-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='malawaszka']jesień jesień ahhhhh bosko :loveu:[/quote] zeby jeszcze tak zimno nie było :angryy: Cześć Aga :multi:
-
[quote name='evaxon']daj jej palec a...... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/216/f0283760a242df01.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/171/6bb9ecb6b4f7ecba.jpg[/IMG][/URL] ....wezmie cala reke:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/207/9023f8eb123d2f33.jpg[/IMG][/URL][/quote] za rok złapie Cię za noge :evil_lol: a za dwa Cię cala opierdzieli :shake: :evil_lol:
-
[quote name='evaxon'] p.s Piko ja to nie chce nic mowic ale twoj niedzwiedz chcial zjesc panne Sz:diabloti: :evil_lol: [/quote] ależ ona Panny SZ. zjeść nie chciala :lol: Ona jej pokazala gdzie jej miejsce :evil_lol: a że na glebie to taki los :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek']:cool1: a pstryknij sobie szybciutko :p [/quote] a niby jak ja mam sama sobie zrobić zdjęcie? :evil_lol:
-
[B]Sabinko[/B] ale Ty się chyba ukrywasz bo ja u Ciebie tych info nie widze :evil_lol:
-
Cześć Kobieto Pracująca :razz:
-
[quote name='Gosiek'] Dawaj swoją fotę - podeślę bratu i zobaczymy co z nia zrobi :diabloti: [B] [U] [/U][/B][/quote] matko a skąd ja Ci wezmę moja aktulaną fotę na której w miarę przyzwoicie wyglądam ? :crazyeye:
-
Cześć Alu :multi: Milo Cię widzieć :razz:
-
[quote name='Sabina1']Wiem Pikuniu, już nie raz próbowałam :evil_lol: :evil_lol: Za mała Miki jestem dla Ciebie :lol:[/quote] Nie jest z Toba az tak źle :lol: Ja sie po prostu ukrywam :evil_lol:
-
Olcha czy Ty chcesz baty dostać? :mad: :mad:
-
[quote name='Dag'] cała anuka poszła w las, [/quote] a ta anuka to byl jakiś trzeci pies? :razz: Myśliwski chyba :evil_lol:
-
Cześć Ala :multi: Nie chce mi się czytać Tych wywodow o przyczynach twardości psich jajek :crazyeye: ale zdjęcia grzecznie obejrzalam :cool1:
- 78403 replies
-
Cze4ść Ewa :multi: [quote name='keleris']Grot ma 11 miesiecy w sumie skonczy je za 20 minut hehhe a widze ze krutko trzymasz swoja psine... ale nie sadzisz ze ona sie stresuje jak ja wywalasz za drzwi albo na nia krzyczysz czy o laniu juz nie wspomne...[/quote] No bezstresowe wychowanie psa się klania a potem pogryzienia i inne dziwne rzeczy :shake: Moj pies jak jest niegrzeczny zostaje wyproszony z pokoju, jak nie rozumie normalnie że czegos nie wolno, to muszę na nia ryknąc , kiedyś nawet dostawalo jej się gazetą, ale przynajmniej dzieki temu z dominującej agresywnej do psów suki wyszla mi suka, która raczej chętniej się z psem pobawi niż go zje a w momencie kiedy jednak "się zapomni" jest odwolywalna i do opanowania . W innym przypadku zjadla by mi wszystkie psy z osiedla a pewnie któregos dnia i mnie
-
Witaj Gosiu :multi: [quote name='Gosiek'] a teraz JA :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/7f3819b10ad830a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/2f3cfb2aa3abc1c2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] REWELACJA :multi: Gosiu ślicznie wyszlaś :loveu: i masz wielce zdolnego brata :razz: [quote name='Gosiek']:evil_lol: takie zdjecia mi sie podobają :diabloti: Przynajmniej ładnie wyglądam :lol:[/QUOTE] TY i tak ladnie wyglądasz :cool3: na zywo :cool3: [quote name='Gosiek']d Ala - powiem bratu... kiedy będziesz w Warszawie? :lol: zrobimy Cię na osiemnastkę :cool3: [U] [/U][/quote] No ja za daleko nie mam, ale i tak mnie to nic nie pomoze :shake: [quote name='mmbbaj'][QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/79bc0b49f5782cb9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE][B]No i ja mam skojarzenia[/B] :evil_lol: [/quote] ja też :evil_lol:
