Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [quote name='Freya73']Nieeee, to ja bardzo dziekuje. To Twoj cenny czas, dobre checi, a przede wszystkim maestria tworcza.[/quote] I konkretna co ważne. ;)
  2. Zmienię więc lekko tekst jak tylko będę mogła aukcje wystawić. Dzięki kochana za pomoc.
  3. U Malinki wszystko ok w miarę. Jestem w trakcie przeprowadzki dlatego mało się odzywam. Malina do ludzi ok, natomiast coraz bardziej startuje w psy niestety. Koty są zupełną porażką. Marysia55, Bella nazywana też Malinką (pod imieniem Malinka ją ogłaszam do adopcji) ma 7 lat, urodziła się w 2002r. Zmienię trochę Twój tekst bo jest w niektórych miejscach nieprawdziwy. Na razie nie możemy wystawić aukcji charytatywnych bo skończyła się licencja i Allegro musi ją nam odnowić. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/171/d7efbbb1a79c0e0fmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. W schronisku w Żyrardowie jest samiec amstaff. A także w schronisku w Chrycynnie jest rudy amstaff z ciętymi uszami - znaleziony w kolczatce.
  5. [quote name='Kora']Sunia, byla ze mna w zeszla i te niedziele na spacerku, w swoim pokoju spi (tak jak wiele bulli czeka az wlasciciwl znajdzie dla niej czas) natomiast na spacerze staje sie zywa, pileczka jej w glowie. Doddy, napisalas cos takiego "(tak skończył 7 miesięczny biały bull - później uśpiony)" jakos nie kojarze takiego faktu:roll: ostatnimi czasy czyli trzy lata wiem o Sako (bialy bull byl kilka dni w biurze adopcji) odebrany przez wlascicielke i sunia tez odebrana przez pelnomocnika wlasciciela.[/quote] Był biały bulliś do którego jeździłyśmy z Moniką. Miał go adoptować chłopak z dogo. Niestety nie udało się. Sako zamieszkał w nowym domu, nie u właścicielki. ;) Był jeszcze Pantofelek, niestety w nowym domu odszedł z powodu nerek.
  6. Zapłaciłam fakturę za Lulu za hotelowanie jej w lipcu u Magdy. Kwota 449,96zł. Na koncie było uzbierane 331,16zł. Razem zostaliśmy więc na minusie - 118,80zł.
  7. Na tyle na ile się udało, Logan został doprowadzony do normalnego stanu, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Logan teraz będzie mieszkał w hotelu i oczekiwał na adopcję. Mam nadzieję, że pomożecie nam w jego ogłaszaniu i chłopak szybko znajdzie docelowy dom.
  8. Sama ma bulla. Nie wiem jak z podejściem do bulli schroniskowych ma na dzień dzisiejszy, kiedyś albo siedziały przywiązane do biurka w jej gabinecie i fiksowały (tak skończył 7 miesięczny biały bull - później uśpiony), albo dla odmiany siedziały w kojcach, a ich adopcja była przedłużana w nieskończoność, bez możliwości dania DT. Mam nadzieję, że lata sprawowania stanowiska zmieniły podejście pani dyrektor i da się namówić na DT. W przypadku bullterriera warto by było sprawdzić jak sunia się zachowuje przed adopcją, aby nie przydarzyła się taka historia jak z ostatnim bullem adoptowanym przez człowieka z forum, który został zaatakowany już pierwszego dnia po adopcji. Super by było jakby bullinie udało się pomóc.
  9. Xax, wątpię niestety aby pani dyrektor, mająca bzika na punkcie bullków wydała ją na DT. :-( Ale warto próbować, bo psiaka szkoda.
  10. Wyszła minimalna drożdżyca na brzuszku.
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/3e95323bab634f71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/4f36cb7df6a8e076.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/88e9e16eb87c52c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/f495133aedb50e4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/80491a66abdcbb2c.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/2607bf3b2f82a9d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/46b7231475388609.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/2af1209faeec0b9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/bc34fabecf3a13d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/49aaa01d949647be.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/c689c2ea41e99709.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/6e6a7d351d7f8c19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/7f23500448631af9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/d20144ddd5ab79e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/93192f0a8174af62.jpg[/IMG][/URL]
  14. Oho... i się potwierdza, ze Rufusowa znęca się nad zwierzętami. :p A ja nie chciała plotkom wierzyć. :diabloti:
  15. Wczoraj Halinka była na fundacyjnym zlocie w samym centrum Warszawy przynosząc nam lekki wstyd poprzez próbę zabicia wszystkich piesków, które chodziły wzdłuż ulicy :diabloti: zaś dzisiaj była na fundacyjnym szybkim grillu. Dziś wstyd był pojedynczy, w postaci próby rozniesienia kundelka, który szedł koło auta, a później były już tylko piękne pokazy niewychowania poprzez skakanie na stół. Wykorzystaliśmy też schody do nauki schodzenia (bo z wchodzeniem problemów nie ma, są tylko z zejściem, bo czasami zamiast zejścia jest zjazd na brzuchu). Zaraz wstawię kilka zdjęć zrobionych byle jak bo na szybko. Niestety Halinka nie zamieszkała u Izy na DT bo nie dogadała się z jej labkiem. W ogóle raczej nie będzie z niej pieska kochającego inne zwierzątka... Koty chce zjeść od razu, a psy... tu jeszcze będę obserwować ale im pewniej i zdrowiej się czuje, tym więcej rzeczy się jej nie podoba niestety.
