-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Przepiękne są te Twoje działa. Ten psiak to chyba w czepku urodzony :evil_lol: Super by było gdyby ta pani go wzięła :multi: A ta kota taka piękna :loveu::loveu::loveu: Skąd te zdjęcie? Bo tutaj jej nie widziałam :p Kurcze, a ni emożna jej podkraść i ciachnąća potem zwrócić? :cool3:
-
Dubel. Tyle czasu tracić żeby edytować posta...:shake: tragedia
-
Jeśli dojdzie że go złapiemy to jak sobie wyobrażacie jego dalsze życie? Jeżeli jest taki dziki. Nie wyobrażam sobie żeby mieszkał w mieszkaniu czy w domu z ogrodem, przy najbliższej okazji by dał nogę :roll: Jest to pies który mieszkał od szczeniaka? na ulicy, jego domem była ulica. Jeśli już by ktoś by go wziął na stałe to musiała by to być osoba która doskonale zna psychikę takich psów, jakiś dobry szkoleniowiec czy behawiorysta. A ile jest takich ludzi którzy by go adoptowali? Sorry że tak piszę ale jakoś tak mnie naszło po przeczytaniu posta Myrkur.... Nie wiem już sama. Na ulicy grożą mu niebiezpieczeństwa, z domu z kolei do nogę...
-
[quote name='tripti']dziewczyny pisałam w poniedziałek, że właściciel psa z działek odnalazł się.... ale chyba umknęło to, problem jest taki, że pies został wywieziony pod poznań... MyrkurDagur, masz numer zajęty i zajęty...[/QUOTE] I co teraz będzie? Czy wiadomo że to właśnie ten człowiek jest właścicielem Borysa vel Beja? Miał zdjęcia psa? Skąd się o nim dowiedział? :o Czy jest jakiś kontakt z tym gościem co zabrał psa? Trzeba pokazać tej Agnieszce zdjęcia które były robione. Wg.mnie to jest na pewno on. A jeżli to on to co? Mamy powiedzieć jej że pies został wywieziony aż pod Poznań? :o Jakbym była na jej miejscu to chyba bym się pochlastała :roll:
-
:shake::shake: To już nawet nie jest śmieszne.... Tyle domków ma się zmarnować...? Jezuuuu. Może Kostek po prostu nie ma mozliwości wejścia na dogo? :hmmmm:
-
:loveu::loveu: Ależ wyrósł chłopaczek. Piękny jest i jaki wesolutki :loveu: I dużo zdrówka życzę dla Frania.
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
anetta replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Zrobię małej przechodniego maila. Posłużę się tym tekstem z ogłoszeń ;) -
Rudzia, powiem tak. Ci co chcią aby jego pies był oznakowany to będzie a reszta będzie mieć w doo co się będzie dziać z jego psem gdy zaginie. Niesamowite [url]http://lh4.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S1t687-NHhI/AAAAAAAACWE/loTMWe2Jk2M/P1320402.JPG[/url]
-
Aż tak aduża jest? :-D Im większa tym lepiej hahahhaa Fajna husta :)
-
No to czekamy. Jak Koma znosi mrozy? Kubraczka nie potrzebuje? :p
-
O jeżu, jaka mina :evil_lol: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-8.jpg[/url] wygląda jakby ktoś ją przyduszał :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img191.imageshack.us/img191/7456/dsc0003yf.jpg[/url] :lol::lol::lol: aniołeczek :diabloti: Super że macie już podłogę!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Jest przepiękny :loveu: Ma super ogon i ogólnie sierść :loveu: W schronie nie kastrują czy wydają jak leci? :evil_lol::evil_lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04045.jpg[/url] Bidna Maya, musi znosić jego zachowanie. Mam nadzieję że za pare dni wszystko się unormuje :p Dobrze że z Aresem nie ma kłopotu :multi::multi: W jakim jest wieku? -
Ogłoszeń ma tyle że nie jeden psiak może mu pozazdrościć hehe. Miły pan z Taxi (prawie rzut pod koła w celu zatrzymania :evil_lol::evil_lol:)wziął jedną uloteczkę tą małą :p Ludzie z Bobrowca i Zalesinka dostali do skrzynek pocztowych małe ulotki z Aniołem, mam nadzieję że jakiś pozytywny sygnał będzie :roll::roll: Bobrowiec :eviltong: i żywej duszy :evil_lol::evil_lol: [img]http://img685.imageshack.us/img685/7787/dscf7146.jpg[/img] Borysek to piekny onkowaty psiak. Sierść lśniąca, gęsta,wyszczotkowana, no cudo :loveu: Młody jest, przymilał się do nas, widać że by sobie pofikał z nami ;) Krzywda mu się tam nie dzieje. [img]http://img44.imageshack.us/img44/9441/dscf7148j.jpg[/img] [img]http://img709.imageshack.us/img709/4908/dscf7147q.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/3338/dscf7151.jpg[/img] Filmy [url]http://img260.imageshack.us/i/dscf7149.mp4/[/url] [url]http://img194.imageshack.us/i/dscf7150.mp4/[/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:crazyeye: Statek robi wrażnie. Mam nadzieję że pokażesz nam te drewniane jak już będą zrobione? :cool3: Ale model z Aresa :loveu: -
A wcześniej jakie miała?
