Dbsst cos w TYM jest co mówisz ....
Ja nie lubię takich gadek każdy człowiek a szczegolnie kobiete może byc piękna :D tylko trzeba chcieć :D
moje zdjęcie z rozdania dyplomów (chube bo kolezanki nie koniecznie musza chciec sie pokazać :wink: ) byłam wtedy naprawdę szcześliwa, że kończę studia :D i nadal jestem że juz mam je za sobą :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.exs.cx/img216/7948/im0029802ff.jpg[/img][/URL]