-
[quote name='beria'] I zapomniałam napisać. Gerda ma chyba ciążę urojoną :crazyeye: Nie rozumiem tego zupełnie :razz: Wprawdzie resztki hormonów mogą się jeszcze gdzieś snuć, ale zbyt krótki okres upłynął od cieczki. Mleka nie ma tak jak zwykle, ale w łóżku próbuje nas łapami zagarniać pod siebie do karmienia :cool1: I szczurka ulubionego też chce karmić :roll:[/quote] No hormony w ciagu tygodnia nie wygasną ;) ale na pocieszenie dodam, ze to ostatnia ciąza urojona Gerdy ;) [quote name='Pysia']Ograniczyć jedzenie, pozabiarać zabawki i nie pieścić. Z łóżka wywalić. Teraz lepiej jak jej szybko przejdzie .... 3 dni takiego twardego postępowania i wybijecie jej dzieci z głowy ;)[/quote] nie koniecznie. U nas zabieranie zabawek nie skutkowalo, wręcz przeciwnie. Zabranie zabawki skutkowalo piszczeniem i szukaniem jej, a jak się nie znalazło to się adoptowalo skarpetkę na ten przyklad :diabloti:
-
[QUOTE] [IMG]http://www.republika.pl/psieranczo/grafiki/DSCF7270.jpg[/IMG][/QUOTE] Ida jaka zainteresowana co do niej mowią :evil_lol:
-
oooo Paula :multi: gratulacje :multi: Bedzie parapetowa :evil_lol: i bedziesz miala dalej do nas :shake:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: Twój opis jazdy :roflt: umarlam :evil_lol: Ty wypisujesz takie rzeczy, bo chcesz babacie wykończyc :mad: :evil_lol: -
Cześć Malgosiu :multi: [QUOTE][B]i, że dwa razy powtarzać tego nie będzie :cool1:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/216/b554bb7c7816598e.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale MOńka uparciuch jest :evil_lol: i ta mina :evil_lol: [quote name='Sabina1'][quote name='LAZY'] Haaaaaaaaaa, ode mnie sie nie dowiesz LAZY, bo co to byłby ze mnie za szpieg :scared: Ty na przykład o 11.18,przeglądałaś wątek "Albi i Killuś" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] buhaha Sabina - Szpieg :evil_lol: Mnie nie wysledzisz gdzie się szwendam :evil_lol:
-
Gratulacje dla Opki :multi: Świetny przebieg :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Waszka:multi: A jak tam Twoje dynie? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']ojjj a za co dostał po pysku??? :placz: [IMG]http://img273.imageshack.us/img273/1406/wekkama0192ady2.jpg[/IMG][/quote] za szukanie dziury w calym :evil_lol: cześć Aga :multi:
-
[QUOTE][I][B] [/B][/I][B][I] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6236/kropl2004cy8.jpg[/IMG] [/I][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol:kotopies :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/1640/spacer001uw0.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jakie buzi, buzi :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']PIKA a kto Ci takich głupot naopowiadał - oczywiście że się oblewamy miodem - niemal codziennie :evil_lol:[/quote] jak tak Was czytam jak ze sobą rozmawiacie to moze się i oblewacie, ale na pewno nie miodem :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='evaxon']:cool3: witam wszystkich nie witanych :multi: :multi: :multi: Tigra jest nudna ni echce mi sie robic jej zdiec:evil_lol: ona tylko je i spi :razz: :evil_lol: j[B]utro pewnie cos wam wlepie[/B]:cool3:[/quote] a my Ci wlepiemy w tylek :mad: dawaj foty dzisiaj :evil_lol: