Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Wszystkie 3 pieski znalazły by u taj pani schronienie.Np. Kiara, Kumpel i Kaj :p Lub inne, które jesteśmy wstanie z finansować.
  2. Dzwoniłam przed chwilą na stacjonarny, ale nikt nie odebrał.
  3. [quote name='clo']nie ma sie co klocic. ja ponowie pytanie co z reszta psow ktore tam zostaly?[/QUOTE] Moim zdaniem najpierw trzeba sie uporac z pieskami, które już zotały zabrane + bigelkowatym a dopiero póżniej kolejnymi pieskami:cool3:
  4. [quote name='clo']zdjecia sie nie wyswietlaja mi..:( a czy juz wiadomo co z tym potencjalnym domem?nina???[/QUOTE] Ja tez zdjęć nie widzę :cool3:
  5. Kto właściwie w realu zajmuje się tą akcją ?? Być może większość info. załatwia się na pw. :roll: Ciągle jedne pytania, gonią drugie....
  6. Najważniejsza w tej chwili sprawą jest pomoc dziewczynie, która przetrzymuje od jakiegoś czasu w swoim samochodzie Kaja (bigelkowatego)
  7. Tak to już jest z tymi robalami ... Podałam kiedyś mojej bardzo zarobaczonej szczeniaczce 5 dawek w odstepach czasowych, wreszcie wzięłam ją na pierwsze szczepienie i po powrocie do domu zwymiotowała mi galaretką z żywymi długimi glistami... :x na pewno trzeba będzie malucha jeszcze raz odrobaczyć :)
  8. czyli, jest ogromna szansa, że malutkie się nie zaraziły :loveu::loveu:
  9. No i numer konta hop na pierwsza stronę :cool3:
  10. Brązowa - mnie też ten maluch zauroczył...zresztą nie tylko ten:loveu::-(
  11. Jak dobrze widzieć Meggi już w bezpiecznym miejscu :loveu:
  12. [quote name='erka']Czyli wszystko ok, bo piesek został w Polsce:cool1:. A gdyby tak znalazł dobry dom za granicą to już nie ok:cool3:? Tych wszystkich, którzy optuja tylko za adopcjami w kraju, bardzo zapraszam do pomocy w szukaniu domów dla świętokrzyskich psiaków . Bo niektóre czekają miesiącami i domow jakoś nie widać:cool3:. I bardzo chętnie wydałybyśmy je do dobrych domów za granicę, gdyby była taka możliwość.[/QUOTE] Jestem jak najbardziej ZA adopcjami zagranicznymi (oczywiście sprawdzonymi:cool3:) Choć wiem, że z tymi zdjęciami różnie bywa i dlatego sugerowałam jak powyżej ), co nie znaczy, że myślę, że dzięki takim adopcją rozwiążemy problem z bezdomnością :oops: ale dla tych konkretnych psiaków, to jak los na loterii wygrany :fadein:
  13. z tyłu Beza :loveu: a z przodu to kto ??
  14. Czy można gdzieś na necie zobaczyć hotele i tymczasy, gdzie trafiły psiaki ??
  15. Parę deklaracji już się znalazło.... czekamy na kolejne:cool3: Teraz prawdopodobnie piesek bedzie się przemieszczał w poszukiwaniu Swoich kumpli:-( Koosiek - dzięki za kolejny wątek:loveu:
  16. Koosiek - załóż psiakowi ten wątek (jeśli możesz), jak nie do tego to do innego miejsca będzie można go włożyć (najważniejsza w tej chwili jest KASA :oops:) i ta aby dziewczyny ustaliły konkrety, co i jak... Daję 10zł na 1 dzień utrzymania..... Furciaczek - parę groszy to znaczy ile? :) IKA SONIA - Ile kasy przeznaczasz na chłopaka? :)
  17. Na szybko trzebaby założyć chłopakowi wątek i zbierać/szukać deklaracji... Podejrzewam, że już dużo niepotrzebnej kasy wydałyście na telefony (bo trudno się Wam dogadać).... Clo - bardzo ciężko czyta się Twoje wątki, wypadałoby się do nich troszkę bardziej przyłożyć ;)
  18. Oj dziewczyny coś ciężko Wam się dogadać :evil_lol: gonicie się na dogo, szukacie.... :evil_lol:
  19. potwierdzam to co pisze Klaneri :loveu:
  20. Nie wiem jaki był poprzedni tytuł tego wątku, ale pierwszy raz o tej sytuacji słysze.....:roll: Nie wiem co może być gorsze, od powrotu psa do schroniska......
  21. Zdziwiłam się jak pisałyście, że sunia prawdopodobnie jest zagłodzona , pomimo tego, że już dość długo przebywała w schronisku, a tam zwierzaki mają co jeść...... teraz już wiem jaka była przyczyna tego stanu :-( Trzymam kciuki za zdrowie sunieczki.....
  22. Za długo czekaliśmy na te zdjęcia, aby teraz mogły zostać usunięta za wielkość niezgodną z regulaminem :cool3: Nareszcie, super zakończenie:loveu: Dziękujemy:cool3:
  23. Klaneri piszesz, że Hamerek biegał luzem .... mam tylko nadzieję, że na ogrodzonym terenie, bo na spuszczanie go z linki w miejscu otwartym jest jeszcze za wcześnie.... (chodzi mi przede wszystkim o jego strach)
×
×
  • Create New...