Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Plażowani esię chyba udało :cool3:
  2. [quote]chwytała piłkę jednym zębem, płukała ją w wodzie, po czym, już czystą, łapała w pysk i przynosiła do rzucenia.[/quote] Cfffaaaniaczek :razz:
  3. Cześć Goniaa :multi: Bardzo się cieszę że jesteś :)))))))) Miałam się pytać co za siostra :o i już mam odpowiedź :loveu: Jeej, ale kluski :loveu: Gratuluje. To chyba specjalnie dla Ciebie jedyna suczka w miocie się urodziła :)))))) Daleko po nią będziesz jechać?
  4. anetta

    Metamorfozy

    Dobrze odżywiają w tym schronisku :lol: Mam nadzieję że właścieciele się z niego wezmą :cool3: Aby się cieszył jak najlepszym zdrowiem przez wiele lat :loveu: Sharpik :o o woow
  5. [quote]grzeją ale pozakręcane mam bo wystarczy mi jak sąsiedzi z góry i z dołu poodkręcali - niech płacą rachunki a ja mam wystarczająco ciepło[/quote] Hhehheehehhe :evil_lol: Nie można na USG sprawdzić czy była ciachnieta czy nie??
  6. Niesamowite zdjęcia, krajobrazy...:mdleje: Robią wrażenie :loveu::loveu: Nie widziałam go :o Skubaniec mały :cool1: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/16-1.jpg Chyba bym się klaustrofobii nabawiła :cool1: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/22.jpg
  7. Grzyba na balkonie nawet mają :crazyeye: :evil_lol:
  8. Ee nie widze foty :razz: :diabloti:
  9. Modeliny z tych panienek :cool3:
  10. Sumienie ich ruszyło że nawet z tym drugim wychodzą na spacery :razz:
  11. :mdleje: Obejrzałam wszystkie :multi: Artystyczne fiu fiu
  12. Nie było Cię na Kępie albo się ukrywałaś :diabloti:
  13. Rozumiem że to zamierzone :))))))))))) A jak nie było to i tak mi się baaardzo podoba. [url]http://images42.fotosik.pl/12/1c529cac86dea1c2.jpg[/url] :evil_lol: Niech szczurki dobrze się tam sprawują :evil_lol:
  14. Wspaniałe zdjęcia wyżłowych :loveu: A ten banerek.... łaaaaaaaa :happy1:
  15. Dziewczyny, ale co mam wstawić, chomika, kule czy chomika w kuli? :evil_lol::evil_lol: Chomików to już nie mam od dawna, a kula wylądowała w piwnicy. Dobcia, dobrze że masz możliwość odwiedzania Luneczki :)))))))
  16. Czyścioooszkiii :loveu::loveu: Widziałam brata Saidi :multi: jak szłam na koncert :lol:
  17. Trzymamy!!!
  18. Ja też już obejrzałam, fantastyczne. Szkoda że miniaturki :mad: i pojedyńczo trza powiększać.
  19. [img]http://img218.imageshack.us/img218/6218/dscf3799zf8.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/5172/dscf3800jq8.jpg[/img] A po koncercie atrakcja :o Świecący helikopter :lol: [img]http://img218.imageshack.us/img218/8488/dscf3801ul7.jpg[/img] Który wyrzucał z siebie sztuczne ognie :lol: [img]http://img218.imageshack.us/img218/387/dscf3806fb8.jpg[/img] Na koniec fajerwerki :p [img]http://img218.imageshack.us/img218/6066/dscf3816sb6.jpg[/img]
  20. [img]http://img218.imageshack.us/img218/2971/dscf3792np8.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/1638/dscf3795ul8.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/8995/dscf3796hq3.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/5641/dscf3797xq6.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/2433/dscf3798ws1.jpg[/img]
  21. [img]http://img218.imageshack.us/img218/6650/dscf3786jk9.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/2889/dscf3787xi3.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/7444/dscf3788yg3.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/2712/dscf3789nf4.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/4940/dscf3791na6.jpg[/img]
  22. Byłam na koncercie Perfectu :multi::multi: :loveu: Super było ale ziiimnoooooo. Mam pare zdjęć. [img]http://emoty.blox.pl/resource/063.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/band.gif[/img] [quote name='Bzikowa']Gdzie te pokazy będą? :razz: Koniecznie niech ktoś Wam robi zdjęcia/filmiki , bo do tej pory nie widziałam biegającego Masy :mad: W każdym razie powodzenia :loveu:[/QUOTE] Kępa Potocka. Nie niech ktoś zrobi film tylko przyjedź na 12 lub 16 :p [quote name='deer_1987']a co tam u Kaji?[/QUOTE] Po staremu, wchodzi do misek :evil_lol: Po przyjściu do domu lata jak oszalała :evil_lol: Zanika jej instynkt samozachowawczy :evil_lol: [quote name='Dobcia']na pewno nie będzie źle, trzymam kciuki za Masaja;)[/QUOTE] :))))) [quote name='jamnicze']Rosyjski niebieski, znajomi maja takiego, świetne ma futerko w dotyku - talie aksamitne :loveu: A z tego nie mogłam :grin: [url]http://img233.imageshack.us/img233/3046/dscf3615oq2.jpg[/url][/QUOTE] To jest ten któremu miałam zrobić zdjęcia :loveu: [quote name='Mudik']Będziesz na tych pokazach na Kępie Potockiej tak? jak tak to, moje dawne spacerowe tereny, jak mieszkałam na Klaudyny:lol:[/QUOTE] Tak :lol: Ja tam w lato jeździłam się opalać :evil_lol: [img]http://img216.imageshack.us/img216/3080/dscf3748mh8.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/763/dscf3749lc7.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/4865/dscf3755gw7.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/2690/dscf3773lw8.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/3483/dscf3780bf4.jpg[/img]
  23. [quote name='Aussie']Jak się wreszcie wezmę za galerię ;-) (Jedna jest na stronie.)[/QUOTE] :lol: śmieszna, trochę niewyraźna. Vic jak daje czadu :multi:
  24. Niezła historia :o A gdzie ich rodzice? Może z nimi trzeba gadać?? A ta siostra to jakaś...Co ona ma do gadania :shake: Rany...się porobiło...:( Gdyby im uciekła ponownie to bym już nie oddała :roll:
  25. Brawo dla Franczesława z ogonkiem :evil_lol:
×
×
  • Create New...