-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Huraaaa Dilerki wrocily :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Cześc Ala :multi: Całe dogo huczy, ze masz od dzisiaj wolny weekend :crazyeye: To prawda??? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra'][IMG]http://zagreb.hrsume.hr/contents/opasnosti/zmije/slike/zmija1_v.jpg[/IMG] Ssssssssssssssssss[/quote] Matko, czy jest ktos kto ma węzofobie??? :crazyeye::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']hahahahaha masz racje :evil_lol: mój TZ jak idzie do dentysty bowską ma mine i kolor skóry :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] mnie kiedys jak ja usiadlwszy na fotelu u dentystki owa pani zapytala, czy ne mdleje :evil_lol: A ja tylko zdązylam usiąść, nawet gęby jeszcze nie otworzylam :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] .ale może inny klient jej doope zawraca:eviltong: [/I][/B][/quote] :crazyeye: To gdzie ona pracuje???? :oops: Ja myśałam , ze w salonie tatoo ze sklepem :oops:
-
[quote name='PiotrekJ']Gratulacje ;) ... Spotkamy się pewnie w Nowym Dworze niedługo, co?[/quote] :shake: maly jest za maly jeszcze :shake: i na wystawę i na to żebynm go z czystym sumieniem zostawila w domciu :-(
-
[quote name='Behemot']duz po co mi takiezycie? laptop mi pas;; z soia musza 12 razy wychoszic :shake:[/quote] :crazyeye: znow CI TZ blokade na prąd zalozył :evil_lol:
- 78403 replies
-
Alu znaleźć Was nie moglam :crazyeye: Przez baner wlazilam :shake: [quote name='AlKil']:megagrin::megagrin::megagrin: To chyba jest fajniejsze od wątku z półtorametrowym psem.:cool3: Swoją trogą plątał się tam jeszcze większy pies, z metr sześćdziesiąt... Ja mam 161 cm wzrostu, ciekawe jakbym go wyprowadzała na spacer???? [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3772/spacerbiz9.gif[/IMG] [/quote] eee ten pies 160 cm to mniejszy ode mnie :shake::evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia no mow, ze jak te testy ciążowe wyszly :mad::evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaki poekny łeścik :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka'] łestik jest równie idealny jak my wszyscy :loveu::loveu::loveu:[/quote] nie wiem, jak to powiedziec, :hmmmm: ale ... w tym jednym, jedynym przypadku się z Tobą zgodzę :roll: TEN Łeścik jest idealny :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześc :multi: Wpadlam się przywitac i popodziwiać męskie zapasy :razz: uwielbiam takie z duzym psem :loveu:
-
Cześć Agus :multi: Śliczne te Twoje górskie widoczki :loveu:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]nie oni maja swoj wlasny swiat i swoje wlasne podejscie ...przeciez siostra na poczatku jak sie troche rodzice zaczeli stawiac od razu powiedziałą...ze dziecko w kazdej chwili mozna zabrac i ze moze przystapic do komunii w innej parafii..jak sie komus cos nie podoba to droga wolna......:oops2: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]szkoda mowic...[/COLOR][/B][/quote] Ja bym się zapytala, czy Oni są dla Was, czy Wy dla nich :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B] nie Ozzulca ino mój :angryy: Ozzulec ma piękne pyszczydło :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No masz szczęscie,:mad: bo juzem myślala, ze Ozulcowi ubliżasz :mad: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Behemot']Boshe, co tu sie wczoraj dzialo :crazyeye: Oświadczam, że to nie ja pisałam te głupoty :shake: To ta druga, co mieszka w mojej głowie i każe mi różne rzeczy robić :evil_lol:[/quote] Taaaa to byl Twoj klon :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]matkobosko :-o jaki niewyjściowy pysk :-o[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Ozulca? :crazyeye: :crazyeye: [quote name='Behemot']Oj, widać, że dziewczyna sie nie szanowała :shake: :evil_lol:[/quote] To nie mydlo, nie wymydli się :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nawet nie wiesz jak bardzo... w nocy gadałam przez sen... Vectra to Vectra tamto.... kocham cie misiu.. i takie tam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a nie kazalas się trymować? :evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'] Ale w przyszłą sobotę tak? Bo w tę to my u Bei ogród sprzątamy :lol: A młodego strasznie bym chciała zobaczyć :multi:[/quote] W przyszłą :multi: W tę sobotę to Criters ma poznac w Franka u siebnie w domu :diabloti: Bo Agresywny Dog Niemiecki będzie pobieral nauki gryzienia od bulowatego :diabloti:
-
[quote name='mmbbaj'] W następną sobotę, czyli za 2 tygodnie? No, może my też się wybierzemy tylko mam dwa dylematy.. czy do przedszkola czy na PT i czy przenosić się czy nie :hmmmm: [/quote] Ty się nie wydurniaj, tylko wal na Bemowo :mad: :mad: Jedyna okazja, żeby Mlodego bez Saby zobaczyć :evil_lol:
-
Konkurs "Najpiękniejsze zdjęcie marca 2007" - WYNIKI!!! (str. 9)
PIKA replied to Behemot's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=3][B]47.[/B][/SIZE][/CENTER] [B]Autor : PIKA[/B] [B]Model : Inti [/B] [CENTER][B][SIZE=3]Gramolimy się na łóżko[/SIZE] [/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images20.fotosik.pl/125/a5f94b306f5a27fb.jpg[/IMG][/CENTER] -
Witam Babciu Hanno :loveu:
-
Cześc Nadrobilam tylko zdjęcia :loveu: Nagadanego nie czytam :shake::evil_lol:
-
Czesc Agus :multi: Ja wpada, ale nie zawsze piszę :shake: jakoś czasu malo, :roll: Młody zajmuje caly moj czas :loveu: A od wtroku wrocilam do pracy :roll:
-
Ranyy Klockowa :crazyeye: ja nie dam radyy tego nagadanego nadrabiac :shake:
-
Cześć Alus :multi: Ja nie mam sily tego wszyskiego nadrabiac :shake:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Nie chcąc zapeszyć nic nie pisałam ;) Ale dzisiaj byliśmy na USG i powiem Wam nową wiadomość ;) Zostaniecie niufowymi ciociami :p[/quote] Aaaaa GRATULACJE :loveu::multi::multi::multi::multi::multi: