[quote name='malawaszka']i co i co??? :multi: można już puścić :kciuki: ???[/quote] Oj malawaszka, a pampers jest, czy w piasek puścisz? :o
[b]Poświata[/b], jak to oblała? To na pewno wina Wojteckiego :roll: Albo już wiem, tak mu się spodobało, że zapragnął powtórki 8)