-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
przypominam Bursztynka:loveu:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
tu jest watek suni niestety zainteresowanie bardzo male... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pointer-schron-wrzesnia-129778/?highlight="][COLOR=#000000]Pointer?? Schron wrzeŚnia[/COLOR][/URL] -
[quote name='Basia i Barni']osoba ,która zajmuje sie psem ,bardzo proszona jest o skontaktowanie z użytkownikiem tomtom z [URL="http://www.labradory.info"]www.labradory.info[/URL] bedą pieniążki :p[/quote] O!!! jaka mila wiadomosc na poczatek dnia:evil_lol: dzieki!! mialam wczoraj 1 tel. w sprawie labka panstwo z Ilawy, maja domek, sunie labradorka i 2 inne kundelki z czego jeden przygarniety zostal w swieta (z ulicy) Na kastracje sie zgadzali ale...ale z drugiej strony cyt "taki piekny , biedny pies po co go okaleczac niech jeszcze troszke sobie..." i na tym sie urwalo:roll: moge sie tylko domyslac o co tej kobiecie chodzilo:evil_lol: niestety kiedy prosilam o rumer tel.(ktory zreszta mi sie wyswietlil) pani stwierdzila, ze sama sie ze mna skontaktuje .....
-
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ale tu cisza ...nikt nie zaglada do psiaka:roll: -
[quote name='oris']skoro tak dobe byl traktowany to moze nalezalo przekonac wlasciciela na leczenie[/quote] tu nie chodzi tylko o leczenie ale o bezposredni kontakt z tym psem.... ktorego w firmie psiaczek niestety nie mial:shake:
-
[quote name='Basia i Barni']wykasowane - ale w aukcji nie ma mowy o firmie ani o złym traktowaniu[/quote] ja rozumie..ale jak ten pan zobaczy te zdjecia albo ktos mu doniesie.....to kilka osob bedzie mialo nieprzyjemnosci i nie wiadomo co jeszcze (chodzi o psiaka)
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
mam krotki filmik z Haszczakiem ale nie wiem jak go wstawic :oops: prosze tutaj o instrukcje:oops::cool3: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Trochę nam tu ucichło na wątku.Zaczynam się gubić,które allegro odnawiać a które już nie.Do ostatnich zdjęć jakie wrzuciłyście na wątek nie mam żadnych opisów.Nie wiem o czym pisać w allegro. Najlepiej byłoby jakby dziewczyny robiące fotki w schronisku umówiły się i zrobiły zdjęcia wszystkim psiakom naraz.Możnaby założyć wtedy osobny wątek tylko ze zdjęciami i podzielić go na działy "do adopcji","w nowym domu" itd...Sorry,że się tak wymądrzam,ale to chyba dobry pomysł.Już kiedyś o tym pisałam.Co Wy na to?Dacie radę?[/quote] cos musimy z tym zrobic bo ja sama zaczynam sie gubic:roll: -
[quote name='Basia i Barni']psiak ma allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=553929656"]labrador lablador 5 lat szuka domu na zawsze (553929656) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Basiu wykasuj prosze pierwsze 3 zdjecia (poniewaz byly wlasciciel nie robil mu krzywdy) pies nie byl bity, nie jest wystraszony ani zaglodzony, on jest naprawde w dobrej kondycji...brakuje mu TYLKO czlowieka. Pan nie chcial sie pozbyc psa, poprostu zrozumial, ze firma to nie miejsce dla niego i chcial abysmy znalezli mu rodzine, ktora da mu lepsze schronienie. Magda222- potrzebne sa na niego pieniadze ale:roll: ...dzisiaj wraca KasiaO to ona podjela sie pilotowania psiaka wiec mam nadzieje, ze cos wymysli:p
-
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
przypominam owczareczke:cool3: -
zaraz wysylam do niej linka:cool3: jutro bede sie widziala z KasiaO:eviltong: i z Labusiem:loveu:
-
[quote name='asika5']a zapomniałam:lol: ata wiadomość dla Ciebie [SIZE=4]wysokość w kłębie - 40 cm[/SIZE][/quote] dziekuje:cool3: wiec maly Bursztynek, to calkiem pokazny Bursztyn:evil_lol:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']identycznie robi jeden z psiakow pokera. moim zdaniem z jednej strony czuje sie bezpieczniej, a z drugiej okazuje milosc do panci. tylko poker musi potem na bosaka zasuwac po calutkim domu w skradzionych poszukiwaniu kapci ;)[/quote] u mnie to samo:evil_lol: -
podnosze, moze ktos go wypatrzy:roll:
-
[quote name='Basia i Barni']a gdyby ja to wiedziała jak to robić .[/quote] tak sobie mysle:roll: moze Magda222 by mogla pomoc:cool3:
-
Labus mial miec dobry tymczas, niestety w ostatniej chwili panstwo sie rozmyslili:shake: dlatego obecnie przebywa w przytulisku.... Moze mieszkac (przynajmniej narazie) na dworzu bo jest do tego przyzwyczajony, potrzebny jest mu kontakt z czlowiekiem jak i spora dawka wybiegania (czego w przytulisku miec nie bedzie):-(:-(
-
[quote name='oris'][B]ata [/B]zglosila jeszcze raz labka prze ND do Niemiec, bedziemy i tam szukac domek dla niego[/quote] Ogromne Dzieki:cool3:
-
[quote name='Basia i Barni']kasa jest coraz bliżej :diabloti: -podaj tylko ile kosztowało by leczenie oczu i kastracja? popytaj się i daj znać[/quote] koszt wizyty weterynaryjnej wynosi 110 zl, natomiast kastracja 90 zl:eviltong: nie wiem jak reaguje na inne zwierzeta, na razie siedzi smutny w swoim boksie:shake: nie zwraca uwagi na szczekajacych obok niego sasiadow...
-
co slychac u chlopaka??
-
Jamniki!jedyne w swoim rodzaju!siedza w schronie!pomozcie!
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
pieknosci jamnikowate:loveu: do gory -
inne schroniskowe boksy nie sa duzo wieksze, za to siedzi w nich po kilka psow, wiec wyboru za bardzo nie bylo a , ze piesek na poczatku byl bardzo wystraszony (prawdopodobnie byl bity) wiec zostal umieszczony w tym boksie...
-
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganela']Ale Aukcja jest ok???:roll:[/quote] aukcja oczywiscie w porzadku:cool3: sunia jest dosy mala:evil_lol: moze miec ok 45cm w klebie ze wzgledu na mlody wiek mysle, ze jeszcze troszke urosnie, ale nie za duzo:roll: jest taka wilczasta, puchata:loveu: na moj widok radosnie zamiatala ogonkiem..:lol: -
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4152/08luty2009144labekbe3.jpg[/IMG] [img]http://img522.imageshack.us/img522/2360/08luty2009145labekmg2.jpg[/img] [img]http://img9.imageshack.us/img9/7646/08luty2009146labekec8.jpg[/img] po lapkach widac, ze piesek jest wybiegany:loveu: