[quote name='Alicjarydzewska']Olcia jesteś bez serca ,aż mnie się zimno zrobiło od tego śniegu :( :wink:[/quote] Powiała nam tu zimą i w cholerę poszła :evilbat:
[quote name='aga1215'][quote name='Poświata']Zięciulek fajny był[/quote] mała poprawka - [size=7]zięciulek fajny [u]JEST[/u] [/size] :P :angel: :angel: :angel:
[img]http://mitglied.lycos.de/jogolekgify/assets/images/auta__31_.gif[/img]
[size=1]znam takiego, co do pracy do W-wy dojeżdża, prawie sąsiad zięciulka :lol: [/size][/quote] No to chyba jednak warto na wycieczkę matrymonialną się wybrać 8)
[quote name='asher']A swoją droga nie powinnas ich rozmrażać i potem znów zamrażać. Nie masz jakiejś siekiery na stanie? :roll: [/quote] Ja je chcę tylko tak trochę, żeby można było oderwać na mniejsze kłęby :roll:
Siekierę zapewne jakąś mam, ale wolę nie myśleć co by się działo, jakbym zaczęła to kosić :lol:
[b]Poświata[/b], oby się Wam fajny zięciunio trafił, zięcia to trudniej wybrać niż męża :roll:
[b]Asher[/b] nie upchnięte, czekam aż trochę odtają, boś mi na porcje nie podzieliła :lol: :lol: :lol: Co za niedopatrzenie :lol:
[quote name='sh_maniak']ja widziałam wiecej fot tej sukni ... zajefajna i orginalna, kcem taką :D
tam sa takie koraliki, a nie koronki :wink:[/quote] A masz inne foty? Strasznie jestem ciekawa, jak ta kiecka z tyłu wygląda 8)
[quote name='malawaszka']hihi nie robiłabym mu tego gdyby nie ta cholerna [b]prostota[/b][/quote] No to jak to jest? Bolek w końcu król czy prosty chłop? :lol:
[quote name='malawaszka']A jutro prosiemy w okolycach połednia trzymać :kciuki: za Bolesławka bo będzie pozbawiany swoich dzwoneczków :wink:[/quote] Będę trzymała 8) Ta malawaszka gruszek w popiele nie zasypuje :D