-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wszystko opisałam w jego wątku na niebieskim. Pako od soboty miał stan padaczkowy. Nie udało się tego opanować. Pako bardzo się męczył. -
Amstaff PAKO z padaczką, odszedł za TM :(
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pako o 21 odszedł do drugiego, mam nadzieję lepszego świata. Spotkałyśmy się z Martą przed jej powrotem do domu. Ja na szybko wyszłam z Pakusiem na spacer zaraz po powrocie na siku by Marta sobie posprzątała. Na spacerze Pako był zupełnie nieobecny. Jakbym chodziła z głuchym psem z problemami neurologicznymi. Usiadłyśmy w domu, piłyśmy herbatę. Nie minęło pół godziny i Pako miał atak. Potem atak przeszedł w kolejny słabszy, później w bardzo silny (ja widziałam napady nie raz i nie dwa u innych psów ale ten mnie przeraził). Później ataki przechodziły w kolejne o różnej częstotliwości. Pojechaliśmy więc do lecznicy. Przez cały dzień rozmawiałam z moimi znajomymi, którzy mają, mieli psy z padaczką, z wieloma wetami w celu porady. Niestety każdy z nich polecił uśpienie. Ponieważ daleka jestem od usypiania, wolałam pojechać do Marty i zobaczyć wszystko na własne oczy. Ja jedynie mogę opisać swoje wrażenia, że Pako strasznie się męczył... Podjęłyśy decyzję o uśpieniu... Pako przynajmniej ostatni miesiąc miałeś kochający, normalny dom, wręcz Cie Marta rozpieszczała. Twoja iskierka zgasła... ale pozostaniesz w naszych sercach i pamięci na zawsze. Dla osób, które nie czytają jego wątku na f. niebieskim - Pako od soboty miał stan padaczkowy (czyli atak za atakiem). Niestety nie udało się go wyprowadzić z tego stanu. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety bilans nie jest stały... O 21 Pako odszedł za TM. -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=273[/URL] Na 99% to AM układała te diety stosownie do psa.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Lola zamieszkała w Krakowie u Edyty. Od dziś mamy nowego podopiecznego Romeo, który jest na DT u Pędzelopki. Został zabrany ze schroniska w Białymstoku: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/243/746b97cb9d93e04a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/243/48763f0bfe09f661.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/242/f213fd57eebab398.jpg[/img][/URL] -
W końcu udało mi się dać Bubu na stronę fundacji ;)
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Akucha, to jest pies adoptowany ze schroniska w Olsztynie. -
Dobry Pani. Cieszę się, że jest lepiej chociaż z nią.
-
Na forum była jakaś dziewczyna od owczarków która ustawiała diety pod chore psy tylko nie znam nicku.
-
Ni mam. Mam tylko Dżero niedobrzalca. Pongo ma być czarny z uszami. Suni ni mam.
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
doddy replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Możesz nam podesłać amstaffa oczywiście. Damy go na stronę i forum amstaffów w wolnej chwili. Ale z 5 - latkiem będzie bardzo, bardzo ciężko ze znalezieniem domu. Z reguły trwa to miesiącami albo latami. Sami mamy od 2 lat rodowodowego amstaffa i nikt go nie chce bo starszy. Wierzę jednak, że każda potfora znajdzie swego amatora. -
Dzis dostałam zdjęcia Dzero. Potrzebne mi zdjęcia Pongo i ewentualnie jakiś innych bullowatych jeśli som Koperku. :loveu: Miłego grzebania.
-
Jak wyczytałam kiedyś na poradniku życia z dogiem niemieckim - dog w mieszkaniu zajmuje tyle miejsca co jego kanapa i miski.
-
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ta Dominisia to takie małe zwierzątko. Sprawiłaś sobie większy nabytek? -
Ja Brenie swojej dawałam Amylan jak miała problemy z trzustką. Dostawała tabletkę do jedzenia 2 razy dziennie. HLD to koszt 140zł u nas w hurtownii. A jak u Was?
-
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Dziś pan jakis dzwonil w sprawie adopcji Blutka :lol: A zeby nie było ja jak nic nie pisze to nie znaczy ze nie ogladam Waszej galerii. Pozdrowienia od cioci doddy. -
A to związkowa hodowla czy taka marki allegro? Przepraszam, że nie doczytałam ale jak piszecie inną czcionką i kolorem to dla mnie to takie nietutejsze i czytam co 3 zdanie. Postaram się poprawić.
-
Jak macie mozliwość zróbcie zdjęcia 3 bullowatych ze schroniska i dowiedzcie się o nich jak najwięcej. Poproszę.
-
Ja to chyba czytac nie umiem. O co chodzi z hodowcą?
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
On ma jakieś wyłysienie na głowie, czy tylko takie wrazenie? -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
doddy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Ooo... No to nie wiem czy szukać mu amstaffa mutanta czy sobie odpuścić... A Nina znajdzie spokojnie fajniejszy dom jak ona taka łagodna i domowa. -
Puma, Pola ma swoją galerię na niebieskim w dziale: Amstaff - suki bez rodowodu.
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wizyta domowa wypadła super. Czyli jutro wielki dzień Loli. O 11 będę z nią w Krakowie (chce ją sama zawieźć) i mam nadzieję na wielki Happy End! Trzymaj kciuki Gosia ;) -
A jak ze skórą? Bo chyba nic lepiej patrząc po zdjęciach.