Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. :n00b: pozdrowionka
  2. Tommy to nie wina psa, że jest szczekaczka i do tego niezbyt mądrą :-? :( Nie uwazam żeby kopniak był dobrą metodą :evil: (i wcale mnie uważam zeby agresja do psów była norma u ASTa szczególnie tak młodego ) Małe szczekaczki potrafia byc niezwyle upierdliwe u nas działa w 90% rzucanie smyczą blisko psa uciekaja az sie kurzy ... :wink: :evilbat: albo chodzenie z dużżzym kijem. Takie gówienka tez atakuja ast kolegi ma blizny na klejotach jamniczki uwiebiaja atakowac od tyłu i dziewne, że kundelki zawsze poczekaja az przejdziemy i wtedy próbują "czapnąć" Wrrrry uwielbiam to :evil: :wink:
  3. Cola dobre :lol: :lol: ale wiesz wstyd może kolezanka okulary powinna, bo z Ciebie piękna dziewczyna i zdjęcia tylko to uwydatniają ale żeby zaraz nie poznać... A co na to twój TZ ???
  4. Ja przyznam, że umaszczenie tego stafikka (red nose :wink: ) bardzo mi sie podoba szczególnie z ta kombinacją dużej ilości bieli :D Uroczy psiak :D
  5. To strasznie wszystko dziwne :hmmmm: przecież to normalne określenie :D
  6. PASZ ALE boska fota i te górki w tle cudne :D :D
  7. Patka

    zakoceni.pl

    :lol: :lol: :lol: BOSKIE FOTY :lol: :lol: :lol:
  8. Alina no co Ty normalne jest moim zdaniem urzywanie określenia adopcja do wszystkiego co nirewinne :D dzieci i zwierząt :D Dziwne, że ktoś się na forum jakimś się obruszył.... Musia ja również mam sybiraka tylko inną odmianę niz meva dzikiego :wink: :D
  9. Alina chura!!!! nawret nie wiesz jak sie cieszę!!!! :laola: A dodatkowo super fota ale bedziesz miała demolke juz widać :lol: miłej zanbawy, bo oglądanie kotów w zabawie to naj naj lepszy serial pod slońcem :D pozdrowionka
  10. no ładne gadania podczas seansu :lol: :wink: a gdzie odcinek Basenji Ty sie tak nie broń przed tym popcornem wiem jak lubiesz te łupinki w zębach :wink: pozdro
  11. Ale fajoskie foty jakośc tak cieplutko przed monitorem sie zrobiło :D pozdrowionka Wojtek jak tam juz po zabiegach kosmetycznych?? czekam na fote równiez i ja :wink: :D
  12. Tajdzi :laola:
  13. No w końcu nowe twarze i jaka dyskusja :D :wink: Pozdrrawiam i czekam na nowe foty :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Oj to prawda po prostu wielu panów ma wpojone (nie wiem skąd te zabobony) ze kot jest fuj, ale mozna naprawdę prawie każdego przekonać :D uwieżcie mi Waler nawet dostał od koleżanki, która nie znosiła kotów (bo nie znała domowych) Pozdrawiam zakoconych :D
  15. wiem że z tym ciepełkiem róznie bywaa..... ale obyscie sie cieplili jak najczęsciej :wink: :lol: Urocza panno :wink: :D
  16. A do mnie najbardziej przemawia to z TZ i psiurami :wink: :D Super szczere i bije od niego ttakie ciepełko :D
  17. Mnie się bardziej osobiście widzisz w długich, a i babcia zawsze mówi, ze się krótkich jeszcze nanosisz (w pewnym wieku długie już nie pasują moim zdaniem :wink: ) Piękna z Ciebie dziewczyna masz ciekawą urodę (jacyś ciekawi przodkowie?) :D pozdrowionka
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Oj zaraz się opędzić nie będziesz mogła jako pierwsi z dyplomami i referencjami meldują sie Luna i Waler mamy na końcie juz wielu zakoconych :D :wink: (na serio)
  19. Arima no wiesz :oops: :wink: O naszej kolezance takie rzeczy :wink: Przecudne oczy, a nie mówiłam i powiem po cichu Dbsst ze nie chciałam żebys przegrała zakłady , bo dusza mi podpowiadała że to bedzie Cola nie sposób oprzeć się tak zmysłowemu urokowi Wind :klacz: Cola :loveu: pozdrowionka moje ukochane zdjęcie to dangerous oczy Coli - mniam i brawio za odwagę tematu :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Ale mnie stron ominęlo tajdzi :klacz: :loveu: M10M wiesz juz że kocham Twoje stado :D boskie są Dbsst TZ hipnoza i skocieje mówię Ci!!! Alina jaka cudna para szzcególnie podoba mi sie ta fota na kocim sprzęcie :wink: pozdrowionka od futrzaków
  21. Tak długggo mnie nie było, a fot nowych szczególnie Mrówy brak !!!! skandal!!!! ja nie wiem ..... jak tak mozna a ja tak czekam,, żeby sobie pooglądać :cry: :wink:
  22. :nono: Basenji oj oj bo Ruda gaże każe sobie podnieść jak ją będziesz tak obcesowo traktował :wink:
  23. Patka

    zakoceni.pl

    ale się dziś przez ciebie usmieje na noc :lol: :wink:
  24. Basenji co tu watki mącisz tu serial leci, a nie animozje wywlekasz ... :wink: :D cisza i popcorn podaj z łaski swojej .... :lol: :wink:
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Anka dopiero teraz wiesz, że nie mozna mieć długich, albo jedynie dlugie z oczkami :wink: :D Moje wyglądają kiepsko :D ale się obsmiałam :lol:
×
×
  • Create New...