-
Posts
2219 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margo3011
-
Super wiadomosc !!! Nareszcie Daszka we wlasciwym domku, wszystkiego co najlepsze Daszenko w nowym zyciu :)
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ale na szczescie juz nie bola, Dragonek bryka jak szczeniaczek :) -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dragon to fantastyczny pies, pomimo tego wszystkiego przez co przeszedl jest wesolym i ufnym pieszczochem. Odzyl w hoteliku :) Teraz tylko zeby odnalazl swojego Czlowieka Strasznie ogromny ten filmik ale nie potrafie go zmniejszyc :( Gdy sie kliknie na dole filmiku po prawej stronie ,,pokaz w trybie pelnoekranowym,, to widac filmik w calosci i Dragona w calej okazalosci, az mi sie rymowac zaczelo hihi -
Morisek przytulasek, patrze w kolko na fotki moriskowe i oka nie moge nacieszyc :) Nie pisze tu duzo ale pamietam o Lice. Nie wiem juz co mam myslec, gdzie ta sunia jest :( Tak najbardziej prawdopodobne wydaje mi sie, ze ona sobie jakas miejscowke znalazla i dlatego sie nie przemieszcza. Gdyby sie przemieszczala to pewnie ktos by ja zauwazyl. Czekam ,ze cos sie wydarzy i Lika sie odnajdzie, wierze w to.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy Kochana za ogromna pomoc i obecnosc na watku Smoka Dragona. Syla, dogomania jeszcze daje rade, duzo pieskow tu jest ratowanych, jeszcze dlugo bedziesz sie nia cieszyc :) -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dragon piekny, wyczesany :) ale on nawet z dredami byl przystojny :) Dragon szuka domu, na pewno jest gdzies Czlowiek,ktory go pokocha, bardzo prosimy o Ciocie i Wujkow, ktorzy tu zajrza i posiadaja konto na FB o udostepnianie. Oto wydarzenie Dragona na FB https://www.facebook.com/events/125267524808338/ -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
POST ROZLICZENIOWY WPLATY Marcin B 405.94 Sylwia W 100 Beata K 50 Dominika K 100 Marzena M 80 Ilona S 100 Anonim 70 Ewa H 50 Margo M 234.56 Anna D 25 Aleksandra F 95 Katarzyna L.M 20 Beata M 30 Małgorzata M 50 Magda R 30 Marta O 35 Anna G 100 Maja B 47 Anna Cz 11 Magda H 90 Marzena S 21 Dagmara Z 36 Natalia K 36 Dominik Sz 61 Kamil W 10 Dominika K 40 WYDATKI 200 leczenie 200 wet 250 hotel 100 transporty STAN na dzien 01//12/2017=1177.50 zl WPLATY Agnieszka Sz 20 Mariola S 20 Ania L 10 Anna W 10 WYDATKI 50 fryzjer 300 hotel 180 wet STAN na dzien 01/01/2018=707.50 zl WPLATY Maja B 47 Sylwia G B 100 Margo M 40 WYDATKI 300 hotel 24 zdjecia STAN na dzien 01/02/2018=570.50 zl WPLATY konfirm31 20-stala deklaracja Margo M 70- stala+napiwek WYDATKI 300 hotel STAN na dzien 01/03/2018=340 zl WPLATY konfirm31 stala deklaracja 20 spadek po Radzy 603 bazarek WiosnaA 670 Malgorzata Ƶ 50 Ewa H 50 Nadziejka bazarek 15 Renata G bazarek 30 Marcela Ch 165 Lidia W 200 Izabela B 40 Zagrodowy pies polski 50 Marzena M 367 WYDATKI 900 wet przedplata (-541-64=294) 700 operacja lapy 1000 faktura przedplata STAN na dzien 01/04/2018=0 WPLATY Rosemary 48 izabela B 48 Yvonne 48 Margo M 336 stala za marzec i kwiecien plus napiwek Konfirm31 stala deklaracja 20 Dominika K 50 WYDATKI 180 faktura u weta (chusteczki do uszu, tabletki na zwyrodnienia) 270 Trocoxill na zwyrodnienia STAN na dzien 01/05/2018= 280 WPLATY Nadziejka bazarek 33,50 Margo i spolka, stala za maj i czerwiec 330 Konfirm31 stala deklaracja 20 WYDATKI 210 Trocoxil na zwyrodnienia STAN na 07/2018= 453.50 WYDATKI 210 Trocoxil STAN na 08/2018= 243.50 przedplata u weta 700 zl 100.76 wet 70 cytologia STAN konta 03/09/2018 = 72.74 Margo M 185.44 Karolina M 50 Malwa 100 Karolina M 50 Ilona S 100 -714 zabieg -120 lekarstwa STAN konta 558.18-834= -276 zl 23/10/2018 Beata Cz 20 Ewa O 