Jump to content
Dogomania

Margo3011

Members
  • Posts

    2219
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Margo3011

  1. Bardzo sie ciesze, ze Julka juz chyba zaczyna pakowac walizki. Trzymam mocno kciuki,zeby wszystko sie dobrze ulozylo
  2. Dragus jest caly czas oglaszany ale domku ani widu ani slychu :( Uslyszalam od kilku osob,ze Dragon ,, taki piekny na pewno znajdzie dom,, Tak sobie mysle ,ze ta uroda Dragona zmniejsza jego szanse na adopcje. Ktos tu napisal,ze czasami, gdy pies jest w zlym stanie to ktos sie ulituje. W jakim stanie jest Dragon? Jest piekny i kochany. Jak wygladalo zycie Dragona? Marnie :( Nie wiem kto byl jego opiekunem gdy byl mlodziutki, ale na pewno nikt dobry. Ulegl powaznemu wypadkowi, mial zmiazdzona lape, bardzo cierpial, nastepnie powazna operacja i schronisko :( W koncu Dragon znalazl ,,wymarzony,, domek , ktory niestety okazal sie wielkim niewypalem Gdy sie domek nacieszyl Dragonem zamknal go w kojcu na dlugie miesiace. Dragon musial w nim siedziec w brudzie we wlasnych odchodach, cierpial z powodu nie leczonego zapalenia uszu nikt z nim nie spacerowal nie bawil sie,nie dbal o niego. Teraz Dragus juz niestety senior jest w hoteliku i czeka na swojego Czlowieka. Czy sie doczeka? Dragus pomimo swojej urody tez jest biedaczkiem. Dlatego prosze nie myslcie ,ze Dragon jest taki piekny i na pewno znajdzie dom bo to tak nie dziala. Dlatego prosze udostepniajcie, mowcie o nim. Dragon jest jednym z wielu psow bardzo skrzywdzonych przez czlowieka,Ten Pies MUSI w koncu znalezc prawdziwy dom taki na zawsze. Dragus bardzo dziekuje kochanej Cioci Syli za pamiec i pomoc
  3. Dragon mial kolejna wizyte u weta. Uchole sa w trakcie leczenia, opis bedzie niebawem
  4. Dragon szuka domu bez schodow. Wiecej na ten temat powie Marzkagdy
  5. Taki jestem piekny, przystojny i dobry i tak bardzo kocham ludzi Dragus bardzo potrzebuje bliskosci czlowieka, poszukiwany jest chociaz DT. Bardzo prosimy kochane Ciocie udostepnialcie Smoka. Moze zajrzy tu ktos, kto moglby dac Dragonowi DT ten Pies to sama radosc.
  6. Ewuniu trzymam kciuki za Rokusia i Barsiczke. Dobre mysli przesylam
  7. Bardzo sie ciesze, Lika w koncu w domu Wielki szacunek dla wszystkich, ktorzy przyczynili sie do tego, nie zapomnieli o Lice i nie odpuscili sobie poszukiwan. Wiosenko mozesz teraz odetchnac :) Wszyskie dzikuski juz w domach, super :) Krycha do Liki bardzo pasuje :)
  8. Tak czulam,ze Lika zyje :) w koncu jest dzikuskiem i nie jedna zime przetrwala. Teraz na obcym terenie i bez kolegow i dala rade ,dzielna z niej sunia. Obstawialam,ze ktos ja przygarnal do kogo przychodzila podjadac albo,ze znalazla sobie kryjowke i zrodlo pozywienia. Schroniska raczej nie obstawialam bo to nie lada wyczyn ja schwytac. Tak naprawde zaczne sie cieszyc jak trafi juz do swojego domku na cieple poslanko i oby Panciostwo strzegli tej kruszyny jak oka w glowie :)
  9. Przypomne,ze Dragus ma rowniez wydarzenie na FB, jesli ktos posiada profil bardzo prosze o udostepnianie. Wiemy wszyscy,ze sila fejsa moze byc ogromna,, moze informacja o Dragonie dotrze tym sposobem do przyszlego domku Dragusiowego :) Udostepniajcie :) https://www.facebook.com/events/125267524808338/?active_tab=about
