Jump to content
Dogomania

asia40

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia40

  1. Przekaże Idze wasze pozdrowienia i :thumbs: Operacja bedzie w Warszawie, własciwie Nadarzynie: IFiPS prof. Skarżynskiego. To już na drugie ucho :) Zdecydowanie lepiej słyszy :D Trudno mi bo jestem sama (maż w Japonii), nie rozmawiam z rodziną o swoim zdenerwowaniu, bo ich nie chce zdenerwowac :D Dobrze będzie :)
  2. dam znać w przyszłym tygodniu, po niedzieli Iga ma operację i troche zagubiona jestem w tem momencie (własnie dzisiaj ustalono termin)
  3. Terapia i zajecia z udziałem zwierząt mogą być różnego rodzaju: - zajęcia z udziałem zwierząt tzn. spodkanie i zabawa za zwierzakiem, który odwiedza ludzi (w domu opieki społecznej, dom poprawczy), przebieg spontaniczny i nieplanowany, ale obserwowany przez opiekunów - terapia z udziałem zwierząt tzn. pies jest wtedy integralną cześcią procesu leczenia. Prowadzone i kierowane przez specjalistę. I psy przyuczane do pomocy osobą niepełnosprawnym np. niedowidzacym, niedosłyszacym lub na wózkach.
  4. To wiosny w tym roku nie będzie?
  5. To może Iga spała by z wami w domku a ja z AnTu w namiocie? i psem :D
  6. Surówka, Wilczopolski i chyba Maciag byli na TV1 bladym świtem w programie "Kawa czy herbata". Był też jeden husky i jeden grenland. Było bardzo niewiele mówione i nie pokazywali Włoch tylko zime w Polsce.
  7. Powinnam była zaczać czytac ten post od konca! Szef pyta co sie stało, bo mam czerwone oczy :evilbat: Pogłaskaj Manu od nas
  8. Myslicie, że na namiot bedzie jeszcze za zimno? Bo do domku z psem nie mozna :( Iga powiedziała, że April nie zostawi samej :)
  9. Bravo Pay :laola: nie tylko za mistrzostwa ale i tekst.
  10. Ja też wysłałam dzisiaj :D Bedziemy debiutować :oops: w welo
  11. Jeśli chodzi o klatki, to faktycznie osoby które nie interesują się psami i ich behawiorem reagują nieprzyjaźnie, to nazwa jest niewłaściwa, kiedy mówie pies będzie spał w norze rodzina lepiej mi reaguje :D Ale dlaczego one sa takie drodie :evilbat:
  12. Weszłam dzisisj w ten topik z powodu ciekawości :lol: wystawa prestiżowa a tutaj same kłutnie :roll: no, no nieładnie dziewczynki :evilbat: nic pożytecznego się nie dowiedziałam. Kto to był facet z numerem trzystacośtam i tą szubienicą, którego widac na zdjeciu? Pozdrawiam Martę :cool1:
  13. :oops: teraz działa foto galeria. Ja coś za nerwowa jestem 8)
  14. Hmm... nie mogę poogladać fotek z wystawy :( Manu ratunku! Dziękuję za wygaszacz :D
  15. Poniewaz zmieniam miejsce zamieszkania jestem ciekawa czy udało ci sie znaleźć jakis osrodek szkoleniowy w Wałbrzychu. Czy ty masz huskyego?
  16. A może wiecie gdzie poszukać fotografii HEIKO Malaspina albo BEZA z Tarnawskiej Riwiery?
  17. Czyżbyśmy pisały jedną prace magisterską? :D Ja też jestem w trakice poszukiwan. Trafiłam na jedną oszustkę i jednego naciągacza. :evilbat: Zobaczymy co bedzie dalej. Jak coś znajde dam Ci znać.
  18. Piszecie o różnych hodowlach, ja chciałam zapytac czy znacie może adres strony hodowli Tarnawska Riwiera?
  19. Dziękuję za starania Wojtas :D Nadal poszukuje pluszaków haszczaków - będe wdzięczna za podpowiedzi gdzie można je kupić :)
  20. Jesli możesz to kup, ja jeszcze nie widziałam nigdzie pluszaków hasków. Podam Ci adres do domu, albo spodkamy sie ??? Bedziemy na wystawie w Katowicach, operacja na kwiecien-maj zaplanowana. I to ma być tajemnica przed Igą :D Pisze to bo ona czesto na dogomanie zaglada sama :)
  21. :D To ja o Payu czytałam jeszcze w zeszłym roku bardzo miły dla niego artykuł. Medialny człowiek :D
  22. :lol: Dziękuje Wam Ja jestem panią i wykorzystam ten opis :D
  23. No znowu sie denerwuje :evil: Jak wy zamawiacie w USA? Dlaczego nie ma tekiego sklepu za złotówki? Wiem, że wszystko można zrobić samemu ale ... Bardzo chce kupić zabawkę pluszową haszczaka. Nie chce grac na ludzkich uczuciach :D ale Iga ma znowu mieć operacje, a kiedy sie wybudza z narkozy zawsze dostaje pluszaka. Teraz chciałabym żeby to był haszczak. Gdzie go moge kupić???????
  24. Bravo!!! :laola: :laola: :laola: :laola: Hmmm... a jak Pay sie nazywa, bo kiedy szukam Was po listach osób biorących udział w zawodach to nazwiska nic mi nie mówią niestety :-?
  25. asia40

    KICK SLED

    Dziękuję :D
×
×
  • Create New...