120 ( antybiotyk) Margo M 120 Malgorzata M 100 Karolina M 50 -105 Bravecto -113 leki STAN konta 14/11/2018 =72 zl -190 wet Marzena M 119 Maria O 50 -40 antybiotyk Marcin B 50 Ewa O 50 Karolina M 50 Zagrodowy pies polski 50 10.01.2019 Znajoma ZPP 350 10.01.2019 Elik 30 Bozena L 60 Malgorzata D 50 -1013 operacja , leki , dwa zabiegi Stan konta -323 zl Malgorzata D 50 Zagrodowy pies polski 50 Marzena M 223 Luty 2019 stan konta 0 Bozena L, Znajoma ZPP 300zl Ilona S 50 Marzec 2019 stan konta 350 zl Zagrodowy pies polski 50 Monika Z 15 Ilona S 70 Dorota S 100 MWJSz 21 Rafal L 100 Bozena L , Znajoma ZPP 350 - 830 operacja Kwiecien 2019 stan konta 226 zl Bozena L, Znajoma ZPP 50 zl zrzutka 970 zl - operacja 1771 Justyna M 200 Ewa B 50 Zagrodowy Pies Polski 50 IlonaS 50 Czerwiec 2019 stan konta 1596-1771=-175 zl Ilona S 70 Bozena J 20 Ilona S 50 Ilona S 50 ( sierpien 2019) -1577 operacja Ilona S 50 ( wrzesien 2019) 1081, 75, 150 zrzutka -840 amputacja WPLATY NA KONTO DT- AnaGD 11/12/2018- BAZAREK dla Dragona zoragnizowany przez uxmal +385 zl Kwiecien 2019 Malgorzata D 100zl Znajoma ZPP 1000 zl, Paulshadow 111 zl Oplacenie faktury za RTG i wizyte domowa w kwocie 200 zl przez ZPP Czerwiec 2019 Malgorzata D 50zl. Margo 190zl Beata M 200 zl Kasia S 162 zl Beata M 100zl Elik i ZPP 500 zl ze srodkow pozostalych po Abi Uxmal bazarek 111zl Malgorzata D 50 zl Bakusiowa 400zl Margo 188zl Lipiec 2019 Malgorzata D 150zl Beata M 200zl Karolina S 31zl Olena84 bazarek 180zl Kasia S 101zl Olena84 30zl Mdk8 20zl Beata B 50zl Znajoma ZPP 1000zl Beata M 200zl Wrzesien 2019 Malgorzata D 50 zl Znajoma ZPP 600zl Justyna MM 100 zl (wplata na konto Zdrowa Lapa-Centrum Aktywnosci i Rehabilitacji ) Beata M 100 zl ( wplata na konto Zdrowa Lapa- Centrum Aktywnosci i Rehabilitacji) RAZEM 6359 ZL(dn 26/09/2019) WYDATKI DT-AnaGD Grudzien 2018 Leczenie lapy- antybiotyki -39,68 zl -68,23zl -105,56zl -64,24zl -181,33zi Kwiecien 2019 Zakup lekow Zinnat i Osteogenon -119.56zl , Esientale Forte - 45,98zl , Esentiale Forte, opatrunki, Alantan - 39,22 zl, Augmentin -31,15 zl , Tabletki na odrobaczenie -40 zl, Osteogenon -42,50zl , Alantan -7,99 zl Maj 2019 Kolnierz ochronny -45 zl Mastijet Fort -30 zl Esentiale Forte, Osteogenon, Gabapentin, Movalis, Milgamma -379,64 zl Badanie kontrolne, RTG, posiew -289 zl Czerwiec 2019 Cykloferon -130 zl Imipen -250 zl Osteogenon, Poltram -131,10 zl Imipen - 490 zl Imipen - 750zl Hospitalizacja - 65zl, -113zl, -70zl, -81zl, Przedplata na leczenie AlfaVet - 800 zl Osteogenon 42,50 zl Hospitalizacja -77 zl, -63zl, -88zl, - 63zl, -63zl, -50zl, -89zl, 50zl, -50zl, -160zl, -50zl NaCl + strzykawki - 268,50 zl Imipenem+Cylastatyna -590 zl Lipiec 2019 Wizyta domowa weta -150zl Imipenem+Cylastatyna-1066,60zl RTG wizyta domowa -200zl Gabapentin, Movalis -128,31 zl Essientale Forte, Omega 3 -70,46 zl Sierpien 2019 Osteogenon -64,06 zl Ostropest ( na watrobe) 52 zl Amoksiklav -29,95 zl Hepatiale Forte -37 zl Wrzesien 2019 Hepatiale Forte - 50zl Dotychczasowa rehabilitacja 14 wizyt X 50zl=700zl (dojazd 100km w 2 strony-nie doliczony do wydatkow) RAZEM -8661,56 ZL(dn 26/09/2019) -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dragon skradl moje serce,Od czasu gdy zobaczylam nieszczestny post jego bylej ,,opiekinki,,ze chce go oddac nie moge przestac o nim myslec.Ten madry, piekny pies zaznal juz zbyt wiele krzywd ze strony czlowieka. Teraz powinien nadrobic stracony czas przy boku kogos, kto otoczy go opieka i obdarzy przawdziwa miloscia na zawsze. Po rozmowie z marzkagdy, ktora jest osoba odpowiedzialna za Dragona postanowilam,ze pomoge poprowadzic ten watek. Dysponuje wolnym czasem i bede na bierzaco wprowadzac aktualizacje z FB oraz w porozumieniu z marzkagdy. Dragonik juz sie czuje lepiej, uszka w trakcie leczenia juz tak nie bola, jest weselszy :) Teraz tylko odpowiedzialny domek potrzebny. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
,,To już przedostatnia faktura z leczenia podobno zdrowego psa , któremu nic oprócz zapalenia uszu nie dolegało , dojdzie jeszcze jedna na 180 zł za usg i rtg .,, -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy,bedzie to ogromna pomoc dla pieskow. Syla,zycze Tobie zdrowia,zeby chorobsko poszlo precz -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy w imieniu Dragona :) Tak jak napisala wczesniej Marzena cala sesja lacznie dla 12 psow kosztowala 250 zl Wplaty mozna dokonac na konto: Fundacja Nasze BezdomniakiWykno 2a97-225 Ujazdkonto do wpłatPKOBP 63102039160000050202422111Kod BIC (Swift): BPKOPLPW tutul wplaty: Psy Marzeny-Dragon Jeszcze raz serdecznie dziekuje za zainteresowanie Dragonem -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
,,Kochani szukamy domu dla Draga , nowy album , pokazujcie znajomym , rodzinie , wiem że gdzieś ten dom jest dla niego !!!!!,, -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
czekamy na fotki zatem :) -
Zadeklarowalam wczesniej,ze wspomoge groszem akcje poszukiwawcza Liki, w zwiazku z tym, jutro lece do banku i wplace bezposrednio na konto WiosnaA kwote ponad 200 zl ( nie wiem dokladnie na dzien dzisiejszy ile to bedzie) Wplace rowniez kwote ok 20 zl od mojej kolezanki z pracy. Przeznaczam to na pokrycie w czesci noclegu dla Moriska :), ktory przejechal przez cala Polsce,zeby szukac Likuni lub na zwrot niewielkiej czesci za paliwo. Domyslam sie ,ze koszty sa bardzo duze. Trzymam bardzo mocno kciuki i myslami jestem z Wami.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bardzo milo z Twojej strony :) Dragon na chwile obecna zabezpieczony ale wiadomo duzemu i starszemu na ogol trudniej. Dziekuje w imieniu Dragona za oferowana pomoc, tez mu bardzo kibicuje. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Margo3011 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cisza u Rokusia...., ale to kochany Czarnuszek :) -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rowniez bardzo zachecam do licytacji kolacji, sama bym sie skusila, zeby pomoc Dragonowi, ale mieszkam za daleko :( Dobrze, ze uchole wyczyszczone. Musial sie biedak wycierpiec, widac,ze to dlugotrwale zaniedbanie ehh... Teraz ten gronkowiec ,zeby dalo sie wytepic . Zdrowiej Dragonie. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Widzialam na fb, ze Dragonek juz uszyska ma wyczyszczone. Po wyleczeniu tego paskudnego zapalenia na pewno bedzie weselszy, bez bolu. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Prosze : https://www.facebook.com/events/125267524808338/?active_tab=about -
Adela jest podobna do Liki. Weszlam na strone chroniska w Gliwicach i jest tam wiecej zdjec Adeli, moim zdaniem to zupelnie inny piesek. Opis tez do Liki nie pasuje, Adela w stosunku do ludzi bardzo przyjazna a Likunia plochliwa http://schronisko.gliwice.pl/adopcja-psy?title=&field_wiek__value=&field_p_e__value=&field_wzrost__value=&page=3 na czwartej stronie Psy do adopcji wiecej o Adeli.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Margo3011 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Przeciez podpisala zrzeczenie sie Dragona. Dlaczego Marzena sie obawia chyba nie ma takiej opcji ? Widzialam na FB co sie dzieje, zupelnie nie rozumiem tej super bylej panci Dragona, chciala sie go pozbyc a teraz o co jej chodzi? nie ogarniam tego. Wazne,ze Dragonek juz zaopiekowany teraz tylko kochajacy i odpowiedzialny domek.