Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. A ile wyszlo tym razem? :lol: :lol: :lol: no juz wszystko wiemy :D Są 4 sztuki :angel: :angel: Dwie pręgowane dziewczynki, jeden żólty chłopak i jeszcze jedna żólta dziewczynka :D Były problemy przy porodzie, :( ale wszystko dobrze się skończyło :D
  2. Coz.. Zawsze musi byc kiedys ten pierwszy raz.. . .A Ty mu wierzysz? :o :lol: Tez. taa głownie spiewanie do mikrofonu :oops:
  3. Łomatko jak dobrze, ze wszystko dobrze się skończyło :angel: :angel: Strasznie siem denerwowałam :cry: Teraz proszę o wymyziać dzieciaczki i mamuskę i ucałować od ciotki Piki :calus: :calus:
  4. czworokąt ? :o Samba a ty na pewno śpiewanie masz na mysli? :roll: :o :o :cunao: :cunao: :cunao: Ale skromniś :cunao: :cunao: :wink:
  5. :o :oops: Łomatko o Tobie nie myślałam, :oops: tylko o psach :oops: Chyba, że też zaraz po wejściu jakąs kupe nawaliłes albo pawika wypuściłes :o :cunao: Ale przynajmniej wiemy kto kogo wybrał :wink:
  6. to Wy spiewojta, a ja posiedze i posłucham :lol: naturalny, czy zgodny z naturalnym? :roll: no widze :lol: samych zafajdańców wybiera :lol:
  7. ja tam naciska albo zobacz swoje posty, albo posty z ostatniej wizyty i jak jest jakiś dopisek to patrze, nawet nie zauważłam, ze temat przewędrowal :o :lol: za dożki :drinking: :drinking: :drinking:
  8. Czy pręgowane, czy nie to nie weim. :oops: nie zapytałam :oops: I jak to co ten temat co robi w podrózach? :lol: Najpierwej Didu jechala do Wloch, a teraz efekty tej podrózy, wędrują przez kanał rodny :lol:
  9. jak na razie mamy 3 sztuki 2 dziewczyny i chłopak ale czekamy na dalsze wieści 8) Jak wszyscy to wszyscy, Eve też :lol: to głownie jego zasługa :oops: kiedys NA PEWNO :D Ja mówię wszem i wobec, ze moim nastepnym psem będzie dog Teraz to niestety rady nie dam, znaczy ja bym dała radę, ale moja sucz nie przyjmie drugiego psa do domu :roll: Już próbowałam :roll: a to piekne :lol: Mam imienniczkę :angel: do której czule gadają :angel: A to na pewno samiczka? :lol: Eve daj jej zdjęcie :D A tak na marginesie, nie powinniście jej na wolność wypuścić ? :roll: :oops:
  10. SŁUCHAJCIE JAK NA RAZIE SĄ TRZY SZTUKI :angel: 2 DZIEWCZYNY I CHŁOPAK :angel: Czekamy dalej :wink:
  11. SŁUCHAJCIE JAK NA RAZIE SĄ TRZY SZTUKI :angel: 2 DZIEWCZYNY I CHŁOPAK :angel: Czekamy dalej :wink:
  12. Samba ales sie napracowała :lol: i jakas spostrzegawcza :lol: To zdjęcie jest zdjęciem poprzedniego miotu, to tak w gwoli wyjąsnienia :wink:
  13. To my wiemy, że jest jedna suczka, :lol: tylko od 3 godziny cisza, mam nadzieję, że nie przed burzą, tylko przed kolejnym dożątkiem :roll: a ma coś jeszcze? :hmmmm: :wink:
  14. KORONA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :new-bday: :BIG: :drinking: :drinking: Jak tam Didulowa? Mamy jedną sunię, :angel: i ile jeszcze? :roll: Bosze nic nie napisałaś tyle czasu i siem denerwuje :roll:
  15. PIKA! Ale masz atawar szalowy i stópke :lol: Epidemia jakas, czy co? ano epidemia. :lol: Of course takie szałowe by nie były bez pomocy Argo Jeszcze raz dziękuje pomocnikowi :calus: A co do stópek, to raczej szoku mozna dostac :roll: a w Japonii to by na pewno szalu dostali na ich widok :roll: Takie małe mam w stosunku do wzrostu :o :lol: jak się popieści to sie wszystko zmieści :wink: :lol: a poważnie to przy posiadu psów w ilości 6 sztuk nalezy zakupić większe łózko :lol: Ale ile wlezie do łózka małych dogów? :o Bo oświadczam, że koło godziny 22 Dozyca Korony zaczeła rodzic :multi: zobaczcie jaki dogi po urodzeniu są malutkie :D trzeba poszukac dobrze bo na tym zdjęciu są 2 szczeniaczki 8)
  16. No a nie mówiłam, że się w nocy zacznie :lol: :lol: DIDI DAWAJ DZIEWCZYNKO Z 6 - 7 ZDROWYCH PIEKNYCH DOŻĄTEK :angel: :angel: :angel: Za lekki, szybki i bezproblemowy poród :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  17. A czemu chcesz mnie zaraz katrupić? :lol: Tu nie ma co krakać, większośc suk rodzi w nocy, bo jest i cicho i większy spokój mają :lol:
  18. cześć kociarze :o :lol: :lol: Mama ma na działce kota, nie ma nic z main coona ani z innego rasowca, łowny jak cholera, łazi po drzewach, a jak go moja Saba pogoni :roll: to wręcz po tych drzewach biega :lol: Ale łowność to kot albo ma we krwi, albo nie Widziałam kota wychowanego przez kotkę. Kotka znosiła mu rózne stworzonka - żywe i uczyła go polować, łowca był z niego żaden. :-? Zaś kotek który trafił ślepy do mnie do domu (atam trafił, :roll: sama go przytargałam, zabrawszy go ledwie żywego spod krzaczka w listpadzie :( ) odchowany mojom własnom piersiom (znaczy na butelce :wink: ), nie mający w młodym wieku do czynienia z innymi kotami , był tak łowny, że go od nas wujowie na wieś pozyczali :o Ale widziałam tez kota, który bał się myszy :o Jak zobaczył mysz (żywą, czy martwą) to schrzanial :o i to jakim wrzaskiem :o :lol: :lol: A tak ogólnie to ja siem na kotach nie znam :lol: Lubiem pogłaskać pozachwycac sie, pomóc jak nieszczęsliwy, ale żeby se do chaupy specjalnie brac :niewiem: Dla mnie psy sa górą :Rose:
  19. Ja tam kumata, jezdem :lol: bo to Ty chyba sroki od wrony nie odróżniasz :lol: :lol:
  20. Kra, kra, kra kra, kra, kra :wink: Mnie chyba tez na mózg pada, tak jak Lu :roll: Miga ile będzie to się dowiemy lada moment :lol: jak się urodzą :wink:
  21. Korona haloooooo, gdzie jesteś? Już jakiś z jeden jest? :roll: Czy czekają na środek nocy :roll: jak zawsze :roll: :wink: Lu, z tego co wiem, to i Twoja i Pagajki paczka, podochodziły :)
  22. tylko siem nie poparz :roll: Prosze mi to pisac trzy razy dziennie 8) :( :roll: 8) Limit na dzisiaj wyczerpałem. 2x mówiłem TO w domu. :lol: :P Dałeś to w domu na pismie? :o
  23. Koronko, daj info, kiedy mamy zacząć przeć :D
×
×
  • Create New...