-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
nalot, tłumaczenia i cissszzzaaaa................
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
trzeba jeszcze dodać, że akcja trwała od godziny 10 tej do 13 tej:cool3:, co by to było gdybysmy dłużej postali:hmmmm::drink1: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
:eek:jesteśmy na 23 miejscu ...mamy już785 głosów:multi::multi::multi: -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Cześć Kasiu ostatnio o tobie myślałam :cool3: tak to ta sunia, tylko gdzieś mi wcieło zdjęcia ze schroniska:roll: ona już dawno po operacji tej łapki i podobno normalnie chodzi:loveu: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
ata replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli jak zwykle, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia..... -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
ata replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety to jest tragedia i dla psa i dla rodziny, oraz osób wspierających psiaka (cokolwiek było powodem takiego zachowania psa ) -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
ata replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a podobno pies to jak członek rodziny:roll:..........jeżeli tak, to tak powinniśmy go traktować.... oczywiście dzieciakowi współczuję...... -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
ata replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jeżeli psiak nie jest zadredziony to może go zostawić, bedzie mu cieplej w dupkę na zimę:roll: jeżeli będziecie w schronisku to prosze sprawdzie tego najgrubszego niedużego psiaka staruszka !!! czy da się podnieść (czy warczy ?? ), ile może ważyć? i czy to dziewczynka czy chłopiec? kastrowany czy nie?? -
a ja dopiero teraz zostałam uświadomiona, że w mieście, w którym wszystko się dla mnie zaczęło (dogo) mieszka sobie taka kreaturka:mad: czasami sama prowadzę zajęcia w szkole, w której ona się uczy:-o Tyle razy prosiłam o pomoc i nic ..... a tu takie rzeczy..... W Witkowie nie ma żadnego hotelu, bo gdyby był to już na dogo byłoby o nim głośno:cool3:
-
:knuje:upssss.... kobitki, wychodzi na to, że moja córka chodzi razem z tą małolatą do szkoły.... :mad:
-
[quote name='Lia7']nie atakujcie mnie............mówiąc o miłości do zwierząt.....nie zbieram pieniędzy i nikt nie dowie się kim jestem....a jestem przyjacielem osiedlowych zwierząt...od wielu lat i ubolewam,że nie można ufać tak wielu organizacjom ponoć działającym na rzecz zwierzat.............nie wiem jak działam emir...nie muszę już mogę się domyslać...........napisałam uwaga!czekam na odpowiedź nie na atak!PR wasz to epatowanie zdjęciami trevora? Wiem,że miłosci nie mierzy się wykrzyknikami,ale to mów ból,złość,że tak......... Ale wiem jak "miłość"do zwierząt mierzy wiele organiazcj pro zwierzecych........napisać jak?!....[/quote] a napisz kofana napisz:nerwy::ices_bla: Trevorku :sleep2: [*]
-
patrzę na tego psiutka i widzę w nim bokserka :roll: śliczny:loveu:
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
ata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
To ja również podziękuję pani Ewie, bo to dzięki niej już od przeszło 6 lat jestem na dogo:p -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
ata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Przepraszam... ale myśle, że ten wątek powinien już dawno znależć się w innym dziale.... Przede wszystkom, jak sama nazwa wskazujke "Schronisko" powinno być miejscem przyjaznym dla zwierzat, a niestety nie jest :mad: na dogo jest pełno wątków, w których są opisywane sytuacje, gdzie psy wyciagane są ze schroniska (dla poleprzenia im życia) nawet bez odbycia USTSAWOWEJ 2 tygodniowej kwarantanny..... a dogomaniacy się cieszą, pomimo tego, że to Niezgodne z prawem........ -
[quote name='gunia']Boże, obejrzałam tylko bokserki. Ta jedna fotka to wygląda jak by koleś się odganiał od nich łopatą.. I tekst, że będą się [B]gonić[/B] za 3 tygodnie :shake: Może dać to do Bokserów w Potrzebie? Masakra.[/quote] Ginia - jeżeli możesz to wrzuć proszę na boksery;)
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
ata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
epe - a czy my w Polsce możemy legalnie pomagać zwierzętom?? zobacz na ilu wątka ludzie dwoją się i troją aby wyciągnąć jakiegoś psa ze schronu...... i co tu mają jakieś przepisy do tego:roll: ktoś kiedyś powiedział "przepisy są po to aby je łamać":evil_lol: Najważniejsze jest dobro zwierząt !!! mnie co niektórzy sąsiedzi posądzają minn o to, że posiadam hodowlę a w schronisku na 4 piętrze zwierzęta prowadzą nocny tryb życia.... :) Ja z checią wybrałabym się do Niemiec i poobjeżdzała różne schroniska, zrobiła materiał i dopiero wtedy zaczęła dyskusję ...... -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
ata replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Naia - dogo a forum labradory to zupełnie co innego, mogłaś tam napisać aby ciemnoty ludzią nie wciskali .... tu na dogo nikt niczego nie chciał na siłę upiększyc.... nie można tak wpadać na forum i odrazu w tawarz z klapacza..... ja jestem zniesmaczona Twoją wypowiedzią..... dziewczyny starają się jak mogą i niech tak pozostanie:p a co do psinki, to dopiero może pokazac różki, ale oczywiście nie musi:evil_lol: dzięki za wyciągnięcie suni , sama mam taką, wyciagałam ją ze Swarzędza.... -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
ata replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
cyt;"I nie siejcie paniki o niedowładzie, bo aż ja kazałam Tuli się podnieść, żeby się upewnić, że jednak porusza się bez problemu :razz: Trzeba było ją zabrać na spacer (pani w schronisku nie miała nic przeciwko - mogłam psa wymacać i obadać z każdej strony) i sprawdzić, czy umie się poruszać, a nie od razu rzucać oskarżenia pod adresem schroniska, że powinna w szpitalu siedzieć, bo tam jej miejsce - jej akurat szpital nie jest potrzebny, tylko odrobina zainteresowania. " \ Naia - w którym miejscu oskarżamy schronisko?? (przy wypowiedziach o labradowatej suni??) Pierwszy raz byłaś w tym schronisku i od razu takie teksty piszesz.... nieładnie.... Nie widzę u Ciebie na stronie zdjęć suni hmm.... Gfiastka dzięki Twoim komentarzom wątek szedł w górę;) ponawiam pytanie.. czy ten najgrubszy długowłosy psiak to jest suczka?? -
[quote name='Basia i Barni']Takich ogłoszeń jest mnóstwo :-([/quote] wiem Basiu..... nie wiem czy był juz taki temat na dogo, jeżeli nie można by tutaj pokazywać pseudohodowle, które nawet sie nie kryją w jakich warunkach wegetują ich zwierzęta:roll: Urząd Skarbowy ma takie pole do popisu:p