-
O jaaaa, nie widziałam wcześniej tej foty :roflt: [url]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=3270&d=1263745831[/url] Fajny maluch:loveu: Wygląda jakby włożył łapki do farby :evil_lol:
-
:crazyeye: Z tą położną to prawie jak z wizytami poadopcyjnymi :evil_lol::lol: hahahahahaah A to ona ma przychodzić bo jej karzą w szpitalu? Jak to jest?| :evil_lol: A jabyście jej nie wpuścili? hahhaha
-
[quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000012.jpg[/url] noooooooooo tutaj Uszaty niemal wylazi ze zdjecia ;-) hihih witamy sie zimowo....ale to juz nikogo przeciez nie dziwi hihihih buziaczki;-)[/I][/B][/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Rudzia-Bianca']Zupełnie nie rozumiem czemu te psiska tak uwielbiają zimę ;) Fajne zdjęcia i widzę że masz programik ;)[/QUOTE] Fenomen białego czegoś i można się w tym zakopać? :niewiem: Albo wpaść w zaspę i nic się nie stanie :evil_lol: Tak, bardzo fajny jest, na przemian z PhotoFiltrem go używam :p [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ha ha ....zaprzęgowy Masajek [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000005.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] :evil_lol::eviltong: [quote name='Cerber']suuuper zdjecia zaprzęgowe! hihi może wypróbuję tego sportu kiedyś z moimi... :P swoją drogą nie śledzę wątku regularnie... czemu nie trenujecie agility??? kiedyś coś trenowaliście z tego co wiem??? Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE] Fajna sprawa :evil_lol: Trenowaliśmy, ale przestaliśmy ponad rok temu ze względów zdrowotnych i szczerze mówiąc trochę mi tego brakuje :roll: [quote name='zaba14']fiu fiu jaki przystojniak! [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000012.jpg[/url] :)[/QUOTE] Mój, mój, mój :loveu: A dla tych co się podśmiewują. Proszę :p Fajnie, co? Mieć takie stadko i fruuu :multi: [img]http://i35.photobucket.com/albums/d186/phillnjack/sledCorgis_300_270.jpg[/img] Fajnie że foty się podobają :loveu:
-
Cześć. Nie uwierzycie :-D Odebrałam kartę :multi::multi: Kiepawa jest w wykonaniu ale ważne że jest :evil_lol: Dzień przed utratą ważności starej karty ją odebrałam :evil_lol::evil_lol: Tak mi dziś komp wolno chodzi że odechciewa się wszystkiego :cool1: [quote name='puchu']http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000012.jpg Co za mina :loveu:[/QUOTE] Zaciekawiona :loveu: [quote name='AlKil']Zajrzałam....[/QUOTE] Cieszkam się:multi::multi::multi: [quote name='Dobcia']Jak dumnie Masajek wyszedł na tej ostatniej fotce:loveu: Hihihi jako pies pociągowy mógłby zastąpić każdego husky:evil_lol:[/QUOTE] Taa, nie ma sobie równych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Bzikowa']Uff mam chwilę czasu to do Was zajrzałam... Ale super zimowe fotki! :) [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000003.jpg[/url] to jest super , nie wiem czemu ale mnie bawi :evil_lol: Samotny Masaj ze swoim wiernym patyczkiem się snuje za swoim stadem :evil_lol: Co do ztm to to normalka, że szwankują... Ja tylko czekam na dzień aż w końcu pozbędą się tych okropnych starych ikarusów bo to przecież jest jakaś masakra... A już zimą do nich zupełnie staram się nie wsiadać bo większość zamarznięta od środka i w nich gorzej niż na przystanku :roll: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000012.jpg[/url] I jeszcze chciałam powiedzieć, że to jest ekstra:loveu:[/QUOTE] Oj tak, te ikarusy z lat 70 hahahah :shake: Mam nieszczęście jeździć czasami takim:shake: U mnie to jest ostatnia deska ratunku żeby nie stać na przystanku i ni eczekać aż przyjedzie inna linia :evil_lol: Tylko dwoma busami mogę do siebie dojechać :shake: [quote name='jamnicze']Oj, biedny Masajek, nikt tym ludziskom nie powiedział, że ty nie z V grupy pociągowców jesteś :shake: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000007.jpg[/url] No i jak widziałam na filmiku Masaj podobnie do Saidy patykowe aporty woli zjadać na miejscu :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie zauwazyłam że on jakoś sobie mnie olewa :mad: Może dlatego że nie chciało mu sie biec po tym śniegu :evil_lol: Po prostu był za głęboki śnieg w tym miejscu.
-
Fantastyczny spacerek :loveu: Aż miło popatrzeć na ich szaleństwa w tym śniegu :loveu::loveu: