Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ha ha, puchar mały, ale za to ciężki :lol: :lol: :lol:
  2. Ze świecą szukać :lol:
  3. [quote name='Olcia']córcia w mafi to i szyneczke się lepszą teraz je"[/quote] :lol: :lol: :lol: Nie mogę :lol: :lol: :lol:
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dziękuję [b]Camara[/b] w imieniu psiulów :D
  5. adda

    LEONBERGERY ADY

    [b]Peter7[/b], to czemu mnie nie zaczepiłeś? :D A upał był taki, że nie czekałam na BOG z Lenką :roll:
  6. adda

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi'] Kotów naliczyłam się około 15! :oops: :roll: [/quote] A toś się naoglądała :o
  7. adda

    LEONBERGERY ADY

    Mimo, że był upał niesamowity :roll:
  8. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='peter7']Ale nie jestem pewien czy to ty byłaś? Wystawiałaś leona w szczeniakach i byłas na BISie szczeniat???[/quote] Tak :P
  9. adda

    LEONBERGERY ADY

    I pragnę dodać, że Ironek nie zjadł dzisiaj ani kawałka tapicerki :lol:
  10. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='PIKA']Adda gratulacje dla Ironka :multi: i Lenki :multi: [/quote] Dziękuję :D [quote]A gdzie "mój" Irydek? :([/quote] Irońcio został w domu :( I dopóki nie sprawimy sobie większego samochodu nie mamy szans zabierać trzech kudłaczy :roll:
  11. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='peter7']adda: widziałem cię chyba dzisiaj w Radomiu :D, ale nie jestem pewien :roll:[/quote] Naprawdę? :D A ja Ciebie widziałam?
  12. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dobra :D Zrobię to dla Ciebie 8)
  13. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia']a za twoje piechy też zdrówko było i to nie raz :D[/quote] Naprawdę? :o Przygotowujesz brata? :wink: Wiesz co Olcia, to jak będę jechała na następną wystawę, to bądź tak uprzejma i nie wiedz jak się nazywasz :lol: :lol: :lol:
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    To cudowne lekarstwo to chyba poranna kawa :lol: Zazwyczaj nie piłam, żeby potem do kibelka nie latać :D Ale wolę latać, niż cierpieć :lol:
  15. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ha ha, Olcia, a to już moja druga wystawa, kiedy nie dostałam migreny :D
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dzięki dziewczynki :P No i z Ironkiem chyba trochę pojeżdżę zagramanicę :D
  17. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='LAZY']No to raz, dwa...bo chciałąbym ładnie pogratulowac... :lol:[/quote] Możesz :D
  18. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ironek ocena. [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03090.jpg[/img] Moja championka. [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03112.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03108.jpg[/img] Ironek na Best Puppy in Show. [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03125.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03121.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03130.jpg[/img] Ironek w domu z pucharem. [img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03133.jpg[/img]
  19. Jak ruskie to muszą być od mafii :lol:
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dzięki dziewuszki, już obrabiam fotki :D
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    [b]Donya[/b], dziękuję :D [b]LAZY[/b] zaraz się postaram :D
  22. [quote name='donya']To ja się pochwalę - Radom Bimbo Yamamoto [b]CWC, NPwR, BOB, BOG, BIS III[/b][/quote] Brawo!!! Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dzięki [b]malawaszka[/b] :D Fotecki som, ale chyba nie mam siły dzisiaj wstawiać...
  24. Carragan, gratulacje :D :drinking:
  25. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dziękuję :D :D :D
×
×
  • Create New...