-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Ciotka, ze mnie słaby owczarkarz już. Jeszcze Brenusia mi choruje. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Poszukuję osoby z Krakowa, która dobrze sobie radzi z wizytami przedadopcyjnymi. Potrzebujemy sprawdzić Pana, który myśli o adopcji Diego, dzielnica Prądnik Biały. -
Ponieważ Ania u której jest Gaston mówi, że cały czas leci mu z oczu, jutro umówiliśmy mu wizytę okulistyczną u dr Garncarza. Dodatkowo, ogłosiłam nieco niuńka. Jak damy radę to zrobimy jeszcze allegro dzisiaj. [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org[/url] [url]http://www.adpedia.pl[/url] [url]http://www.adsy.pl[/url] [url]http://www.alegratka.pl[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/url] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] [url]http://www.etablica.com/[/url] [url]http://www.ewarszawa.com[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl[/url] [url]http://www.gielda.bai.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewforum.php?f=5[/url] [url]http://www.kokosy.pl[/url] [url]http://www.kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/[/url] [url]http://www.**********/ogloszenia/index.php[/url] [url]http://www.najpewniej.pl[/url] [url]http://www.nasza.warszawa.pl[/url] [url]http://www.oferta.com.pl/[/url] [url]http://www.ofertownia.pl[/url] [url]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/url] [url]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/url] [url]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy[/url] [url]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl[/url] [url]http://www.olx.pl[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]http://www.petsy.pl[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/[/url] [url]http://www.rozglos.net[/url] [url]http://serwis.atena.vip.interia.pl/[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] [url]http://www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]http://www.tablica.com[/url]
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
doddy replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mało amstaffowy ten Twój nabytek ciotka Kana. :) Ale jęzor ma uroczy! -
Rozmawiałam ze schroniskiem w Jędrzejowie i Gładyszewie. W czwartek dostaniemy informacje mailem o bullowatych oraz o innych psach w typie rasy. Cześć psów na stronie nie jest aktualna, m.in. pani się wydaje, że nie ma już tej suni: [url]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/normal_TA-249_suczka_w_schronisku_przebywa_od_13.03.07.JPG[/url]
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rufus trafił do hotelu z uwagi na demolkę. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Czas na noworoczne podsumowania :) Mamy podsumowanie z Akcji "Chruma mówi jeść" i zebrana kwota to 1600zł, ale ostateczna to 2000zł bo dorzucili się pracownicy oraz szefostwo. WIELKIE DZIĘKI! W Akcji Zima udało się uzbierać 539zł. Połowa kwoty zostanie rozdysponowana przez gdyńskie schronisko. Zebraliśmy także dużo darów. Połowę już przekazaliśmy i oczekuje ona na transport do Gdyni, druga połowa trafiła do Magdy do hotelu. W nowym roku do docelowego domu trafiła Lalka. :multi: Migotka przeprowadziła się do DT do Wawy. Rufus trafił do hotelu, z uwagi na swoje skłonności do demolki. Zaktualizowałam pierwszy post. -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Cudny i kochany jest strasznie. Ina, dzięki za maile. Drugi ogromna niespodzianka! Łał Odpowiem Ci jak wszystko poogarniam bo jestem wstecz hen hen daleko. -
Dzięki za szybką odpowiedź.
-
Dziewczyny napiszcie które psy jaki mają stosunek do innych zwierząt. Szukamy psów, które zgadzają się z innymi psiakami.
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Relacja właścicieli z pierwszej nocy Lalki: [quote]Witam, Lalka chyba już się oswoiła z nowym domem i z nami. Pierwszą noc przespała bezproblemowo, choć wybrała sobie kanapę w salonie więc spała sama - owinięta kocykiem. Potem, dziś w dzień, kładła się już na łóżku z mamą i Cocosem. Cocosowi przeszło i dziś jej wcale nie "napastuje". Bardzo ładnie się ze sobą bawią - w domu Cocos kładzie się i pozwala się jej "zagryzać", a na dworze (w ogródku) ganiają się nawzajem (głównie ona jego). Ponieważ Cocos ciągle nadal chce z nami grać w piłkę, ona też włącza się w zabawę i np. kradnie mu piłkę sprzed nosa. Lalka załatwia w ogródku jedynie siusiu. W celu załatwienia "twardszych" potrzeb prosi o wyprowadzenie za ogrodzenie - a przynajmniej tak nam się wydaje, bo w ogródku kupki nie robi, a jak wydawało nam się, że poprosiła o wyjście i wyszliśmy, zrobiła od razu. To nawet w sumie lepiej, bo mniej potem sprzątania... Przesyłam dwa zdjęcia, jedno z wczoraj, jak Lalka poszła spać na kolanach a drugie z dziś, jak bawiła się swoja nowa zabawką na kanapie. Pozdrawiam, Tadeusz.[/quote] I fotki: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0M1jc72uNI/AAAAAAAABKU/8LDaqWbkXXA/S5002131.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0M2Om4QbII/AAAAAAAABKY/nl2U1Md3Oo8/S5002133_2.jpg[/img] -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Żeby to było takie proste to już bym dawno gdzieś w głuszy siedziała. :) -
Ula, jest do adopcji :cool3:
-
AMSTAFF ROKI prosi o grosik na swój hotelik - bo ma dług prawie 1600zł
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Roki ma lepsze i gorsze dni. Prawda jest taka, że jest raczej mało przewidywalny. -
AMSTAFF ROKI prosi o grosik na swój hotelik - bo ma dług prawie 1600zł
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
On od początku odwijał się na np. Twoje odciągnięcie smyczy. Więc miał warunkowane na smakołyki głaskanie + smycz. I dokładnie przedwczoraj było: głask - smakołyk głask - smakołyk głask - ostrzeżenie i próba wzięcia smakołyka.