Witamy na forum :smilecol:
U mojej April pani sędzina ze związku kynologicznego stwierdziła zgrubienia na nogach i żebrach, potem ppotwierdził to wet :(
To jest krzywica czyli niedobór wit. D
Czy karmisz psiaka?
:D
Fakt, haszczaków w Porębie jest już 5, przydał by się chętny do wózka i sanek. 4 w podobnym wieku i 1 trochę starszy ok.3 lat - ten bidulek nie wychodzi z zagrody, chyba, że im zwieje.
Ty tez mieszkasz niedaleko tylko przez las przejechać :D
A ja w swojej niewiedzy zrobiłam coś zupełnie innego 8)
Przyzwyczaiłam April do biegania na krótkim amortyzatorze zapinanym przy tylnim kole. Ma teraz skłonność do takiego bocznego przechyłu. Zmiana na zapięcie na kierownice skończyło sie kraksą i rozbitym nosem (moim)
Nie było mnie na forum i przegapiłam obronę GRATULACJE
:smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol:
Ja siedzę na zjeździe ostatnim w tym roku (studia zaoczne) i staram się o zaliczenia
Asiu!
Nie zmieniaj mu karmy z suchej! Ja byłam przeciwniczką suchej karmy i zmieniłam na ryż z mięsem i jarzynami April dostała krzywicy i myślę że straciła na budowie i wyglądzie pomimo witamin w jedzeniu. :cry:
I nie należy przesadzać z bieganiem i spacerami kiedy są szczeniaczkami :)
April polubiła bieganie dopiero po ukończeniu 6 miesięcy a miałam do nie zapędy treningowe juz od 4 miesięcy jej to się nie podobało :-?
Ze mną zerwali kontakty wszyscy znajomi bo o niczym nie rozmawiam tylko o haskych :D
W pracy dostałam stałe łacze z netem bo rachunki były za duze przez forum 8)
Do dzieci mówię jak do psów ale to tylko dla nich lepiej bo na April nigdy nie podniosłam ręki a córki czasami dostawały lanie
Czekam z niecierpliwością na zjazd w Morsku tyle haszczaków na raz to piękne !!!!!
Chciałabym kupić naklejkę na samochód z haskym, czasami mozna spotkać haszczako-maniaka bez haszczaka i jak go poznać?
Dla płetwonurków widziałam i miłosników seksu w samochodach, a gdzie kupić huskyego?
Mam kantarek dla April, udaje kaganiec doskonale :D
Ludzie sie oburzają że męcze psa kagańcem i nie ciągnie mi dziecka po ziemi jak go nosi, z zakładaniem nie najlepiej nam idzie 8) ale coraz lepiej :) za kilka lat się przyzwyczai
Moja April jest po Kassandrze, urodziła się w Poranku Kojota Mariola Płusa jest chodowczynią tel. 605539656 To na przeciwko Makro w Sosnowcu. Secemin jest w Kieleckim to troche dalej :D
April kocha samochody :D niestety wszystkie i wskakuje obcym ludzią do bagazników :(
Czy to jak ma jeździć pies jest w kodeksie drogowym?
Kiedy jechałam do Częstochowy policjant przygląał mi się :D tzn April