:D przepiękny temat rozpoczeliście, miał pocieszyc ZH ale mnie też dał dużo radości :D Troche głupio cieszyc się z nieszczęścia innych, ale... Najbardziej ucieszyły mnie piloty od sprzętu TV, April tez je lubi zjadać.
Kwiatków w domu juz nie mam, balkonowe zjadła wczoraj , posadziłam tez wczoraj :D W kapciach już nie chodzimy, a butów mam 2 pary. Kiedy zjadła moje ulubione letnie klapki pomyślałam przez moment żeby ja oddac w "dobre ręce" :wink: Ale kochamy ją pomimo zubożenia mieszakania i tego że okazała sie malamutem :D