-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Malutka Blacky Blue pojechała do domku do Niemiec!
Murka replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No właśnie nie wiem czy coś się Kierownikowi nie pomyliło :roll: Psy trzustkowe są chyba chude? :hmmmm: -
Malutka Blacky Blue pojechała do domku do Niemiec!
Murka replied to iwop's topic in Już w nowym domu
W środę będzie u nas Kierownik i mógłby przywieźć Blacky Blue, ale... rozmawiał z nim TZ i okazuje się, że ta skóra to jednak coś z grzybicą :roll: I podobno Blacky jest leczona na trzustkę :-o -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Będzie jechał Kierownik, w środę rano będzie u nas po Pumę :multi: -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
O, to jakby Kierownik jechał to mógłby wziąć też od nas drugiego pasażera w tamte rejony :cool3: Teraz jak Pumcia pojedzie, to zamierzamy wziąć Blacky Blue oraz ratlerkę pręguskę ;) [SIZE=2]Czy Blacky jest po sterylce, bo ratlercia to wiem, że nie?[/SIZE] -
Też trzymam kciuki za dom dla Paryska. Żywiołek z niego straszliwy, jak to bokser :loveu: Przymierzamy się, żeby wyczyścić mu uszy :huh:
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
W związku z tym, że dziadziowa wyjechała, a Lucynka organizuje transport w tym tygodniu (środa, czwartek), więc poprosiłam o przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej innej dogomaniaczki, która jak się okazało mieszka w Wałczu :multi: Jeśli nie będzie mogła, to dziadziowa przeprowadzi wizytę poadopcyjną ;) -
Malutka Blacky Blue pojechała do domku do Niemiec!
Murka replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Żeby się upewnić, że to łysinki tarczycowe... U nas jest kilkanaście psów i muszę mieć pewność, że nie ma tam nic zaraźliwego (np. grzybica). My ostatnio robiliśmy zeskrobinę i zapłaciliśmy 40 zł :roll: -
Dzisiaj mija dokładnie 30 dni pobytu Roana u nas, więc robię rozliczenie: [B]Wpłaty:[/B] 340 zł esperanza 100 zł asiaz [B]Razem: 440 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 300 zł hotelowanie 30 zł Advocate (świerzb) 9 zł odrobaczenie 15 zł szczepienie przeciwko wściekliźnie 42 zł karma 1,5 kg (zamiennik Trovetu) 30 zł przejazd do Stalowej Woli (wizyta w lecznicy) 40 zł pobranie krwi 22,50 zł karma dietetyczna 2 kg 155 zł karma Trovet 10 kg 22 zł karma dietetyczna 3,75 kg [B]Razem: 665,50 zł[/B] 440 zł (wpłaty) - 665,50 zł (koszty) = -225,50 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na dzień 25 sierpnia wynosi -225, 50 zł.[/B][/COLOR]
-
Przyszła wpłata na Imbirka [B]50 zł od Julity z Olsztyna[/B] ;) Wyniki będziemy znać jutro, wybieramy się do lecznicy osobiście (z innym psem). Dzisiaj w lecznicy nie ma jeszcze szefowej (Beatki), dopiero wieczorem wraca z urlopu. Od razu ustalimy co z karmą i co dalej z Imbirkiem ;)
-
Roan się otwiera na ludzi, robi się z niego naprawdę fajny pies :p Podchodzi na komendę, cieszy się na widok znajomego człowieka, liże ręce, chce się bawić. Wg mnie dla niego tylko dom z ogrodem i buda. Dobrze sprawdzi się w roli stróża i przyjaciela domu ;)
-
Bari - Zjawiskowy Czarny Kudłacz A La Sznaucer - Znalazł Dom!!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli plakatów też mu nie będę robić :roll: -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Super! Czekamy :p -
Dest ma się świetnie, humor mu dopisuje, wielki z niego łakomczuch (oczywiście lepiej smakuje to co w ręce niż to co w misce :p ). Parę dredów mu obciachałam, ale za ogon nie podejmują się zabrać :shake: We wtorek planujemy wizytę u weta, jak już Dest będzie obciachany to porobię mu fotki :cool3: Dziewczyny, czy bawiłyście się jakoś z nim? Czy on lubi jakieś zabawki? Bo on dość żywo reaguje na dziewczynki i drobne kobietki :lol:
-
Jutro lub pojutrze Roan zawiśnie w lecznicy, Stalowa Wola duże miasto, może ktoś się zainteresuje chłopakiem :cool3: Czy robić mu powtórne badania krwi?? Roan jada teraz na przemian Trovet i jagnięcinę z ryżem. Biegunki nie ma, koopki są różne (od kiełbasek po "krówskie" koopy), ale wodnistych nie ma. Dzisiaj pierwszy raz zostawił karmę w misce :crazyeye: Coraz lepiej jest z cocjalizacją; Roan liże ręce TZa kiedy go odwiedza ;) No i stróż z Roana nie lada: dzisiaj mieliśmy chrzest naszego maleństwa i Roan najwyraźniej nie poznał TZa w garniturze :roll: W pierwszym momencie capnął go za rękę. Dopiero po dłuższym obwąchaniu zaczął ją lizać ;)
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ważne, że SĄ obserwatorzy :cool3: -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Z takich to się raczej nie wymknie :p -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Porobię Gackowi takie zdjęcia jak Amisi :roll: Może uda mi się sfotorafować go z dziećmi... może to kogoś zachęci do adopcj?? -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Z takich zwykłych to ona wywija się schylając głowę :roll: Robi to powoli i wcale gwałtownie nie ucieka, nie ucieka też za bardzo przed złapaniem, ale jednak to za duże ryzyko... Wystarczy chwila nieuwagi :shake: -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]eloise[/B] coś nie widać, chyba ma trochę zajęcia z małą :megagrin: A my dzisiaj mieliśmy chrzest i Hania całą msze przespała :crazyeye:Nie zbudziła się nawet przy polewaniu wodą :crazyeye: Skaza białkowa okazała się uczuleniem na płyn do kąpieli :p -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że się Wam fotki podobają :p Też mam nadzieję, że pomogą jej znaleźć dom :cool3: -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]dziubakk[/B], witaj na dogomanii :multi::multi::multi: Przepraszam za opóźnienie, ale dzisiaj nasze maleństwo miało Chrzest :huh: U Pumci wszystko jak najlepiej, jeszcze nic nie podejrzewa :eviltong: Już nawet podchodzi czasem na wołanie do rąk TZa (mężczyzn boi się bardziej niż kobiet). Zwiedza coraz większą część ogrodu. Z tym wypuszczaniem na ogrodzony teren to baaardzo dobry pomysł :cool3: Jeszcze tylko zachodzę w głowę w czym ją wyprowadzać, jakieś super nieściągalne szelki by się przydały :hmmmm: Mam nadzieję, że Dziadziowa szybko się do Ciebie odezwie :cool3: ps. Czy nie uważacie, że Pumcia bardziej przypomina owczarka australijskiego aussie niż collie?? -
Wczoraj miałam telegon w sprawie Aguska od Pana z Brzeska :cool3: Bardzo się mu nasz rudzielec spodobał :loveu: Jego dwa psy dożyły wieku ponad 20 lat :crazyeye: Także Agusek dla niego to młodzieniaszek :lol: Proszę o mocne kciuki. Pan jest praktycznie zdecydowany, ma tylko ustalić jeszcze wszystko z żoną. No i musimy zrobić koci test :cool3: