[quote name='Wind']Babcia z netu (nawet ma stale lacze :-)) i kompa korzysta (bo na czym by do ZUS-u listy pisala :lol: ), wiec zapodam jej adres stronki to moze sama podziekuje :-)[/quote] Zapodaj, zapodaj 8)
[quote]Babunia wlasnorecznie piecze, kreci kremy, ubija smietany i sama robi polewy, lukruje owoce [/quote] Jak daleko mieszka Babcia? :lol: