatku bez budy... Ci ludzie mają inną mentalność co do zwierząt
  5. [quote name='conceited']Co do kampanii, wlasnie takowa planujemy :) Dokladnie chodzi nam o wystawienie mini stoiska ze zdjeciami psow na czerwcowym festynie :)[/QUOTE] Tylko ten temat najlepiej z Panią dyrektor Bartkowiak. Niestety niosła się plotki bardzo brzydkie o naszym sołtysie, co on powyprawiał z psami...:angryy: Zamiast dawać jakiś wzór to sołtys swoich piesków się pozbył bo przy nowym domu kundle źle się prezentują...
  6. Bardzo się polepszyły warunki w tym pseudoschronisku , pamiętam,że przed parę laty były to zaledwie 2/3budy byle jak zbite z kiepskim kojcem. Teraz to już sa przestronne kojce, z dużymi budami. Niestety kotów tam nie przyjmują bo jak kiedyś znajoma znalazła kota bardzo wychudzonego to powiedzieli,że tylko psy.Ale fakt faktem ludzie tam nie bardzo chcą pomocy w formie wolontariuszy. W czerwcu zaczną się festyny w szkołach - w Skórzewie jak zawsze jest wtedy mnóstwo osób więc może wtedy jakaś kampanie reklamująca adoptowanie psów z schroniska Dopiewskiego . Pani dyrektor szkoły powinna się zgodzić bo to w porządku kobieta.
  7. A gdzie dogi na zdjęciach ? :) Ale Ci te puli powyrastały - gdzie te pudelkowe kuleczki? :) Ja za półtora tygodnia jadę na Węgry po moje maleństwo :D
  8. Mam pierwszą część tego albumu - jest rewelacyjny !
  9. [quote name='ladySwallow']Ale mnie jest trudno odpowiedzieć na takie pytanie - nie wiemy, kiedy uda się załatwić jakiś transport ani czy DT okaże się ok... Może dziewczyny będą w stanie jakoś to określić... A na ile jesteś w stanie ją wziąć? Bo wtedy po prostu będziemy szukać czegoś innego po tym czasie...[/QUOTE] Maxymalnie do 22go.
  10. [quote name='ladySwallow']Najlepiej byłoby znaleźć DT, zaszczepić małą powtórnie i odrobaczyć - cały czas szukając domu. W najgorszym wypadku szukamy DT do znalezienia transportu do innego DT w Świdniku (trzeba go najpierw sprawdzić), a w najlepszym do znalezienia DS.[/QUOTE] Ja potrzebuje informacji na ile dni - czy dam radę czy też nie.
  11. Na jak długo szukacie DT w Poznaniu?
  12. Ale obie kobitki Wam urosły :) Zuza pewnie już pańciowi na rączki się nie mieści :P
  13. Żona Diuka pewnie nigdy to nie będzie - nim kryć nie planuje ( nie podoba mi się eksterierowo). Teraz czekam na poród mam nadzieje,że urodzi się maleństwo takie jak chciałam; jeśli nie to szukać dalej muszę po Europie ;) A co do ćwiczeń to oczywiście możemy pomóc w rozproszeniach ;) Duke też za mlodu mial z tym problemy teraz to weteran wystawowy :D
  14. Póki co czekam na rozwiązanie czy urodzi się takie maleństwo jakie mi się marzy ;) A jak to jest z szczepieniem przeciw wściekliźnie ? bo chciałabym już takie 8tyg szczenie odebrać. I czy jak płaciłaś za swoje mopki to miałaś już wliczoną cenę z rodowodem eksportowym,czipsem itp? Mi hodowczyni cenę podała i w sumie nie wiem czy to dużo czy mało z całym kompletem czyli certfikatem badań/rodowodem eks, paszportem itp. Nigdy psa za granicą nie kupowałam więc mam już stracha :P
  15. Ooo widzę nowe maleństwo :) Może jakiś spacerek? Mrówa Ty oba puli sprowadzałaś z Węgier? bo mnie właśnie interesuje temat Węgry-Polska :)
  16. KaRa_

    nasze staruszki

    Moje najkochańsze staruszki :) Saba ok 14lat, i Spike 10lat [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/czekolady100.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/czekolady118.jpg[/IMG] Przewaznie ludzie myślą,że to Spike jest starszy bo jednak po nim bardziej widać tą starość niż po suce.
  17. Mała Sharon [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/zwierz.jpg[/IMG] i duża [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/zszyszka6.jpg[/IMG]
  18. Mój pies dzisiaj poraz pierwszy miał na sobie ubranka na psim pokazie mody :lol: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/pokaz/pokaz013.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/pokaz/pokaz017.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/pokaz/pokaz019.jpg[/IMG] i moja ulubiona kurtka [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/pokaz/pokaz021.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/pokaz/pokaz024.jpg[/IMG]
  19. Nic Ci wet nie mówi o jej łapach? na zdjęciach wygląda jakby miała okropnego francuza być może być to przyczyną mieszanki golda z nn ;) Kelly nieźle ściemniała ;)
  20. O załapałam się na zdjęcie:evil_lol: Spędziłam dośc dużo czasu na ringu sweterów ponieważ znajoma obserwowała psy znajomej z Dirervilli. Presto bardzo ładny, w Brando szczerze mówiąc brakuje mi tego czegośc;) Zauroczona byłam Branda konkurentem tym importem co trzecie miejsce zajął bo piękny pies ale z tego co było widać dość strachliwy, nieobyty z ringiem. Później postaram się wstawić zdjęcia.
  21. Mój medalista :lol: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/wystawaa072.jpg[/IMG]
  22. Właśnie wrociłam ;) Preeminent Line BLACK BUT KIND doskonała, CWC :multi: Byłam pewna,że u tej sędziny dostanę bardzo dobrą z racji,że na Światówce i w Szczecinie nie szastała doskonałymi a tu taka niespodzianka:multi:
  23. Sharon 3mies [IMG]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/125_fotki_33626a9/1421_143181.jpg[/IMG] Dwa lata [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d146/sabaera8/menika7.jpg[/IMG] i 5lat [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/rzekkk261.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/lr004.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6366.jpg[/IMG]
  24. Duke 3mies [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/dukes1.jpg[/IMG] Tu ok 4mies [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/hauuu7.jpg[/IMG] tu coś koło 10mies [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans5-1.jpg[/IMG] i teraźniejsze [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/ustaw032.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1558.jpg[/IMG]
  25. domowo [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/lr004.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/lr006.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/zdje323.jpg[/IMG] We wrześniu byłam na pierwszym zlocie owczarków australijskich :loveu: Było super pośród takiej grupy psów i ludzi;) [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_3049.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...