  10. Niestety Dragonik ciagle bez domu :(
  11. Nie znam nikogo z Wisly ani nawet tam nigdy nie bylam ale szukam w internecie kogos z Wisly. Wczoraj wyslalam maila z prosba i zdjecie plakatu Liki do Szkolki Pozytywnego Szkolenia ale nikt do mnie odpisal, nawet nie przeczytali tej wiadomosci. Dzis znalazlam na FB stone Nadlesnictwa Wisla jest tam nr telefonu. Moze warto zadzwonic? Moze ktos z tych ludzi zgodzilby sie rozwisic plakaty. Moze moglby ktos z Was zadzwonic, ktos kto ma ,,gadane,, zeby skutecznie przekonac osobe na, ktora sie trafi. oto link do stronyhttps://www.facebook.com/NadlesnictwoWisla/
  12. Dwie osoby twierdza ,ze to Lika czyli to zwieksza bardzo prawdopodobienstwo,ze to faktycznie ona .Jednej moze sie wydawac. Do tego jeszcze plochliwa. Dostaje tam jedzenie, jest zimno, powinna tam wracac Wyglada na to ,ze to Lika, chyba dzis nie zasne..
  13. Ewuniu, mysle o Barsiczce i Rokusiu, zeby doktor Jagielski im pomogl, trzymaj sie kochana jestem z Wami.
  14. ONek z takim charakterem to marzenie i jeszcze bardzo urodziwy. Tak mi go zal,ze jeszcze nikt go nie wypatrzyl. Gdybym mogla to bym sie chwili nie zastanawiala ale niestety moj pies nie zaakceptuje drugiego samca a w dodatku wiekszego a poza tym mieszkam tysiac km od Dragona :( tez gdybam... Moze ktos mu zooferuje chociaz tymczas, miec takiego Dragusia w domu to sama radosc.
  15. Zalegla faktura Dragona-180 zl
  16. Dragoniku kochany, zycze Tobie DOMKU. Ten nastepny rok musi byc lepszy dla Ciebie.
  17. Szczesliwego Nowego Roku!!! Moje zyczenie na Nowy Rok 2018 to, zeby jak najwiecej psow znalazlo super domy, zeby nie cierpialy, zeby ludzie byli lepsi bo niestety cala psia krzywda pochodzi od ludzi.
  18. Sliczny Morisek :) zadowolony, kita u gory, Bardzo sie ciesze,ze Morisek jest taki szczesliwy :) Rowniez posdrawiamy Swiatecznie :)
  19. Zycze Wesolych Swiat dla calej Moriskowej Rodzinki i dla wszystkich jego Przyjaciol.:)
  20. Zycze Dragonikowi z okazji Swiat domku najlepszego na swiecie, kochajacej Panci/Pancia mieciutkiej kanapy i duzo zabawy no i zeby uszko nigdy juz nie bolalo. Wszyskim, ktorym los Dragona nie jest obojetny, ktorzy mu kibicuja i kciuki za niego trzymaja zycze wesolych Swiat Bozego Narodzenia.
  21. Biedna Barsiczka :( bede za nia trzymala kciuki
  22. Szacunek wielki dla Ciebie Wosenko i wszystkich bioracych udzial w tej akcji. Smutno,ze nie natrafiliscie na slad Liki, zrobiliscie wszystko co w Waszej mocy Caly czas mam nadzieje,z zadzwoni telefon i ktos wskaze miejsce gdzie Lika przebywa.
  23. Dziekuje za odwiedziny u Dragusia :) on potrzebuje Waszych dobrych mysli i kciukow. mdk8 Twoja Julcia tez juz powinna byc w swoim domku, ale niestety tym duzym jest trudniej :( kiedys kupilam na bazauku Julci perfumik,zawsze jak otwieram flakonkik,zeby sabie niuchnac to mysle o Julci :)
  24. Cisza, nikt ostatnio Dragona nie odwiedza :(
×
×
  • Create New...