Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. dziewczyny mam prosbe:cool3: czy przy opisach, moglybyscie podawac wymiary psów w centymetrach do grzbietu (ulatwienie przy wyborze pieska w adopcjach zagranicznych):cool3:
  2. a tak wygladala nasza suczynka, ktora znalazla kochanych opiekunow u naszych sasiadow!! [img]http://img18.imageshack.us/img18/8890/lunka2gw6.jpg[/img]
  3. [quote name='martka1982']Niby byli chętni ale wszystko się jakoś rozmyło:([/quote] Krokiet naprawdę przypomina Krokieta. Jest fikuśną mieszanką wielu ras, w tym również miniaturki jamnika szorstkowłosego. Krokiet to maluszek-przytulanka. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, choć i bez niej pilnuje się na spacerach.Uwielbia gdy się go bierze na ręce, przytula, głaszcze. Jest przesłodkim facetem! Zobaczcie sami: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/674/krokiet1qf8.jpg[/IMG] na pieska w tym typie niedawno ustawiala sie kolejka, ale niestety nie w Polsce tylko w Niemczech...nasza sunia szybko znalazla odpowiedni domek a tutaj .....maly, spokojny KOCHANY i nic ciszaaaaa:shake:
  4. fajnie, ze wiecej ludzi zaczelo sie krecic kolo malucha:loveu:
  5. [quote name='magda222']A dlaczego nie może trafić do polskiej rodziny skoro jest chętna?[/quote] hm... przede wszystkim dlatego, ze gdyby doszlo do nieudanej adopcji, to gdzie wtedy umiescimy naszego Labka?? Ta pani ma 2 malych dziesi a to nieulozony silny pies.... nie ukrywam, ze wolalabym aby zamieszkal w DOMU z ogrodem:cool3:, za powierzeniem psa organizacji niemieckiej przemawia chocby psia szkola, do ktorej ma uczęszczać... chcialabym jeszcze dodac, ze Labek byl rownoczesnie z polskimi ogloszeniami, oglaszany w niemczech...
  6. Temat adopcji zakonczony. Dzis rano zglosila sie organizacja niemiecka, ktora chce przejac pieska. Juz wiadomo, ze piesek bedzie uczeszczal do psiej szkoly. Organizacja ta od lat pomaga Polskim psiakom. Prosze trzymac kciuki za powodzenie akcji:cool3:. Zanim jednak Labi opusci nasz kraj bedzie szczepiony i kastrowany. koszty wizyty u weterynarza i koszt kastracji w kwocie 200zl wzieli na swoje barki forumowicze z Labradory info za co serczecznie dziekuje:Rose:
  7. przed chwila do mnie dotarlo, ze Haszczak ma dopiero poltora roku:crazyeye: chcialam rowniez poinformowac, ze doschroniska trafil starszy bulterierek!!!
  8. czyli nadal cisza....hmmmm..... Sabcia u Ciebie wypiekniala:loveu:
  9. on byl skaleczony pod pyskiem i wet zdezynfekowal mu rane takim zielonym sprejem:evil_lol: a nasz labus przeniusl to sobie na lapki i tyle:eviltong:
  10. oj....nic tu sie nie dzieje a psiaki nadal w schronisku...
  11. posty skacza:shake:
  12. ja nie pisze o tym aby on mieszkal w bloku ale ta panie nawet nie daje mu szansy na to aby mogl zamieszkac z nia w domu, tu jest mowa tylko o budzie:shake:
  13. [quote name='asika5']też tak czasami myslę że jesteśmy sobie przeznaczeni:cool3: Ale naprawde im wcześniej znajdzie DS tym lepiej bo im dłużej mieszka u mnie tym bardziej przywiązuje się do mnie - no i ja do niego. Jest tyle biedaków którym też chciałabym pomóc. Są czasami takie ciężkie przypadki, gdzie trzeba natychmiast zając sie psem. A mając u siebie Bursztyna nie będę mogła dalej pomagać.[/quote] dokladnie wiem o czym piszesz:roll: tylko powiedz to Bursztynkowi:roll:
  14. ten piesek szuka kontaktu z czlowiekiem, czy mieszkajac w budzie bedzie mial go pod dostatkiem?? mam suczke w typie labradora...prawdopodobnie mieszkala na dworzu i sluzyla do rozmnarzania, potem znalazla sie w Swarzedzkim schronisku skad trafila do mnie....ona chodzi za mna jak cien, jakby mogla to i w kibelku by ze mna siedziala...:evil_lol:..
