Jump to content
Dogomania

Margo3011

Members
  • Posts

    2219
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Margo3011

  1. Chcialabym zaprosic Ciocie na bazarek zorganizowany na FB. Bazarek ten jest na pokrycie kosztow utrzymania wszystkich pieskow pod opieka Marzkagdy, ktore sa w hotelikach i DT , w tym Dragusia, ktory ma malo deklaracji i szczeniaczkow biedaczow wyleczonych z parwo. Na bazarku mozna kupic ciekawe rzeczy, cos dla dzieciaczkow, ZAPRASZAM https://www.facebook.com/groups/594740557342621/
  2. Dziekujemy bardzo Olena84 za zakup cegielki zycia na bazarku Nadziejkowym
  3. Witaj Ciociu Nadziejko, dziekujemy za pozdrowienia i wielka troske dla Radzy , rowniez pozdrowienia wysylam :)
  4. Mufka jest urocza, mysle,ze nie bedzie dlugo na domek czekala :)
  5. Za co przepraszasz, Kochana ? To my dziekujemy Tobie za pomoc dla Radzy :)
  6. Jest urokliwy, teraz tylko zdrowko niech wraca. Wszystkie one sa cudne tzn Psy i oby nie musialy tak cierpiec ..... Bardzo dziekujemy za pomoc dla Radzy
  7. Cale szczescie, ze pomoc przyszla na czas. Radza bedzie karmiony barfem, to najlepsza opcja dla niego. Zdrowe jedzenie, zeby go porzadnie odkarmic ,zeby nabral sil plus leczenie. Marzkagdy zamowila spory zapas barfu. I jeszcze fotka
  8. Troszke zmienie temat. W pierwszym poscie tego watku napisalam, ze pod opieka Marzkagdy sa rowniez szczeniaczki chore na parwo. Otoz udalo sie pieseczki malenkie uratowac, opuscily juz klinike. Musialam o tym napisac bo to radosc wielka :)
  9. Stala plus napiwek czyli 70 zl polecialo dla Dragusia Czy jest ktos moze, kto moglby dac Dragonowi chociaz DT ( bez schodow)? On powinien byc w domku przy czlowieku...
  10. Jeszcze jedna fotka Radzy Marzkagdy napisala dzis : ,,Mógłby być psem z marzeń a jest wrakiem ale nie odpuszczę i postawię go na cztery łapy tak jak powinien stać !!!,, Wierze,ze dzieki Marzenie i wszystkim wspanialym Ludziom, ktorzy postanowili Radzy pomoc to sie uda.
  11. Witam:) ale zamieszanie z tym Pay Pal, :) niestety nie wiem jak to obslugiwac poniewaz nie korzystam. Email na pierwszej stronie skopiowalam z wydarzenia na FB i wole nic nie zmieniac poniewaz ktos moze w takiej formie skopiowac i narobi sie zamieszanie. Dziekuje za zainteresowanie i wskazowki :)
  12. A teraz super wiadomosc, skopiuje to co Marzkagdy napisala na FB, zeby bylo dokladnie ,,A teraz nowina Dnia , Tygodnia i Miesiąca w przyszłym tygodniu Radża jedzie do Wrocławia do Ana GD i Grz DG do domu tymczasowego :)będzie spał w cieple a do towarzystwa będzie miał dwa owczarki i moją tymczasowiczkę Eli , koszty utrzymania i leczenia pozostają na koncie bezdomniaków ale jednak będzie miał dom a to wiadomo że lepiej niż najlepszy kojec w psiarni :) Sami po niego przyjadą przez całą Polskę,, Bardzo sie ciesze, leczenie w warunkach domowych :)
  13. Tak, piekny. Wierze,ze uda sie przywrocic mu sprawnosc i bedzie mogl w pelni cieszyc sie zyciem.
  14. Bardzo dziekujemy Ciociu Nadziejko, Przekazalam pozdrowienia dla reszty Marzenkowych ogonkow :) Witamy serdecznie i dziekujemy :) Witaj Radku, dziekujemy za obecnosc na watku :)
  15. Jak ma uciekac ? Ten pies to inwalida, chodzi slabo, biegac nie potrafi. Filmiki na FB pokazuja w jakim jest stanie , ja niestety nie potrafie ich przeniesc na Dogo. ale na 1 stronie watku jest opis weterynarza leczacego psa.
  16. Witaj u Radzy. Tak Radza wygladal dzisiaj, jest przepieknym psem. Wystarczylo kilka dni pod dobra opieka i pysio wyglada zupelnie inaczej. Teraz trzeba zrobic wszystko, zeby przywrocic mu sprawnosc.
  17. Dziekuje za obecnosc na watku. Na poczatku Radza byl agresywny, co bylo zapewne spowodowane bolem i cala sytuacja ale juz zaufal p Magdzie, to kochany dzielny psiak. Niestety nie pierwszy i nie ostatni :( Miejmy nadzieje, za zmiana prawa poprawi sytucje psow. Witaj seramarias, Radza bardzo zaniedbany i skrzywdzony :( Cale szczescie,ze w pore zostal uratowany, terez bedzie juz lepiej. Witaj Nadziejko, przesylaj dobre mysli dla Radzy, on tego bardzo potrzebuje Pewnie nikt o niego tak na prawde nigdy nie dbal. Nie dosc ,ze ledwo chodzi na tych biednych lapinkach to jeszcze chore uszy, to tez straszny bol dla psa. Nie chce nawet myslec jak jego zycie wygladalo wczesniej. Teraz tylko,zeby zdrowie i sprawnosc wrocily. Dziekuje, ze przyszlyscie do Biedaczka
  18. Dragus jeszcze czeka na domek, a ja chce jeszcze raz zprosic na bazarek w, ktorym Drago jest jednym z beneficjentow PROMOCJE - mozna taniutko cos ladnego kupic,zeby pomoc pieskom ZAPRASZAM
  19. Dlaczego prosze o pomoc? Tak jak pisalam wczesniej koszty przerosly Marzene, zbyt wiele psiego nieszczescia spadlo na jej glowe. Jest odpowiedzialna za prawie 30 psow, nie powinna juz brac nastepnego ale postanowila jeszcze uratowac zycie Radzy. marzkagdy jest bardzo malo aktywna na Dogo dziala glownie na FB Ponizej podaje link do wydarzenia wszystkich jej psow. Gdzie mozna zapoznac sie blizej z jej dzialalnoscia i jak wiele psich nieszczesc ( kilkaset) uratowala poswiecajac caly swoj wolny czas i zarobione pieniadze, organizujac bazarki i przy wsparciu dobrych ludzi. Watek bezdomniakow https://www.facebook.com/groups/191716494499301/ i jeszce raz podam watek Radzy https://www.facebook.com/groups/191716494499301/
  20. Radza jest pod bezposrednia opieka Marzeny M ( Marzkagdy) a gdyby ktos zechcial pomoc Radzy to konto jest takie: Fundacja Nasze Bezdomniaki Wykno 2a 97-225 Ujazd konto do wpłat PKOBP 63102039160000050202422111 wpłaty tytułem " psy Marzeny onek z pola Kod BIC (Swift): BPKOPLPW paypal [email protected] przebywa w Ośrodku dla Psów Dzika Kępa na Pomorzu
×
×
  • Create New...