Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Nadal czekam na tel. od przyszłej opiekunki serduszka. Podobno pani zawsze miała psy od szczeniaczka. Podobno takiego można łatwiej ułożyć. Odpowiedziałam, że nie koniecznie, ale nie chce ją w żadnym wypadku zniechecać do adopcji Serduszka. Telefonicznie kobieta wydawała się nawet miła, być może żle dobrałam słowa co do wizyty wstępnej :oops::evil_lol: Kobieta pracuje od rana do 20 tej.
  2. Pani mieszka w bloku. Właściwie cały dzień pracuje. Pieskiem zajmowałaby się przede wszystkim 15 letnia córka. W razie czego jest ktoś jeszcze aby wyprowadzać psa. Mówiłam o szczepieniach i o kastracji. Szczepienia oczywiście tak, co do kastracji to już nie koniecznie:cool3:. Pani na początku uczyłaby maluszka załatwiać się do kuwety. Niestety była zdziwiona, że mam u niej przeprowadzić kontrolę przedadopcyjną (zobaczyć jak mieszka). Dzisiaj wieczorem mam dostać telefon czy pani nadal zainteresowana. Czy ta kobieta została poinformowana, że będzie musiała podpisać umowę adopcyjną i zgodzić się na wizyty po adopcyjne??
  3. Hmm cóż tu można napisać:roll: Przede wszystkim powinnaś wykonać telefon do fundacji i powiedzieć jaką masz sytuacje, co się stało. Wychodzi na to, że to była Wasza domowników wina, że ktoś nie zamknął drzwi na zasuwę. I TU SIĘ KŁANIA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Czy wcześniej nie byłaś świadoma, że może się coś takiego wydarzyć?..... I jeszcze piszesz, że jak" pies wisi na łańcuchu dostaje jeść i jest z niego spuszczany to jest w porządku" to coś chyba tu nie gra:roll:. Rozumię, że lepsza ta słoma i dach nad głową, niż goła ziemia bez zadaszenia. Tak sobie czarno myślę, że za chwile się okaże, że psy kury zjadły albo po prostu uciekły........ Mierz siły na zamiary:shake:
  4. Boje się, że po mojej wizycie przedadopcyjnej pani jednak się rozmyśli:evil_lol: Czy szczeniaki został już pierwszy raz zaszczepione ? Jak mam u siebie szczeniaka, to nigdy w życiu nie wyprowadzam go na dwór, po pierwszym szczepieniu jeszcze miesiąc kwarantanna 2 szczepienie i 2 tygodnie kwarantanny i jeżeli szczeniak jeszcze u mnie siedzi to zaczynam z nim po woli wychodzić. Więc pani może się to wcale nie spodobać:roll:
  5. Najgorzej jak czas goni .... Dostałam pw, że pani chciałaby się spotkać we wtorek po pracy. Mi również pasuje ta opcja . Ale wtorek to już 17 ty:roll:. Łatwiej mi robić kontrole po adopcyjne, bo są mniej ograniczone czasowo a ja nie mieszkam w Gnieżnie i jestem niezmotoryzowana. Max45 co zrobisz z tym drugim szczeniakiem ??
  6. Klaneri - troszkę miałam kłopotów i nie dotarłam na spacerek:cool3: Widze że sbie całkiem nie żle radzisz, gratuluje :loveu: Jednak, teraz widzę Hamerka w samym puszorka, dla bezpieczeństwa musi mieć jeszcze smycz i obroże. Z takiego puszorka to równie łatwo może sie Tobie wywinąć jak i z obroży. Pozdrawiam;)
  7. Tak sobie głaśno myślę, że gdyby ta adopcja doszła do skutku, to Clo mogłaby zabrać do siebie tego drugiego szczeniorka :cool3:
  8. Piękne są te psiaki :loveu: Jednak jako czarno białe zdjęcia żle mi się kojarzą ....
  9. [quote name='MyszkaMiki']Ata podaj mi swojego maila. Cholercia gdzieś go posiałam ... Wyślę CI te foty z wyjazdy do Szamotuł[/QUOTE] O widzę, że nie możesz zasnąć :evil_lol: Przecież wiesz, że maluch jest w dobrych rękach:eviltong: do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Przed chwilką sprawdziłam, to nie jest ten maluszek którego ja widziałam. Tamten miał krótszy włos i był troszkę podpalany.
  10. [quote name='agaga21']ninka nie ma internetu[/QUOTE] Zawsze można skorzystać z kafejki internetowej ;)
  11. Clo - a może byś mogła pociągiem zabrać malucha/y:cool3:
  12. [quote name='MyszkaMiki']Jest boski ale dzisiaj muszę go gdzieś wydać bo mój pies go zje :placz:[/QUOTE] No i stało się maluch został wydany:evil_lol:
  13. Kaj ma deklaracje, ale reszta nowych psiaków wcale:roll: Tam jest jakiś wiekszy szczeniak z mamą, może tego szczeniaka można by odłowić , może, może ale skąd na to wszystko brać kasy. I tu powinno pomóc miasto. Jezeli mają podpisaną umowę z inną gminą a ta nie może przejmować z powodu przepełnienia , to te pieniądze powinny pójść na opłacenie np.hoteli, na paliwo itp.
  14. No Myszka, nie pochwaliłaś się, że zabrałaś tego malucha . On był jeszcze z rudą siostrzyczką, która podobno znalazła nowy domek. Pytałam się pracownika o tego malucha i dowiedziałam się, że został adoptowany:cool3: Pamiętaj, malucha trzeba odrobaczyć :)
  15. [quote name='kamilawa']Fotki jakieś będą? Mogę mu porobić kilka ogłoszeń.[/QUOTE] Na razie niestety nie, przynajmniej dopóki pies nie wyląduje w schronisku.... Mam nadzieję, że właściciel jeszcze troszkę go przetrzyma. Widzę, że jesteś z IŁawy. U Was facet robii świetne budy, które ludzie zamawiają w całej Polsce.
  16. [quote name='olga7']Ata-poszukaj na dogo ludzi od niufków i nie licz na psich ratowników ,bo oni ci nie pomoga w niczym ...a ponoć i tak zle traktują swe psy ...:shake:[/QUOTE] To mnie zasmuciła, bo jakis czas temu wzieli od nas z wrzesinskiego schroniska sunie w typie landserga. No właśnie ciekawe co u niej słychać:roll: dziękuję Kamilawa :)
  17. Dziewczyny bardzo fajnie sprawdzają się takie pasy bezpieczeństwa dla psów. Kosz takiego przyłącznika bez puszorka to ok 20 zł. Można to przypiąć również do obroży.
  18. Myszka nie wiem dokładnie o co chodzi z tymi darami, ale również się cieszę i serdecznie dziękuję :loveu: Jak będziesz w schronisku dowiedz się proszę wszystko na temat tego pieska, oraz jeżeli niufek będzie już w schronie, to porób mu zdjęcia.... Psiak ten siedzi w boksach po lewej stronie schroniska w środku... Ważne jest również ile ma cm w kłębie. [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3113/tenis092009238.jpg[/IMG] Nadal czekam na zdjęcia z ostatniego wypadu:cool3: Dzięki:p
  19. Stonka1125 - czy to znaczy, że w Radlinie macie PARWO ??
  20. [quote name='max45']Tak, tak, Goliat jest z tej pseudo... Nina się do mnie nie odezwala, wczoraj bylam b. zajęta ale dzisiaj się z nią skontaktuję. Moglam je wczoraj wziąć na wystawę i sprzedawać - szczeniaki z bagażnika :diabloti:[/QUOTE] No nie, taka okazja uciekła koło nosa, na drugi raz będziesz mądrzejsza :evil_lol:
  21. Przed chwilą dostałam telefon ze schroniska wrzesińskiego o pomoc dla 3 letniego niufka. Jest to piesek maści brązowej. Obecnie przebywa w swoim domu, jednak ze względu na wyjazd właścicieli za grazice pies na dniach ma znależć się w schronisku. Podobno to kochany psiak. Dzwoniłam do fundacji Psi Ratownicy, ale na razie nikt się nie odzywa. Tel. do schroniska we Wrześni 500 19 10 39 Proszę o pomoc dla tego pieska.
  22. Czeka na niego hotel w Mielcu. Piesek na razie przetrzymywany w jakiejś szopce, dostał kocyk i jedzenie.
  23. clo - absolutnie Ciebie nie atakuję;) zresztą już nie raz pisałam, że jestem ostatnią osobą aby wszczynać jakiekolwiek awantury:cool3: A Ninkę widziałam na czarnej liście do bazarkowego wyjaśnienia :evil_lol:
  24. clo - nie czekaj do ostatniej chwili, bo dzisiaj już 9 więc do 15go pozostało już tylko 6 dni !!
×
×
  • Create New...