-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
mala niestety bedzie miala kojec, ale nie bedzie w nim trzymana tz bedzie miala do biegania duzo terenu, zabrac ja ma znajoma jednej dogomaniaczki, ktora psiakowi nie da zginac:cool3: oprocz tej pani nikt jeszcze sie nia nie zinteresowal ...... jutro sprawdze co u naszej Owczareczki.... -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
nigdzie nie widze wagi, ani wzrostu suni (przecież były pobierane wymiary , przy zamawianiu wozka a moze sie myle:oops:)............ -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
lepiej w schronie niz na lancuchu...:roll: Kasiu - a moze by tak w sobote na caly dzien wolontariacik zrobic...z psiakami pochodzic.....wymiary im porobic...foty bez krat, a pózniej przy piwku:evil_lol: wiecej opisow zrobic i na internet wstawic.....:cool3: a moze ktos jeszcze by sie przylaczyl...:p -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
no wiec tak...pani sie odezwała podobno zamówiła kojec z alegro, bo myslala, ze tak bedzie szybciej i sie przeliczyla, jeszcze tydzien temu byla mala zainteresowana, wiec miejmy nadzieje za nasz owczarkowaty skarbik opusci mury schroniska i uda sie w swoje docelowe kochane miejsce...:loveu: -
jak tam szczescie......miejmy nadzieje ze nadal czeka, ze nie ucieknie....:roll:
-
[quote name='magda222']Jedzie do Niemiec?[/quote] ano jedzie:loveu:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
mama i szczeniaki sa juz bezpieczne...to znaczy łancuchy ani kojce im nie groza;) -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
dzięki ...a może jakieś fotki masz:cool3: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
oooooooooo fajnie dzieki za odpowiedz;) przejzyj prosze zdjecia psiakow wrzesinskich i napisz czy owczarkowata i jamnikowata to moze psiaki z naszych zdjec?? link poniżej:cool3: -
Labek już po kastracji, siedzi w ciepłym miejscu.....i powoli szykuje sie do wyjazdu:p
-
no i no i .....czy coś już wiadomo.....jak tam Stefanek?:loveu:
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
zamieściłam tutaj zdjecia psiaków, które obecnie przebywają w Ruścu, myślę, że warto byłoby dodać link na pierwszą stronę:roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rusiec-przytulisko-p-wandy-132833/[/URL] a może warto bybyło dodać w tyłule "........i z Ruśca" i przekleić zdjecia z mojego tematu tutaj....:roll: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
prosze napiszcie ile piesek ma cm i ile waży..... -
zdjecia te, nie powklejalam po to aby widnialy jak w galerii, tylko aby psiaki mogły znalesc nowe domki:roll: kto wie cos na temat psiakow z Rusca, prosze o komentarze........
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunshine']Siemka byłam dzisiaj pierwszy raz na wolontariacie xD. Bawiłyśmy się z suczką i jej szczeniakami. A wiecie co było najwspanialsze :) Jak przyglądałam się jak schronisko opuszczają dwa psiaki :loveu:Pięknie jest na to popatrzeć:) i dla takich momentów warto w sobote wstawać o 7 :p[/quote] napisz coś o mamie od szczeniaków.... możesz opisać jakie pieski znalazły dzisiaj nowe domy....... -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Trzeba w końcu wygospodarować trochę czasu i zacząć sprawdzać jak sie wiedzie naszym wrzesińskim psiakom w nowych domach... -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
wiem, ze moje pytanie odnosnie wielkosci pieska czy wagi moga sie wydawac w takiej sytuacji nie na miejscu ale prosze mi uwierzyć, ze przy adopcjach i pomocy zagranicznej naprawdę jest to wazne, Tundra też o to prosiła.... -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
do której sunia ma czas? czy ona jest wielkości jamnika, czy większa? czy dostaje jakieś leki? czy piszczy, szczeka jak siedzi w klatce? czy ona musi siedzieć cały czas w klatce, ze względu na kręgosłup? nie widzę może nie doczytałam w jakim mieście sunia przebywa? -
czy to znaczy, ze chłopaczkowi szykuje sie stały domek?
-
................................
-
....................................
-
[B]13) [/B]fajna suczka, garnie sie do człowieka, umie przechodzić przez płoty, w zeszłym roku postanowiła odwiedzić kolegę z sąsiedniego boksu, gdyby nie szybka pomoc przebywajacego tam akurat wolontariusza wyprawa ta skończyłaby sie dla suni tragicznie...., suczka przebywa w przytulisku od lipca zeszłego roku...[B][COLOR=red]kastrowana[/COLOR][/B] [COLOR=black][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7365/28luty2009086rusiec.jpg[/IMG][/COLOR]
-
[B][SIZE=3]12) [/SIZE][/B]owczarkowata babcia, lubi głaskanie, zadziorna do innych zwierząt [SIZE=1](przynajmniej kiedyś)[/SIZE] bardzo smutna..... [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6799/28luty2009090rusiec.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2148/28luty2009088rusiec.jpg[/IMG]