Przyjely go dobrze....Poczatkowo byly nieufne ale teraz sa jednym,zbitym trzymajacym sie w kupie stadkiem......One zawsze byly mile dla szczeniakow......A teraz Kajtek przy Cerrym odmlodnial i np.takze "zabkuje" :lol:
To ze ma takie poczucie czystosci to typowe dla psa z kojca......A czy hodowca ja socjalizowal odpowiednio ?Mam nadzieje ze tak....