[quote name='PIKA']Adda gratulacje dla Ironka :multi: i Lenki :multi: [/quote] Dziękuję :D
[quote]A gdzie "mój" Irydek? :([/quote] Irońcio został w domu :( I dopóki nie sprawimy sobie większego samochodu nie mamy szans zabierać trzech kudłaczy :roll:
[quote name='Olcia']a za twoje piechy też zdrówko było i to nie raz :D[/quote]
Naprawdę? :o Przygotowujesz brata? :wink:
Wiesz co Olcia, to jak będę jechała na następną wystawę, to bądź tak uprzejma i nie wiedz jak się nazywasz :lol: :lol: :lol:
Ironek ocena.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03090.jpg[/img]
Moja championka.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03112.jpg[/img]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03108.jpg[/img]
Ironek na Best Puppy in Show.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03125.jpg[/img]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03121.jpg[/img]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03130.jpg[/img]
Ironek w domu z pucharem.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC03133.jpg[/img]