Już raz pisałami gdzieś mi znikło! Fatalny mam dzisiaj dzień. Mikzz co z tymi fińskimi sankami? Zdecydowałam sie na kupno, 19 stycznia jadę z dzieckiem do warszawskiego lekarza, to bym chciała je zobaczyć, tylko nie wiem jak. Telefon i adres by się przydał.
Mam zdecydowanie dosyc jazdy na rowerze po śniegu, poobijana jestem, hamulce zupełnie nie działają.
SANEK MI SIĘ CHCE !!!