Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Moje skromnie 10 zł, które już przelałam na Meggi, proszę przekazać na Ozulka:loveu::loveu:
  2. Ale tu cicho:roll: deklaracje nadal potrzebne:cool3:
  3. Jednak dla bezpieczeństwa kierującego, lepiej aby ktoś jechał w asyście:cool3: czy ta sunia to przypadkiem nie siostra Naszej Megi :roll: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6563/p11908110572001.jpg[/IMG]
  4. [quote name='elmira']ata, świetny pomysł! Klaneri już przekonała się, jakie fajne psiaki mamy w Sochaczewie, więc zapraszamy ją po kolegę lub koleżankę :)[/QUOTE] No tak, powinna sama do Was z Hamerkiem przyjechać, aby chłopak mógł sam wybrać :evil_lol: , miejmy nadzieje, że byłby to wybór przez Hamerka przemyślany, a nie pod wpływem jakiejś cieczkowej chwili :evil_lol:
  5. Klaneri - nie wiem, czy pamietasz, jak mówiłam Tobie na spacerze, że dla Hamerka super rozwiązaniem byłby drugi piesek (oczywiscie nie takie strachajło:evil_lol:)
  6. Dziewczyny musicie poprawić w tytule, ponieważ na 30 stronie nie ma żadnych zdjęć a na 31 jest tylko jedno....
  7. dziewczyny ustawcie na ogólnodostępny ten program z tv, bo inaczej nie można tego odtworzyć :mad:
  8. Przekopiowałam z głównego wątku. Czy o Ozzy ?? [LIST] [*][URL="javascript:;"][/URL] [LIST] [*][URL="http://my.imageshack.us/v_images.php"]My Images[/URL] [*][URL="http://my.imageshack.us/video/my_videos.php"]Videos[/URL] [*][URL="http://my.imageshack.us/my_gallery/"]Albums[/URL] [*][URL="http://my.imageshack.us/slideshow/my_shows.php"]Slideshows[/URL] [*][URL="http://tor.imageshack.us/tor"]ImageShack Drive[/URL] [*][URL="http://imageshack.us/friends/index.php"]Friends[/URL] [*][URL="http://profile.imageshack.us/prefs"]Preferences[/URL] [/LIST] [/LIST] [CENTER] [/CENTER] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3710/dsc07161m.jpg[/IMG]
  9. [quote name='koosiek']Ata, a to 10 zł to od Ciebie?[/QUOTE] Tak ! :oops:
  10. przenosze z ogólnego wątku [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] W razie czego proszę o przypomnienie...... deklaruje 10 zł miesięcznie na Megi:oops: AgusiaP deklarowała na 47 stronie 30 zł miesięcznie na Megi:cool3:
  11. W razie czego proszę o przypomnienie...... deklaruje 10 zł miesięcznie na Megi:oops: AgusiaP deklarowała na 47 stronie 30 zł miesięcznie na Megi:cool3:
  12. [quote name='andzia69']Ata - od nas ze schronu wyciagałyśmy ostatnio chorego bullowatego...ledwo trzymał się na nogach, był pogryziony....zażyczyli sobie za niego 100 zł! W Celestynowie - też jest opłata - w zależności od ...nie wiem czego...[/QUOTE] No właśnie ...ta opłata powinna być jakoś sprecyzowana, dlaczego "tyle a nie tyle" W takich przypadkach jak piszesz, to schronisko powinno przekazywać takiego psiaka pod opiekę za darmo i cieszyć się jeszcze, że ktoś stara się takiemu zwierzęciu pomóc ....
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/28377.html"]kaLOlina[/URL] - o ile dobrze pamiętam na stronie Emira wyczytałam, że wydawali pudelka za 200 czy 250zł. I BARZO DOBRZE !!!
  14. Mi również nie podoba się to, że nasze psiaki wydawane są za darmo..... Niestety niektóre schroniska nadal nie pobierają żadnej opłaty za wyadoptowanego psiaka. Znam również takie schroniska, które pobierają małą opłatę za psiaka a kota dają dodatkowo gratis:angryy:
  15. [quote name='Saint']Bo na zewnątrz nie ma już miejsca..[/QUOTE] Saint - mylisz się:cool3: odkad pamietam (ok 4-5 lat) zawsze małe pieski i szczeniaki upychano w tej chacie. Wiem, że jakis czas temu dużo pomocy otrzymywali od org, niemieckiej. Oprócz zabieranych piesków sponsorowane były nowe boksy, zadaszenia , kociarnia i o ile sie nie myle kasa na tą piwnice.... Szefową schroniska była wtedy p. Kozłowska. Niestety nie umiano docenić tej pomocy . Mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za zakończenie tej współpracy są z siebie zadowolone:diabloti:
  16. Jedno trzeba przyznać, w Swarzędzu pracownicy ile mogą ładują psy do ciepłych pomieszczeń. Małe staruszki, szczeniaki były w pomieszczeniach ogrzewanych, a nie na dworzu jak to ma miejsce np we Wrześni.....
  17. Klaneri - dziękuję za pw;) Podejrzewam, że Hamerkowi na spacerku dobrze robi towarzystwo 2ch osób:roll: Niestety aby chłopak mógł się dostać w bardziej spokojne okolice musi przejść koło dość ruchliwej ulicy.... Nie bał się, wręcz był zainteresowany jednym starszym (w typie bojowca) pieskiem, natomiast bardzo wystraszył się innego który na niego szczekał. Faktycznie Hamerek boi się psów jak na niego szczekają, zaczyna wtedy się kulić, chowa ogonek pod siebie, a jak ma napiętą smycz, zaczyna się wyrywać:shake: Prosiłam Klaneri, aby dla bezpieczeństwa Hamerek został wyprowadzany na obroży i w puszorku. Jak już dotarliśmy do polanki to Hamerek nagle się ożywił, chciał się bawić zaczepiał, gryzł patyk, i nawet biegał razem z Klaneri:evil_lol: Przydała by mu się wtedy dłuższa linka, aby mógł się bardziej wyhasać:loveu: Na zakończenie napiszę, że w mrozniejsze dni widziałabym go w ocieplanym twarzowym ubranku:loveu:
  18. Czy aby piesek nie wyjechał za granice i tam znalazł domek:cool3:
  19. Klaneri - jutro ok. godz 15 30 będę koło Twojego domu. Chętnie wybiorę się z Tobą i z Hamerkiem na mały spacerek :cool3:
  20. Moja znajoma rozmawiała telefonicznie z jakimś urzędasem i dowiedziała się, że Szydłowiec należy pod Pabianice....
  21. Mam jedno pytanie. Jakie wydatki związane z adopcja "Waszych" psiaków ponoszą nowi opiekunowie ?
  22. zapisuję:shake:
  23. A ja myślę, że jeżeli pani zauroczyła się tą panienką i chce jej pomóc to poczeka ten miesiąc az sunia dojdzie do siebie i będzie już po sterylce :cool3:
×
×
  • Create New...