  16. Rozmawiałam z Państwem z Niemiec, szalenie mili ludzie zakochani w swoim Jimmim miłością straszną. Państwo będą śledzić losy suni i od czasu do czasu pewnie się zdzwonimy, przesłali także fundusze na Malinkę i inne bidulki bo dziś Pani Julita ma imieniny i na prezent wysyła pieniążka.
  17. Z ważnych pierwszych informacji o Belce. Belka jak na razie ma dobry kontakt z psami ale jak np. śpi to warczy na podchodzące psy. Muszę poobserwować, czy to ze zmęczenia, czy ma jakies inne podłoże.
  18. To ja dla odmiany dam wczorajsze fotki. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/69/2cd72acf8fd28b44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/510/de52e92752648f8a.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dzięki Ina. Ogłosiłam go z 2 wersją. Logan ma także allegro. 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa http://www.adpedia.pl http://www.adsy.pl http://www.alegratka.pl Animalia.pl :: Ogłoszenia ZWIERZĘTA DOMOWE - OGŁOSZENIA - Autogielda.pl Dział informacyjny serwisu BONO POLSKA. Informacje, porady przepisy prawne. CentrumOfert.pl - Darmowe Ogłoszenia - Drobne http://www.dwukropek.pl Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia Jutro dorobię bo teraz idę spać.
  20. Dzisiejsze rozliczenie. Wpływy: Bbgm 200zł Grażyna P. 20zł Kora 50zł Jakub B. 100zł RAZEM: 940zł Wypłaty: 183,50zł (tyle wydaliśmy dziś u wetów - cena ta nie zawiera żadnych leków ani maści bo nie wiem ile dokładnie kosztowały). [B]RAZEM: 756,50zł[/B] Dziękujemy wszystkim za pomoc przy bulli. :loveu::loveu::loveu:
  21. Dokładnie jak Andzia napisała. ;) Wszystko jest na stronie fundacji w razie co. Byłam u wetów z... nadal nie wiem jak ją nazywać. :evil_lol: I pobraliśmy krew aby sprawdzić podstawowe wskaźniki, w tym szczególnie nerki biorąc pod uwagę stan uzębienia blondyny. Wyniki jutro. Co do skóry, dr dermatolog mówi, że nie ma tragedii i jak na białego bulla po takich przejściach jest ok. Drożdżycę mamy leczyć, plamy na brzuchu smarować. Zalecane są kąpiele w Hexodermie. Do smarowania plam i łysego ogona dostaliśmy Clorexyderm w żelu. Zmiany na łapach i łokciach mamy smarować Sulphatiolem z biosiarką. Od razu sprawdziliśmy czy nie jest uczulona na chlorhexydynę i na szczęście nie jest. W uszach jest bagno, ale w samym środku ucha jest czysto, więc uszy do umycia tylko. Ma ciążę urojoną. Na szczęście nie normalną (od razu zrobiliśmy USG). Dzięki pomocy naszej dr dermatolog udało nam się także dostać do okulisty bez zapisów. I mała ma zespół suchego oka w obu oczach plus zapalenie rogówek. Do oczu dostała Tobradex, Cyklosporynę + sztuczne łzy. Jak się skończy Tobradex to zamieniamy z Maxitrolem. Zaczynamy leczenie i zobaczymy co będzie dalej. Ale muszę Wam powiedzieć, że ciotki białostockie do super stanu i tak i tak doprowadziły Malinkę.
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/a471978976293069.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/fa10f1fc9e585cea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/509/1506b8a671d7f62d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/3caf3ec9d0193b9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/50fab6296c736c9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/509/6bc3d4232ab6ed62.jpg[/IMG][/URL]
  23. Aż się Malina z Was uśmiała [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/f461153a5869520d.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/509/7001797292ca1669.jpg[/IMG][/URL]
  25. Bo Malinka taka cudna jest że się ciągle uśmiecha. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/68/e3c3b1b9c098bbaf.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...