-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Mirabelkę ratuje to, że jest bardzo fotogeniczna. Na zdjęciach wychodzi nawet podobna do amstaffa. A na żywo to taki piękny kundelek. :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/b4508792c0264b77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/3911ec245b3579b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/98bab93167d5dccf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/e0c3e0b9f417eb49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/336233065679de21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/ba0976bcf3e2c664.jpg[/IMG][/URL] -
Jeszcze 5kg i będzie super.
-
Kobieta mi się nie przedstawiła, więc nie wiem czy to ta sama. Zapytała tylko o transport.
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Mirebelka odsypia. Zaraz ją zaciągnę do wanny bo niemiłosiernie capi. Uszy musimy wyczyścić bo jak bym miała tyle brudu to też bym nie słyszała. :lol: Mirabelka jest głucha jak przysłowiowy pień. Jak na razie ma jedną duuużą wadę - strasznie wyje :diabloti: Aaaa i to nie amstaff... tylko ładny kundelek. Ale mam nadzieję, że znajdzie nowy domek. Dzięki za pomoc finansową. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A to wysyłam :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.sroda24.net/news.php?id=11824&rodzaj=1[/URL] -
Z Bartoszyc jest Sasha. Nie wiem czy ta sama pani ale dziś dostałam maila od pani z Bartoszyc o Focusa. Ale problemem był dla niej transport, że Focus w Opolu.
-
Modliszko, jest 4 letni mix w schronisku w Koszalinie o imieniu Drago. Jest biały, wykastrowany. [quote]Dago, to pies w typie bullteriera. W schronisku znajduje sie od 09.06.2008. Znaleziony zostal na jednym z koszalinskich osiedli i przywieziony do schroniska przez PGK. Ma ok. 4 lat (tak twierdzi schroniskowy weterynarz, ale wszystkie bullowate ocenil ostatnio na ten wiek). Bardzo lubi bawic sie sznurem (smycza), natomiast miotle, czy cokolwiek na kiju, natychmiast obraca w drzazgi.[/quote][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/2625ad677b911b54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/a91051fb89f90fab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/f7591f2aa2df9994.jpg[/IMG][/URL] [B]Modliszko, w schronisku w Sosnowcu jest biały bullterrier.[/B]
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Natalka, to o psy z Krzyczek chodzi ;) Nie o bullowate. -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
doddy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Aniu, bardzo się cieszę że Ninka tak blisko trafi i do fajnego domku. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja ni umim. :oops: U Loli wszystko dobrze bo codziennie nowi właściciele raport przysyłają. Lola pokochała bardziej Tomka- typowa kobita woli facetów. Ma swój własny fotel. W domu zachowuje się bardzo dobrze. Obecnie jest na ACANIE. A mms mogę komuś przesłać. ;) -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
doddy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
No to bardzo się cieszę, że się udało. A kiedy przeprowadzka do nowego domu? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Agatko, ja już wysyłałam bo to już przekopiowane w wiele miejsc ;) Ja chyba na wątku Krzyczek się na to natknęłam. Jutro o 13 przyjeżdża do mnie głucha Mirabelka. Będziemy jej w piątek robić zabieg aborcyjny. Niestety Tango musi sie przeprowadzić do kojca. Bardzo proszę szukajcie dla cukiereczka domu. -
Ogłaszam dziś Tosię na wszystkich portalach i aż miło patrzeć, że na kazdym jest Nefer na pierwszych stronach. Majga, dobra robota. Oby więcej takich konkretnych pomocników bo takich ludzi nam wszystkim potrzeba.
-
Dziękuję Ci kochana. Jak nie uzbieramy kaski to znowu zobaczymy dno pod koniec tego miesiąca uwzględniając sterylki 4 psów, karmy, leczenie. Normalnie czuje się jak przeciętny Kowalski z tą fundacją. Oby do ostatniego każdego miesiąca. :lol: Sprzedało się 13 cegiełek. :multi:
-
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dla porównania Tango i Mandolina: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/038092e4579305fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/243/4b6eccca46524c46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/244/629e5972f9d8afa9.jpg[/IMG][/URL] -
Ja bym poczekała z ogłaszaniem do sterylki. W dniu sterylki możecie ogłaszać do woli :loveu: Eliza_sk, mamy psiaki potrzebujące ogłoszeń - Tosie, Tango i Focusa - one są już gotowe do adopcji. Reszta potworków tak jak Doris czeka na zabiegi i się dolecza. Rufusowa, już idę czytać wczorajsze pw.
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie są ale ja się nie orientuję. -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
doddy replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Skasowałam. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No jakoś on taki cukier, że zapomniałam. Na razie cukier jedzie na wakacje do BeatyA do kojca bo musi Mirabelce ustąpić miejsca. Ale od niedzieli i tak będę go niańczyć bo BeataA wyjeżdża na wakacje. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Fundacyjny. Siedzi u mnie pod nogami. I szuka domu. A ja sierota go nie uwzględniła w 1 poście. Najciemniej pod latarnią. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja lubie, ale Beata nie lubi a do niej czegoś szukałam :eviltong: Ona jak słyszy, że pies ma powyżej 5 lat to nie chce brać do siebie bo wie, że zostanie jak z Basterem. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kochana, on nijak ma się do dziewczynki do 2 lat. :lol: