jak dla mnie karanie cielesne nie ma sensu tak samo jak nie ma sensu chodzenie na kolcach.....Moze powinnas powtorzyc PT ale w szkole gdzie sie szkoli na skorzanych ......? Idzie wyszkoli psa na skorzanej....Moj wilczarz ma 7.5m-ca,86cm w klebie i chodzi tylko na skorzanej......Ma zachowania typowo szczeniece i nie zawsze mysli nim cos zrobi ale na komende glosowa od razu np.puszcza smiecia,nie goni dalej itp itd....Poza tym jak jest z reszta domownikow ??