  15. [quote name='asika5']zachary piękny post:lol: nie można skreślać pieska dlatego, że jest nie pierwszej młodości i trafił na ulice tylko dlatego, że komuś był problemem On czeka na ta właściwa osobę[/quote] :roll: a ja mysle, ze on mysli ze juz ja znalazl:cool3:
  16. [quote name='aganela']Allegro Owczareczce się skończyło,na łikendzie zrobie nowe,ładniejsze i więcej ogłoszonek,bo choć dopiero u mnie zaczeło się nowe półrocze to do końca tygodnia,jestem zawalona nauką:oops::shake:[/quote] Dziekuje!!!! ale do soboty sie wstrzymaj z ogloszeniami!! i trzymaj kciuki:thumbs:
  17. gdyby to byl szczeniaczek, kolejka by sie po niego ustawiala a tak to......ciszaaa......
  18. ŁAŁ!!!!:multi::multi: to sie nazywa miec szczescie:loveu::loveu: dopuki nie zostanie zlikwidowana pseudochodowla we Wrzesni przede wszystkim BENKOW, do schroniska beda przybywac co rusz nowe zwierzaki:shake::shake::shake::shake:
  19. [quote name='Basia i Barni']dostałam maila Witam. Zainteresował mnie ten pies, ponieważ właśnie szukam tej psa rasy, natomiast chodziło mi raczej o młodego psa. Nie myślałam o psie 5 letnim. Proszę o jakieś szczegóły, skąd się wziął u państwa, co to za choroba oczu itp. A i oczywiście jak wygląda transport takiego psa, tzn czy ktoś jest w stanie z państwa dojechać do mnie czy to ja musiałabym pofatygować się do państwa. Mieszkam niedaleko Warszawy, wiec dość daleko do państwa schroniska. Pozdrawiam. Danuta Zdankiewicz. odpowiedzcie dziewczyny co pisaĆ -transport to chyba nie bedzie problemu tylko jakies wieksze szczegóły - jak reaguje z innymi psiakami- i ogólnie co u niego, dostałas te pieniadze? na jego leczenie[/quote] rozmawialam z tomtom z forum labkowego, pieniadze za wizyte i kastracje sa musze tylko przedstawic rachunki:cool3: DZIEKUJE!!! Niestety , nie wiem jeszcze jak reaguje Labus na inne zwierzaki ..... te oczka w rzeczywistosci nie wygladaja zle...aby wydac tego Labka w obce rece musze miec 100% pewnosc, ze to bedzie dobry dla niego dom:roll:
  20. ............. ................
  21. [quote name='asika5']Bursztynek dziękuje :loveu:[/quote] czy dobrze rozumie, ze Bursztynek jest u Ciebie na tymczasie?? tak czy siak, dlaczego nikt nie podbija jego watku to takie piekne psisko:loveu:
  22. podbijam Bursztynka:loveu:
  23. [quote name='ANETTTA']benio dojechał do celu ...wabi się teraz Baca .....i niestety dalej szuka domku ....wiem że jest bezpieczny .......... zadzwonie w poniedziałek dowiem co i jak u Bacy .....i dam znać .....[/quote] DZIEKUJE!!! tak jak Emir obiecal, przejal naszego Benka- Bace:multi: do poniedzialku....czekamy na info...najwazniejsze dla niego, ze opuscil schronisko, teraz musi byc tylko lepiej:p
  24. Rozmawialam wczoraj z Emir, dzisiaj rano Benek ma opuscic schronisko:multi: DZIEKUJE!!! dogo wczoraj nie dzialalo, przynajmniej wieczoram, a wczesniejszy dzien razem z KasiaO i innymi dziewczynami, spedzilam w drodze...z ratowanymi psiakami...
×
×
  • Create New...