Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Wszystko opisałam w jego wątku na niebieskim. Pako od soboty miał stan padaczkowy. Nie udało się tego opanować. Pako bardzo się męczył.
  2. Pako o 21 odszedł do drugiego, mam nadzieję lepszego świata. Spotkałyśmy się z Martą przed jej powrotem do domu. Ja na szybko wyszłam z Pakusiem na spacer zaraz po powrocie na siku by Marta sobie posprzątała. Na spacerze Pako był zupełnie nieobecny. Jakbym chodziła z głuchym psem z problemami neurologicznymi. Usiadłyśmy w domu, piłyśmy herbatę. Nie minęło pół godziny i Pako miał atak. Potem atak przeszedł w kolejny słabszy, później w bardzo silny (ja widziałam napady nie raz i nie dwa u innych psów ale ten mnie przeraził). Później ataki przechodziły w kolejne o różnej częstotliwości. Pojechaliśmy więc do lecznicy. Przez cały dzień rozmawiałam z moimi znajomymi, którzy mają, mieli psy z padaczką, z wieloma wetami w celu porady. Niestety każdy z nich polecił uśpienie. Ponieważ daleka jestem od usypiania, wolałam pojechać do Marty i zobaczyć wszystko na własne oczy. Ja jedynie mogę opisać swoje wrażenia, że Pako strasznie się męczył... Podjęłyśy decyzję o uśpieniu... Pako przynajmniej ostatni miesiąc miałeś kochający, normalny dom, wręcz Cie Marta rozpieszczała. Twoja iskierka zgasła... ale pozostaniesz w naszych sercach i pamięci na zawsze. Dla osób, które nie czytają jego wątku na f. niebieskim - Pako od soboty miał stan padaczkowy (czyli atak za atakiem). Niestety nie udało się go wyprowadzić z tego stanu.
  3. Niestety bilans nie jest stały... O 21 Pako odszedł za TM.
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=273[/URL] Na 99% to AM układała te diety stosownie do psa.
  5. Wczoraj Lola zamieszkała w Krakowie u Edyty. Od dziś mamy nowego podopiecznego Romeo, który jest na DT u Pędzelopki. Został zabrany ze schroniska w Białymstoku: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/243/746b97cb9d93e04a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/243/48763f0bfe09f661.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/242/f213fd57eebab398.jpg[/img][/URL]
  6. W końcu udało mi się dać Bubu na stronę fundacji ;)
  7. Akucha, to jest pies adoptowany ze schroniska w Olsztynie.
  8. Dobry Pani. Cieszę się, że jest lepiej chociaż z nią.
  9. Na forum była jakaś dziewczyna od owczarków która ustawiała diety pod chore psy tylko nie znam nicku.
  10. Ni mam. Mam tylko Dżero niedobrzalca. Pongo ma być czarny z uszami. Suni ni mam.
  11. Możesz nam podesłać amstaffa oczywiście. Damy go na stronę i forum amstaffów w wolnej chwili. Ale z 5 - latkiem będzie bardzo, bardzo ciężko ze znalezieniem domu. Z reguły trwa to miesiącami albo latami. Sami mamy od 2 lat rodowodowego amstaffa i nikt go nie chce bo starszy. Wierzę jednak, że każda potfora znajdzie swego amatora.
  12. Dzis dostałam zdjęcia Dzero. Potrzebne mi zdjęcia Pongo i ewentualnie jakiś innych bullowatych jeśli som Koperku. :loveu: Miłego grzebania.
  13. Jak wyczytałam kiedyś na poradniku życia z dogiem niemieckim - dog w mieszkaniu zajmuje tyle miejsca co jego kanapa i miski.
  14. Ta Dominisia to takie małe zwierzątko. Sprawiłaś sobie większy nabytek?
  15. Ja Brenie swojej dawałam Amylan jak miała problemy z trzustką. Dostawała tabletkę do jedzenia 2 razy dziennie. HLD to koszt 140zł u nas w hurtownii. A jak u Was?
  16. Dziś pan jakis dzwonil w sprawie adopcji Blutka :lol: A zeby nie było ja jak nic nie pisze to nie znaczy ze nie ogladam Waszej galerii. Pozdrowienia od cioci doddy.
  17. A to związkowa hodowla czy taka marki allegro? Przepraszam, że nie doczytałam ale jak piszecie inną czcionką i kolorem to dla mnie to takie nietutejsze i czytam co 3 zdanie. Postaram się poprawić.
  18. Jak macie mozliwość zróbcie zdjęcia 3 bullowatych ze schroniska i dowiedzcie się o nich jak najwięcej. Poproszę.
  19. Ja to chyba czytac nie umiem. O co chodzi z hodowcą?
  20. On ma jakieś wyłysienie na głowie, czy tylko takie wrazenie?
  21. Ooo... No to nie wiem czy szukać mu amstaffa mutanta czy sobie odpuścić... A Nina znajdzie spokojnie fajniejszy dom jak ona taka łagodna i domowa.
  22. Puma, Pola ma swoją galerię na niebieskim w dziale: Amstaff - suki bez rodowodu.
  23. Wizyta domowa wypadła super. Czyli jutro wielki dzień Loli. O 11 będę z nią w Krakowie (chce ją sama zawieźć) i mam nadzieję na wielki Happy End! Trzymaj kciuki Gosia ;)
  24. Najlepsze jest to, że ja oglądając schroniska i wątki szukam amstaffki lub pitbullki do 2 góra do 3 lat w jakimś badziewiastym schronisku (czyli nie lepsiejszych gdzie nawet nie chcą by zabierać im psy) i nie mogę żadnej znaleźć. Same starsze sunie siedzą.
  25. A jak ze skórą? Bo chyba nic lepiej patrząc po zdjęciach.
×
×
  • Create New...