Jump to content
Dogomania

asia40

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia40

  1. Dziekuje już odebrałam :D
  2. :D dziękuje, do zobaczenia na: wystawach, zawodach i zjazdach dogomanii Dianka pokasowałaś portreciki April?? :evil:
  3. Cześć! Dziewczyny robiłyście fotki mojej April, moge je dostać na poczte? [email protected] Dziękuje :D
  4. :D Ja mam głowę haszczaka, sama zrobiłam i nakleiłam na szybe z boku bagażnika, niestety kolor niezbyt dobrze wyszedł Pay miał tego gifa na emblemacie kiedys No, oczywiscie nie potrafię go tutaj wlkeic :oops:
  5. No to moze haszczaki wcale nie uciekaja? Tylko dlaczego tyle ogłoszen "zaginał haski"?
  6. :B-fly:
  7. A to teraz już wiem :)
  8. :multi: a ja jutro jade do Morska z dzieciaczkiem i April
  9. To wy już dzisiaj jedziecie? Autobusy do Morska jadace z dworca PKP jeszcze raz podaje: 6,15 12,00 22,00 linia 5 i linia 8 14,20 15,20 20,07 Pytałam faceta w WPK Czy jedziecie z psami?
  10. Cztery łapy są z Krakowa - powodzenia :D
  11. Pisałam o możliwości przewozu z Zawiercia do Morska moim autem, ale niestety nie mam akumulatora i .... :( W Morsku jest bus ale również popsuty i do czwartku go nie naprawią :( Tylko komunikacja miejska zostaje i nogi :) http://www.ptk-zawiercie.com.pl/linia5dr.php to jest link do rozkładu jazdy linia nr 5 do Morska i około 1 km na nogach Do zobaczenie mam nadzieję :D
  12. Czasami naprawdę nie warto :D
  13. Biju ma tylko 1 post i to napisany dawno temu :D do tej pory już pewnie znalazł tego samca huskyego :evil: dla swojej samiczki :evilbat:
  14. Własnie wróciłam z wakacji bez tv i dowiedziałam się, że zarejestrowano jakaś ogólnopolską organizację dogoterapeutyczną Co wiecie na ten temat??
  15. Czy zabieracie psy?
  16. Jestem pokojowo nastawiona w przed wekendem i nie bede się spierała :D Skoro tak mówisz...
  17. Z Warszawy do Zawiercie przez Kielce????????????
  18. Psi psycholodzy mówią, że najlepszy czas to 8 tydzien :D
  19. Ja kupiłam April jak juz miała 4 miesiące, nie załatwiała sie juz w domu. Bardzo chetnie uczyła sie nowych umiejetnosci i do dzisiaj lubi się chwailc (za smakołyk oczywiście:)) co potrafi.
  20. asia40

    TASHEENA

    :wolfie: Ależ emocje :D Idz do weta, niech zwazy psiaczka może nie ma nadwagi. Powodzenia w wychowywaniu i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
  21. Jakiś czas temu ktoś poczukiwał psa w okolicy Marek, moze to ten pies?
  22. Przyznam, że moje wachania powstały po rozmowie z pediatrą, przed szczepieniem dziecka zalecają popdawanie leku chomeopatycznego, bo szczepienie może zaszkodzic. Wybieram sie do weta dzisiaj, porozmawiam z nim na różne tematy. Jestem właściwie zaniepokojona zachowaniem April, nie ma apetytu, nawet mało pije, nie chce biegać, jakby miała melancholijny nastrój. Co powiecie o takich objawach? Znacie je może?
  23. Chciałam się zapytac: szczepicie swoje psy co roku na zakaźne choroby? Bo ja chyba dałam plamę :( i w tym roku zaszczepiłam tylko przeciw wsciekliźnie. April ma 1,7 roku.
  24. Z czego robi się takie kojce? Widziałam w Czechach plastikowe posłania-wanny , czy one nadaja sie do porodu i na pierwsze tygodnie?
  25. W zeszłym tygodniu przekraczałam granicę z Czechami kilkakrotnie (z psem w samochodzie) nikt nawet nie poprosił o zaświadczenie od weterynarza :D
×
×
  • Create New...