Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Potrzebuję by ktoś opisał mi Odiego od czasu gdy trafił do Krakowa. Koszty poniesione, koszty miesięcznie potrzebne, opis psa, jaki dom szukany, dane kontaktowe.
  2. Dziękuje Puma. :loveu: Wczoraj znowu był dzień oszołomów dzwoniących o psy. Dziś na razie cisza. Karolinko1 i Natalko, dziękuję za ogłoszenia - odzew jest. :loveu::loveu::loveu:
  3. Schronisko niech się dowie.
  4. Myślę, że nie ma co jej pod jakąś rasę podciągać. Jest typowym czarnym kundelkiem. Umaszczenie jedynie można podciągać ;) uszy nie te, budowa nie ta, głowa nie ta, sierść nie ta itd. ale umaszczenie podobne :lol: Ale dom i tak trzeba znaleźć i tak.
  5. Tak serio serio to ona nie jest amstaffem ;) Ale napiszemy, że to mix.
  6. Napiszcie mi tekst, dane kontaktowe, wybierzcie zdjęcia i wyślijcie na pw to wstawię ją na stronę fundacji.
  7. Beka, co u niuni słychać? Wstaw jakieś nowe fotki bo toć to dorosła pannica już.
  8. Co u Aresa? Miały być wieści i zdjęcia i nie ma.
  9. Paros, czy nowi właściciele Sako kontaktowali się z Wami? Mieli się u nas zalogować, chodzić na szkolenie bo sobie nie radzili z nim ale nigdy tego nie zrobili. Ciekawa jestem czy sobie poradzili i czy wszystko dobrze u nich. Plis dowiedzcie sie.
  10. Co u Henia? Milo by było zobaczyć jak dorósł.
  11. Zasadzkas - znalazłam wątek tej suni ale to nie Panda patrząc po zdjęciach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32518[/URL]
  12. Czy macie może informacje co u Berty?
  13. Owieczko i jak Amsti w nowym domu?
  14. Czy wiadomo może co u Redy w nowym domu?
  15. Do schroniska wraca pies, od nich wydany i oni nie wiedzą dlaczego wraca?? Wątpie... Jeśli oni nie wiedzą to Wy się dowiedzcie, byście nie mieli niespodzianek jak my... że po blisko roku dowiedzieliśmy się, że "nasz depozyt" pogryzł dotkliwie 2 osoby, w tym jedną bardzo bardzo... a sunia była nam oddawana jako super łagodna...
  16. Anitko, to żadna nowość iż w amstaffowych wątkach piszemy głównie my. :eviltong: Jak Wam się mieszka z Doris vel Herą?
  17. Dodzwoniłaś się może? Czasami zapał ludziom szybko mija... albo nie chce im się czekać.
  18. To może warto się dowiedzieć bo to chyba jest podstawą. ;)
  19. A jakie są zarzuty w sprawie właściciela?
  20. Bardzo Was proszę, sprawdźcie dobrze potencjalny dom przed adopcją by Tedi nie podzielił losu amstaffa ze schroniska w Katowicach. Schronisko go oddało a nowy właściciel się nad psem znęcał blisko rok... Nowe domy dla amstaffów trzeba gruntownie sprawdzać. I wykastrujcie go w schronisku.
  21. W wynikach krwi wyszedł zbyt niski poziom Luminalu. Mamy więc zwiększyć dawkę i za 2 tyg powtórzyć badanie. Bardzo Was prosimy o pomoc w szukaniu domku dla Pako oraz pomocy w zbieraniu finansów, np. bazarkami.
  22. Odzew jest. :lol: O 1 rano ktoś mi puszczał sygnały. O 2:26 z tego samego nr dostałam sms, że pan jest zainteresowany adopcją. Dziś pół dnia puszczał sygnały. W końcu nawet zadzwonił. Ale mnie rozczarował, bo aż 25 lat bym mu nie dała w jego głupocie. Dzwoniła także dziewczyna o Pako. Niestety mieszka z chłopakiem w wynajmowanym mieszkaniu. Ma przyjechać i go zobaczyć ale już widzę mord w oczach właściciela mieszkania po Pako... Ale jak chcą przyjeżdżać i poznawać psiaki to my otwarci na tę propozycje. Ostatnio staram się wynajmowane mieszkania namawiać chociaż na bycie DT.
  23. Niestety to ten sam psiak... Ehh... Jak on się biedak "postarzał" tym wszystkim... Zastanawiam się teraz, czy schronisko dołożyło starań by znaleźć dla niego dobry i sprawdzony dom. Czy schronisko sprawdza domy przed adopcją? Pamiętam, że chciałam go zabrać ale poszedł szybciej do adopcji. A teraz nie ma warunków na kolejne bidy... tym bardziej te z wyrokiem. Przydało by się pogadać z kierowniczką i pojeździć do psa i ocenić jego charakter na dziś. Czasami zeznania z obserwacji pomagają w sądzie.
  24. [URL]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/483/65/[/URL]
×
×
  • Create New...