-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
O tak ręcznie malowane :wink: czy to Grunwald :wink: ja wolę elfy i krasonludów :D
-
KaRa_TC :lol: super fotki :D Tak Basenji o TO mi chodzi nad Tobą :D Szaraduszko jak ładnie sie prezentujecie z własnym koniem i obcym psem :D
-
Tajdzi no to do czerwca :D Ale piene fotki!!! Szaraduszka piekny rudysław :D :wink: jaki fajny dzieciaczek ale juz ten błysk w oku :wink: :D
-
Ajka dobre :lol: :lol:
-
Lilith z ostatniego amam nadzieję zimowego spaceru :D smaczne patyczki [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img225.exs.cx/img225/5765/1303050597rm.jpg[/img][/URL]
-
Czyyli powolutku dojdziecie do normy powodzenia i zyczę suczce szybkiego powrotu do równowagi psychicznej bidulka :D Trzmajcie sie
-
Luna jest ladnym koteczkiem i dziekuje za mile słowa :D Koteczki bawią sie "czymkolwiek" :wink: Prawda, że ładna z nich parka :D :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img225.exs.cx/img225/4185/1003050902rf.jpg[/img][/URL]
-
Duży chłopiec a jaki przystojniak :D Lilith pozdrawia Super fotki :D :D
-
Souris :D Rudy kotecek raz ... Luna pozdrawia :D Beata ja sie ciesze z pręguska dzikuska, bo do Walerego podobny :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img66.exs.cx/img66/1913/1003050800zc.jpg[/img][/URL]
-
Prosze patrzec na chmury i krajobraz :wink: Ostatnia zimowa fotka mam nadzieję i taka wesoła - bailysmy sie sniezkiem ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img210.exs.cx/img210/3599/1303050267vs.jpg[/img][/URL]
-
Nie bede Wam przeszkadzała poco psuc zabawe hi hi :wink: :lol: ale serio nie wiem sama do końca podobne strasznie poczekam na rozwiązanie zagadki a poza tym uciekam do pracy do słodkich aniołeczków :evilbat:
-
basenji czy to makieta w tle??? Dokładnie tak sobie Ciebie wyobrzałam o dziwo nie jako :evil_lol: a może bys wolał :wink: Evelina własnie uświadomiłas mi że to juz 10 lat jak nie byłam we Francji i zaczęłam strasznie nostalgicznie tęsknić oj TY :wink: Piekne fotki !!! Jak zawsze dogomaniacy wyjątkowo urodziwi i sympatycznie "wyglądający" ze swoich fotek :wink:
-
Juz wiem kto pozbawił osiołka waty w glowie i czym on teraz będzie myślał :wink: Ale Toffi niewiniątko :wink: :D
-
Ty mnie tak nie zachęcaj wiosna idzie a ja musze prace odreagowac jak sie ze wszystkim uporam to kto wie ... na razie pozostanie mi czekamnie na reportarze fotkowe :D Walerek bawi sie na całego :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img215.exs.cx/img215/9058/1003050320jc.jpg[/img][/URL]
-
To taki wiek gdzie zaczynają sie próby sił. Przede wszystkim pies musi oddawac każdy posłek przed posiłkiem lub kością musi na nią popracowac wtdac komende siad głos i dopiero nagroda miska lub kośc jeśli waczy fe zabieramy kośc oglądamy oddajemy pies musi wiedziec ze jest bezpiecznie :D Hun :))kilka razy podczas jedzenia lub kosci zabieramy i oddajemy chwaląc psa, może inni maja inne metody, ale u mnie ta działała wysmienicie! nie wspiominam o hierarchii co jest bardzo ważne w tej sytuacji i okazywaniu dominacji i konsekwencji postepowania :D pozdrawiam
-
Beatko kochana drugi kotek w domu to 2 razy więcej radości - mówię to z ręką na sercu :D I dobrze, że main będzie drugi, bo będzie miał Dymek chociaz wiekowo przewage - bo wzrostem i siłą nie - jak mały podrosnie :wink: Syberyjczyki są bardzo towarzyskie problemy sa jedynie gdy do domu wprowadza sie doroslego kota do innego dorosłego kota - a tu będą dwa maluchy i tona zabawy zobaczysz :D oj chciałabym to sama ujrzeć na właasne patrzałki :o :wink: Mały jest cudny !! Dymek jest młody daj mu czas szata sie rozwinie ale to sa koty półdługowłose naszczęscie, bo Walery gubi zimowy włos :D Main tez nie bedzie super wlochaczem patrzac na jego mame i dobrze - beda do siebie chłopcy pasować :D pozdrawiam gorąco!!!
-
No co ja widzę i oczęta nie wierzę!! kilka chwil mnie nie ma a tu takie newsy!!! Beatko kochana i cała twoja rodzinko gratulacje maleńswto cudne i ... faktycznie sporo podobny do Walerego :wink: :D Caluski i udanej wymiany :D Dymus już pewnie łapki zaciera że kumpla do zabawy będzie miał :D
-
to powtarzam :D do znudzenia :D
-
Nie ma sprawy ja zawsze powtarzam że dogomaniaczki sa cud miód dziewczyny :D :D :D :D i nie tylko ja :wink:
-
Własność Nandy :wink: super, ale wiecej fotek prosze :D
-
Czyli wszysko po kolei na poczatek komendy nauka i akceptacja kociego zapachu tak jak podpowiada Aga narazie izoluj koty dla ich spokoju duchowego i braku konfliktów to troche potrwa ale może dojdziecie do kompromisu! powodzenia
-
Skakanie za snieżkami raz :D ale z tyłu jednak moim zdanie fajna fotka no moze troszku nieskromna :oops: :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img30.exs.cx/img30/9954/1303050082hs.jpg[/img][/URL]
-
Agga sliczna fotka przyłączam sie wiecej !!! :D
-
Beata Dymuś cudny jak zwykle :D No sie dziewczyno naszukasz ale patrząc na fotki warto :D