Jump to content
Dogomania

asia40

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia40

  1. asia40

    KICK SLED

    Już raz pisałami gdzieś mi znikło! Fatalny mam dzisiaj dzień. Mikzz co z tymi fińskimi sankami? Zdecydowałam sie na kupno, 19 stycznia jadę z dzieckiem do warszawskiego lekarza, to bym chciała je zobaczyć, tylko nie wiem jak. Telefon i adres by się przydał. Mam zdecydowanie dosyc jazdy na rowerze po śniegu, poobijana jestem, hamulce zupełnie nie działają. SANEK MI SIĘ CHCE !!!
  2. asia40

    Pogoda!!!

    :roflt: przystosowuję sanki dziecka, takie do pchania z rączką, tylko płozy mają małe. Ale teraz jednak pojadę na rower. Ostracyzm społeczeństwa mnie ściga. Taka duża a na sankach jeździ! A na rowerach przez całą zime jeźdzą.
  3. asia40

    Pogoda!!!

    ale ja mam tylko jednego psa :( Sanki które robisz są chyba do kilku? A moze masz jakieś mniejsze?
  4. asia40

    Pogoda!!!

    U mnie śnieg nie stopniał :D Ale na rower nie mam ochoty :( Ja chcę sanki :multi:
  5. Hey a gdzie ta galeria ze zdjeciami?
  6. Problem w tym gdzie taki kurs można ukończyć? Uważam że pedagogika to pewna teoretyczna podstawa do takiego rodzaju pracy, a jakakolwiek specjalizacja terapeutyczna wymaga jeszcze nauki i praktyki pod okiem fachowców.
  7. Jak wszyscy to wszyscy, babcia też!
  8. :laola: :laola: :laola: Bravo dla wszystkich dogomaniaków i niezrzeszonych uczestników zawodów. Czy byliscie oznakowani logo dogomanii? Zdjęcia extra :Dog_run:
  9. U mnie zawsze wszystko na opak :evil: Wczoraj byłam w tamtych okolicach tzn w Wałbrzychu, i tylko tęsknym wzrokiem patrzyłam na przepiekną okolice i drogowzkaz SOBÓTKA.
  10. Pewnie już wszyscy w drodze do Sobótki, ale ja miałam przerwę i dopiero dzisiaj mogę wam życzyć udanych zawodów.
  11. Czasami ManMat ma stragany na wystawach, nie wiecie czy będzie w Lublińcu? Pay dziekuję, ale i tak nie wiem ile ma mieć ta linka?
  12. Zauwazyłam że przy tych szelkach nie ma oczka do karabinka jak je dopinacie do linki? Takie uszko trzeba zrobić jak na fotce z innej linki? Nie mniej niż 2 metry, a najwięcej, albo raczej jak najlepiej?
  13. No nie rozumiem, ja myślę jak pozbyć sie faceta na wyjazd na zawody a wy odwrotnie?
  14. Dziękuję Leni :D Znalazłam na stronie odpowiedzi na moje pytania. I mogą zgłosić April do czipowania netem extra!
  15. Blisko nas i będziemy, jako obserwatorzy albo i jako zawodnicy :lol: Jaki dystans jest w Welo? Czy jest podział na rodzaje czyli płeć? A córkę namawiam na biegi :) Aice czy będziesz startował? A, co to za żarówki?
  16. Ja jestem za! A gdzie mozna psa "zaczipowac"? Lubię wszelkie tuningi :wink: Chetnie przeprowadziłabym taką akcje u mnie w miasteczku, do kogo się zwrócić o informacje? Kajka gdzie czipowałaś psy, w ZK?
  17. asia40

    nazwa hodowli ??

    :klacz: :popcorn:
  18. Kasiu bardzo ci zazdroszcze, mieszkasz w Trójmieście a tam własnie działa fundacja Dogtor która prowadzi dogoterapię do niej są adresy 1 i 3 Wokoło mnie niestety nikt nie zajmuje się dogoterapią :(
  19. asia40

    Mam problem!!!!

    Polecam nitrofuraksyd, niestety jest na receptę w tabletkach i syropie. Bardzo szybko działa.
  20. Bravo dogomaniacy! :beerchug:
  21. Dyskusja wysokich lotów a tu dziecko pies zeżarł albo psa do schroniska oddali bo się więcej nie odezwało :(
  22. Cześć Agacia :D Jutro (piątek) będe we Wrocławiu, ale bez psa :cry: Trzymaj kciuki proszę bo będzie ważna rozmowa o pracy 8) Może przeprowadzka?
  23. Buldog kto to jexdzi z haszczakami w koszulach? Jacek bardzo chętnie pożycze od Ciebie 1 psa :D dwa razy na miesiac oczywiscie :D
  24. Ewaka lejesz balsam na moje przerażone serce. Juz myslałam, że zafundowałam April kilka schorzeń. Ale pytam się was od poczatku, kiedy szczeniak ma biegać i ciągnąć i takie rady jak do Slomki nie padły nigdy. Teraz to przepadło - biegała juz w lato przy rowerze - ale jest to temat dla wszystkich młodych haszczomaniaków, bo mnie każdy mówił; haski ma dużo biegać! No i co? :bigcry:
  25. Rozumiem, że w tej sekcji ilość psów jest znacząca :wolfie: :wolfie:
×
×
  • Create New...