Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Mirabelkę ratuje to, że jest bardzo fotogeniczna. Na zdjęciach wychodzi nawet podobna do amstaffa. A na żywo to taki piękny kundelek. :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/b4508792c0264b77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/3911ec245b3579b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/98bab93167d5dccf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/e0c3e0b9f417eb49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/336233065679de21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/ba0976bcf3e2c664.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jeszcze 5kg i będzie super.
  3. Kobieta mi się nie przedstawiła, więc nie wiem czy to ta sama. Zapytała tylko o transport.
  4. Mirebelka odsypia. Zaraz ją zaciągnę do wanny bo niemiłosiernie capi. Uszy musimy wyczyścić bo jak bym miała tyle brudu to też bym nie słyszała. :lol: Mirabelka jest głucha jak przysłowiowy pień. Jak na razie ma jedną duuużą wadę - strasznie wyje :diabloti: Aaaa i to nie amstaff... tylko ładny kundelek. Ale mam nadzieję, że znajdzie nowy domek. Dzięki za pomoc finansową.
  5. [URL]http://www.sroda24.net/news.php?id=11824&rodzaj=1[/URL]
  6. Z Bartoszyc jest Sasha. Nie wiem czy ta sama pani ale dziś dostałam maila od pani z Bartoszyc o Focusa. Ale problemem był dla niej transport, że Focus w Opolu.
  7. Modliszko, jest 4 letni mix w schronisku w Koszalinie o imieniu Drago. Jest biały, wykastrowany. [quote]Dago, to pies w typie bullteriera. W schronisku znajduje sie od 09.06.2008. Znaleziony zostal na jednym z koszalinskich osiedli i przywieziony do schroniska przez PGK. Ma ok. 4 lat (tak twierdzi schroniskowy weterynarz, ale wszystkie bullowate ocenil ostatnio na ten wiek). Bardzo lubi bawic sie sznurem (smycza), natomiast miotle, czy cokolwiek na kiju, natychmiast obraca w drzazgi.[/quote][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/2625ad677b911b54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/a91051fb89f90fab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/f7591f2aa2df9994.jpg[/IMG][/URL] [B]Modliszko, w schronisku w Sosnowcu jest biały bullterrier.[/B]
  8. Natalka, to o psy z Krzyczek chodzi ;) Nie o bullowate.
  9. Aniu, bardzo się cieszę że Ninka tak blisko trafi i do fajnego domku.
  10. Ja ni umim. :oops: U Loli wszystko dobrze bo codziennie nowi właściciele raport przysyłają. Lola pokochała bardziej Tomka- typowa kobita woli facetów. Ma swój własny fotel. W domu zachowuje się bardzo dobrze. Obecnie jest na ACANIE. A mms mogę komuś przesłać. ;)
  11. No to bardzo się cieszę, że się udało. A kiedy przeprowadzka do nowego domu?
  12. Agatko, ja już wysyłałam bo to już przekopiowane w wiele miejsc ;) Ja chyba na wątku Krzyczek się na to natknęłam. Jutro o 13 przyjeżdża do mnie głucha Mirabelka. Będziemy jej w piątek robić zabieg aborcyjny. Niestety Tango musi sie przeprowadzić do kojca. Bardzo proszę szukajcie dla cukiereczka domu.
  13. Gosia, kiedy bedziesz miała konkretne informacje o tej 3 - latce?
  14. Ogłaszam dziś Tosię na wszystkich portalach i aż miło patrzeć, że na kazdym jest Nefer na pierwszych stronach. Majga, dobra robota. Oby więcej takich konkretnych pomocników bo takich ludzi nam wszystkim potrzeba.
  15. Dziękuję Ci kochana. Jak nie uzbieramy kaski to znowu zobaczymy dno pod koniec tego miesiąca uwzględniając sterylki 4 psów, karmy, leczenie. Normalnie czuje się jak przeciętny Kowalski z tą fundacją. Oby do ostatniego każdego miesiąca. :lol: Sprzedało się 13 cegiełek. :multi:
  16. Dla porównania Tango i Mandolina: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/038092e4579305fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/243/4b6eccca46524c46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/244/629e5972f9d8afa9.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ja bym poczekała z ogłaszaniem do sterylki. W dniu sterylki możecie ogłaszać do woli :loveu: Eliza_sk, mamy psiaki potrzebujące ogłoszeń - Tosie, Tango i Focusa - one są już gotowe do adopcji. Reszta potworków tak jak Doris czeka na zabiegi i się dolecza. Rufusowa, już idę czytać wczorajsze pw.
  18. Pewnie są ale ja się nie orientuję.
  19. No jakoś on taki cukier, że zapomniałam. Na razie cukier jedzie na wakacje do BeatyA do kojca bo musi Mirabelce ustąpić miejsca. Ale od niedzieli i tak będę go niańczyć bo BeataA wyjeżdża na wakacje.
  20. Fundacyjny. Siedzi u mnie pod nogami. I szuka domu. A ja sierota go nie uwzględniła w 1 poście. Najciemniej pod latarnią.
  21. Ja lubie, ale Beata nie lubi a do niej czegoś szukałam :eviltong: Ona jak słyszy, że pies ma powyżej 5 lat to nie chce brać do siebie bo wie, że zostanie jak z Basterem.
  22. Kochana, on nijak ma się do dziewczynki do 2 lat. :lol:
×
×
  • Create New...