Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. :evilbat: Bidulek :wink:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Souris dziękujemy :oops: Luna jest kochana :D Kot skupiony :D w ramach "dziękuje za komplementy" :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img169.exs.cx/img169/742/1003050684xj.jpg[/img][/URL]
  3. :oops: Oj Dbsst ale musze sie do porządku na wiosnę doprowadzić suche powietrze mi nie sluzy :wink: :D dziękuje za komplement :D To byłoby ciekkawe doświadczenie :D
  4. Dbsst cos w TYM jest co mówisz .... Ja nie lubię takich gadek każdy człowiek a szczegolnie kobiete może byc piękna :D tylko trzeba chcieć :D moje zdjęcie z rozdania dyplomów (chube bo kolezanki nie koniecznie musza chciec sie pokazać :wink: ) byłam wtedy naprawdę szcześliwa, że kończę studia :D i nadal jestem że juz mam je za sobą :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.exs.cx/img216/7948/im0029802ff.jpg[/img][/URL]
  5. Ale jak ją kupiłaś takie damy z kartonów na ryneczkach nie daja :D :wink: Lilith będzie miała w czerwcu 6 roczków :D ale ten czas leci a najlepsze że cały czas mnie ludzie pytaja albio ile ma miesięcy albo "młoda co?" chi chi :D Naprawdę Dbsst ona jest drobna a zresztą przyjedziesz zobaczysz :D
  6. FAKTYCZNIE MŁODZIENIASZEK Z NIEJ :D Lilith tez z czerwca :D 20 :D
  7. Oj Ty przeciez ja szczerze odpowiedziałam zawsze jestem szczera nawet do tz bólu ... :D powtórzę może sie utrwali SWIETNIE!!!
  8. Oj tak ciekawe ile jeszcze bez watki pozyje :evilbat: :wink:
  9. Liczby to na zywo a poza TYm to jest odczucie subiektywne :D Dojrzalej mnie się akutat źle kojarzy a teraz slogan nie wazne ile masz ale na ile sie czuijesz i jak wyglądasz a wyglądasz ŚWIETNIE :D Taka moja odpowiedz pewnie nie zadawalająca :D :wink:
  10. Dal mnie wyglądasz w sam raz, a co Chciałabys wyglądac mhy dojrzalej :D
  11. :D :D Oj Krajanki :wink:
  12. A ile Szpilunia ma wiosen nawet nie wiem ...
  13. Czyli jest was dwóch .... :evilbat: 0X
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst dokładnie a jaka zmruczana i pachnąca ideał kota pieszczoszka :D
  15. Przed kompem :D I co z ta makietą ..... Pupy Wam marzły :wink: :evilbat:
  16. A gdzie okulary :cry: :wink: jakos tacy wystraszeni wyglądacie ?? czy zdziwieni??
  17. Adda nic nie mówię :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ....
  18. Patka

    zakoceni.pl

    No coś Ty nawet o Tym nie pomyślałam :D Może Luna ale nie ja ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img41.exs.cx/img41/3186/1003050806jc.jpg[/img][/URL]
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Adda no coś TY ?? :wink: :D a co amm mi chodzić
  20. Przykro, że tak daleko podejrzewam że na czas określony znalazłabym domek ale wałbrzych :-? Mam nadzieję że ktos sie znajdzie
  21. Oj dziewczyny powinne byc karne łapki za marudzenie na temat Swojej Twarzyczki :D :wink:
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Adda Truskawe wygląda na nieprzytomnego :lol: i mocno rozczochranego :wink:
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Ale Sliczen fotki :D Miłosne igraszki i fotelowa sypialnia bardzo mi sie podobają sa takie :loveu:
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Ojenki :-? Biedna królewna Gabi ... to ładnie dzieci musiały sie bawic ... :wink: Ale masz rację Beatko dobrze że to lewa wycałuj ja od Nas globalnie :D Souris cała seria jest z niebieską zabawką :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img87.exs.cx/img87/2818/1003050730yy.jpg[/img][/URL]
  25. dziewczyny :klacz: Kiedy Ta wiosna przyjdzie Dbsst rozmarzyłam sie ... patrząc na fotki :D :D
×
×
  • Create New...