Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. A no weimarka :) Ciągle zapominałam pokazać co się działo u mnie wieczorem :o [img]http://img259.imageshack.us/img259/103/dscf5439zaj3.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/8771/dscf5444zai0.jpg[/img] Poruszone i związku z tym mam pytanie, na jakich ustawieniach robi się takie zdjęcia??? Po tych dwóch fotach za cholere nie potrafiłam wrócić do poprzednich ustawnień :roll: :shake:
  2. Ładne foto [url]http://img258.imageshack.us/img258/2484/15mf2.jpg[/url] A ilośc psiaków mnie powala ;) Ciekawe co na to sąsiedzi :evil_lol: Piękny ogród :lol:
  3. [quote]Panorama Rzeszowa to juz byla hohoh wczesniej.[/quote] Wim :p Ale ja kcem jesce :p
  4. [img]http://images23.fotosik.pl/64/865323073df8d2b3.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/8ab43e5c12edf51e.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/96c4f6b7586b15c9.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/f50656b2401a3e70.jpg[/img] Nieskromnie powiem że bardzo mi się podoba ta fota ;) :loveu: [img]http://images26.fotosik.pl/63/09da9c672f8a5f6d.jpg[/img]
  5. Dzieki :multi: Wracając do wycieczki :lol: Skierowałam się do Ogrodu Saskiego...a tam...był jakiś piknik :lol: [img]http://images26.fotosik.pl/63/18794c058fb9d8ce.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/63/0f54b9f49176129c.jpg[/url] Odnowiona fontanna :))) [img]http://images26.fotosik.pl/63/bdbed45af87c0da4.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/2b7ed3fcb39c4b74.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/45eb67c494555a93.jpg[/img] Nie wiedziałam na które się zdecudować :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/64/963c180d99a49b9f.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/64/e8e3fccc63f22e5e.jpg[/url]
  6. Puchu, ja też mam zamiar iść na ten casting :lol::lol::lol:
  7. No ladnie, dać palec weźmie całą ręke [url]http://images27.fotosik.pl/66/f8a43be415152049.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Typowy astaman :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będziesz mieć 10 miechów laby?8) Fajnie urlop :evil_lol: Te dzieciaki tak Cię wykończyły że musisz iśc na urlop zdrowotny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) Fajny rudzielec.
  8. [quote name='Nugatowa']Fajniutki, co ?:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Bombastyczny :loveu: :multi:
  9. Piekne widoki, a to mnie powaliło [url]http://img76.imageshack.us/img76/6681/757uw1.jpg[/url] :loveu::loveu: Wygląda jak fotomontaż ale nim nie jest :loveu::loveu:
  10. An bzik, mojego :grins: Przed wyjściem zastanawiałam sie czy brać aparat, no bo jak to? mam rzucać i jednocześnie focic? :o Ale jak widać udało się :multi: Jest to wykonalne :lol: jedyny minus to to że obiekt na większości zdjęć jest odwrócony pleckami ;) [quote]Czasem podskoczy troszkę ale raczej czeka aż upadnie i wtedy dokańcza dzieła zniszczenia...[/quote] Spryciul :p Myśli sobie, "po co mam skakać jak i tak spadnie" :evil_lol::evil_lol: Ala :p hahaha [url=http://media.putfile.com/Fresbee-slalom][b]SLALOM w jego wykonaniu[/b][/url] Nie umie jeszcze robić tak jak powinno się robić ale zawsze coś ;) Nieoczekiwanie przyszła na spacer jego koleżanka i spróbowała swoich sił :))) I patrzcie :o To jest jej pierwsze złapanie :o [img]http://images30.fotosik.pl/64/bde6827cffa7e772.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/370a5ae7b35f0489.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/1e02095f9d638d06.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/64/24723240c77614c6.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/ad5cba3a1cf98dcd.jpg[/img]
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Niby tak, ale potem sie dosć zwawo ruszał. Bo faktycznie wyglada na takiego zmeczonego i chorutkiego. ;)[...][/QUOTE] Ja to raczej bym się martwiła o stan jego skóry :roll: Ta łąka jest zajefajna :))))))) Porób jakieś panoramy Rzeszowa ;)
  12. Koma, nie wiem czy wiesz, ale Katerinas też juz widziała tego psiaka :evil_lol::evil_lol: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]A czy ja tez mogłbym zostać dopisana do listy...? <zawstydzony>[/COLOR][/SIZE]
  13. I co? dobry był łosoś? Hhhaha, ja na ogierze :evil_lol: Kronos się zwał.
  14. Fajne masz obrazki na ścianie 8) Hhahahaa, mówisz ze Stefan poszedł na...rywala :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. ojej :( biedny Atosik :( Trzymam kciuki aby szybko z tego wyszedł :kciuki: EDIT: uffffffffffffff kamien z serca :multi: A rysunkie, po prostu achhhh, widziałam juz je ale i tu sie nimi naciesze :))))) Po prostu sa BOSKIE
  16. Jaaa cieeee, ale nakropkowany [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_CACRzeszw042.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  17. anetta

    bzik

    Wpadam z rewizyta :) [url]http://pl.youtube.com/watch?v=ry_VUpOIxzA[/url] :loveu: jak on to słodko robi :lol: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/pyska_pytka.jpg[/url] jak dwie krople wody :lol: Sliczne konie.
  18. [img]http://images26.fotosik.pl/64/2c9efc92f88dcd32.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/64/2a6cebb2ce3eece6.jpg[/img] Wiewiór :mad: [img]http://images29.fotosik.pl/64/30a4e7827ee1f672.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/9cfdbec4158765b5.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/f426c69739d2b037.jpg[/img]
  19. Nooo, fontanna tez mi sie podoba :p ;) [img]http://images29.fotosik.pl/64/28ee088230dde588.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/4c2d9e6569637ebc.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/59933ad87e7c473f.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/770da22ec4d578b7.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/64/055a86b05979a6a8.jpg[/img]
  20. Ten facet jest ekstra! [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/szczury/zlot_P1750295.jpg[/url]
  21. Ślicznie razem wyglądają :loveu::loveu: Zdrówka dla Felka.
  22. Stooo lat!! Stooo laat!! Nieeeech zyyyje zyyyyyyyyje naaaam :-D :drink1::laola::cunao::beerchug: [img]http://koala.b.fm.interia.pl/bukiet.gif[/img]
  23. Nooo, imponujące :))))))))) Mati, jak tam po wczorajszej burzy???
  24. A z której strony?? [url]http://images30.fotosik.pl/66/23bb360d2c17db23.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to chyba była jakaś niegroźna meduza...:hmmmm: fajna [url]http://images13.fotosik.pl/44/b5219124d92e47c0.jpg[/url] :happy1:
×
×
  • Create New...