-
Posts
935 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wirka
-
A co? Wolałabyś żeby ewki obracał? :wink:
-
To mówmy o nim dobrze, może nam coś przywiezie!!! :angel: PS. W portach, czy w spódnicy - ja go tam nie widzę, więc mnie to różnicy nie robi...
-
Bagi Przypominam, że jak Twój MH wróci z morza to będzie mógł sobie poczytać! :lol: Rotti Ja tak kocham swoje psy, że nie będę ich męczyć i prosić o krycie, same z sobą lepiej to robią, tylko bezowocnie, bo Fifi to 50% kobita tylko...
-
Charciara Toś strzeliła komplement Matrixowi!
-
... czyli nie kochasz swoje psy miłością bezgraniczną... wyrodna Pani :evil:
-
A co Ela planujesz mieć małe z Otisiem? :lol: :lol: :lol:
-
No po mnie i po Chmalu to brunet będzie na 102! Aleś se zamarzył. Znasz genetykę a dziwujesz... To tak jakbyś kojarzył beagle i chciał z tego mieć owczarka!
-
Bagi Czy możes zmi wysłać mailem albo privem adres mailowy do tego wygibusa Ć..., co to ma u mnie spać, bo chcę się z nim skontaktować, a zgubiłam jego adres...
-
Bagi :o To przepraszam, ja nie wiedziałam, że się z taką starszyzną samą zadaję, aha to Twój szanowny małżonek-wygibus z tej grupy co ja jest... Ło matko, co za kręgi, nikt nie jest z mojego przedziału, nawet w domu też starszyzna, z kim ja sie zadaję? :o
-
A do Głogowa się wybierasz?
-
Charciara O to to! Zaczęłam już nawet ukladać ogłoszenie: Sponsora na charty poszukuję... ? może być? no i gdzie to umieścić? :wink:
-
Gocha A czy ja Cię mogłam gdzieś widzieć? Jeździsz Ty dziecko na wystawy z tymi swoimi kudłaczami czy nie?
-
Amster Oj to poczucie przeciekania przez palce też mi towarzyszy... Wiem, że to głupio brzmi z ust osoby, co to niedługo dopiero dekadę istnienia będzie obchodzić, ale to święta prawda, ze po 20-ce życie zaczyna szybciej płynąć. A jak u kogoś za późno na dzieci to zbieram zamówienia na miot... :lol:
-
Gocha A mnie się właśnie wydaje, że stara doopa ze mnie sie robi, co rok to starsza, a tu ani męża, ani dzieci, ani jakiegoś strasznego dorobku, ech... :(
-
Czyli rozumiem, że Wasze Szanowne Towarzystwo )charciara, Rotti, Gocha, Amster) to przedział 30 - 40 lat? No to ja i bagi jesteśmy jeszcze w tym poprzednim przedziale 20 - 30 lat :D :D :D
-
Charciara Gdyby było tak jak mówisz to moi rodzice byliby chyba najbardziej dumnymi rodzicami, a ja trafłabym do księgi guinessa jako najzdolnieszy bachor... :lol: Gocha No... trochę bliżej... :oops: ale dodam też, że chlubnie jestem jeszcze też przed 30-tką :lol:
-
aaaa.... jeśli tak nazywamy sprawę to ja też jestem przed czterdziestką :lol:
-
W łóżku to Wy lepiej nie myślcie, bo tam najczęściej rozum odbiera... ;)
-
Suka ewidentnie chce nad Tobą dominować, to już wiesz. No niestety nie da się pozbyć takiego zachowania w jeden dzień. To jest sprawa hierarchi. Musisz po pierwsze karcić sunię za takie zachowanie, a po drugie popracować nad pokazaniem kto jest przewodnikiem stada. 1,5 roku to może być taki wiek, że ona zaczyna dorastać psychicznie i walczy z Tobą o dominację. Musisz konsekwentnie z nią postępować i w żadnym wypadku nei tolerować takich zachowań. Ja mam 14-miesięcznego kawalera w domu, który co prawda niegdy mnie nie gwałcił, ale za to próbował warknąć jak mu się coś nie podobało. Dostawał za to w pysk i teraz mimo, że nie oddał mi jeszcze pałeczki nie myśli o tym, żeby warknąć na mnie. Ja z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że jak ona Cię zaczyna gwąłcić to Ty jej wydajesz komendy siad itp. Jeśli tak jest, to proponuję nie zajmować jej tymi komendami tylko od razu pokazać, że bardzo Ci się takie zachowanie nie podoba i nie będziesz tego tolerował. Powodzenia! :D
-
Jak bedzie troszkę cieplej to musimy sie koniecznie gdzieś spotkać na jakieś charcie wygibasy itp. Jako, że u nas więcej pól i fajnych miejsc to zapowiadam ciotka, żebyś zbierała kasę na przyjazd do nas :D
-
Dzurga No to ja też witam w gronie dam po sterylce, Fifka co prawda była w schronisku sterylizwana i nas przy tym nie było, ale wiem, co przeżywałaś, bo byliśmy z nią gdy miała operację na uszy (tez głupi jaś i obawa, ze pies się może nie wybudzić). Rotti, Pika Jeśli to ten vet, co pracuje w poznańskim schronisku to właśnoręcznie poswiadczam, że jest rewelacyjny. Robiłam kiedyś firmową darowiznę dla tego schroniska i miałam do czynienia z tym vetem - anioł! ... a tego ciasta to mogłyście trochę zostawić poznańskie buroki :evil:
-
Amster Co Ty tam masz nawygibywiwane w tym podpisie? ;) Miało być tak?
-
Dawać mi tu, albo na priva to co tam chcecie po hamerykańsku mieć napisane - promocja - dla dogomaniaków darmo! :lol:
-
Charciara Ha, ha, ha... a to Ci dobre! A jakie miałaby mieć? Kosmiczne? I to już jakie duże jest! Korol się wabi...
-
To jest myśl! Chart Trąbalski... - nowa rasa :lol: