Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. No właśnie nie wiem czy coś się Kierownikowi nie pomyliło :roll: Psy trzustkowe są chyba chude? :hmmmm:
  2. Agusek koci test zdał śpiewająco :multi: Nawet oberwał łapą (śmiał zbliżyć się do miski kociej) i nie zareagował ;) Generalnie nie zwraca na kota uwagi, tak jakby go nie było, nawet nie próbował obwąchać.
  3. W środę będzie u nas Kierownik i mógłby przywieźć Blacky Blue, ale... rozmawiał z nim TZ i okazuje się, że ta skóra to jednak coś z grzybicą :roll: I podobno Blacky jest leczona na trzustkę :-o
  4. Będzie jechał Kierownik, w środę rano będzie u nas po Pumę :multi:
  5. O, to jakby Kierownik jechał to mógłby wziąć też od nas drugiego pasażera w tamte rejony :cool3: Teraz jak Pumcia pojedzie, to zamierzamy wziąć Blacky Blue oraz ratlerkę pręguskę ;) [SIZE=2]Czy Blacky jest po sterylce, bo ratlercia to wiem, że nie?[/SIZE]
  6. Też trzymam kciuki za dom dla Paryska. Żywiołek z niego straszliwy, jak to bokser :loveu: Przymierzamy się, żeby wyczyścić mu uszy :huh:
  7. W związku z tym, że dziadziowa wyjechała, a Lucynka organizuje transport w tym tygodniu (środa, czwartek), więc poprosiłam o przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej innej dogomaniaczki, która jak się okazało mieszka w Wałczu :multi: Jeśli nie będzie mogła, to dziadziowa przeprowadzi wizytę poadopcyjną ;)
  8. Żeby się upewnić, że to łysinki tarczycowe... U nas jest kilkanaście psów i muszę mieć pewność, że nie ma tam nic zaraźliwego (np. grzybica). My ostatnio robiliśmy zeskrobinę i zapłaciliśmy 40 zł :roll:
  9. Dzisiaj mija dokładnie 30 dni pobytu Roana u nas, więc robię rozliczenie: [B]Wpłaty:[/B] 340 zł esperanza 100 zł asiaz [B]Razem: 440 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 300 zł hotelowanie 30 zł Advocate (świerzb) 9 zł odrobaczenie 15 zł szczepienie przeciwko wściekliźnie 42 zł karma 1,5 kg (zamiennik Trovetu) 30 zł przejazd do Stalowej Woli (wizyta w lecznicy) 40 zł pobranie krwi 22,50 zł karma dietetyczna 2 kg 155 zł karma Trovet 10 kg 22 zł karma dietetyczna 3,75 kg [B]Razem: 665,50 zł[/B] 440 zł (wpłaty) - 665,50 zł (koszty) = -225,50 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na dzień 25 sierpnia wynosi -225, 50 zł.[/B][/COLOR]
  10. Przyszła wpłata na Imbirka [B]50 zł od Julity z Olsztyna[/B] ;) Wyniki będziemy znać jutro, wybieramy się do lecznicy osobiście (z innym psem). Dzisiaj w lecznicy nie ma jeszcze szefowej (Beatki), dopiero wieczorem wraca z urlopu. Od razu ustalimy co z karmą i co dalej z Imbirkiem ;)
  11. Jo37, doszła Twoja wpłata na Krówka, 40 zł. Dzięki! ;)
  12. Roan się otwiera na ludzi, robi się z niego naprawdę fajny pies :p Podchodzi na komendę, cieszy się na widok znajomego człowieka, liże ręce, chce się bawić. Wg mnie dla niego tylko dom z ogrodem i buda. Dobrze sprawdzi się w roli stróża i przyjaciela domu ;)
  13. Czyli plakatów też mu nie będę robić :roll:
  14. No ja też do wielkich nie należę :lol: Wpatruje się we mnie jak w obrazek :razz: Czesanie zauważyłam, że lubi ;) On ma taaakie kudły, że go może to wszystko swędzieć... I te dredy :shake: Nie mogę się doczekać kiedy się ich pozbędzie. Zabawki przetestujemy :cool3:
  15. Dest ma się świetnie, humor mu dopisuje, wielki z niego łakomczuch (oczywiście lepiej smakuje to co w ręce niż to co w misce :p ). Parę dredów mu obciachałam, ale za ogon nie podejmują się zabrać :shake: We wtorek planujemy wizytę u weta, jak już Dest będzie obciachany to porobię mu fotki :cool3: Dziewczyny, czy bawiłyście się jakoś z nim? Czy on lubi jakieś zabawki? Bo on dość żywo reaguje na dziewczynki i drobne kobietki :lol:
  16. Jutro lub pojutrze Roan zawiśnie w lecznicy, Stalowa Wola duże miasto, może ktoś się zainteresuje chłopakiem :cool3: Czy robić mu powtórne badania krwi?? Roan jada teraz na przemian Trovet i jagnięcinę z ryżem. Biegunki nie ma, koopki są różne (od kiełbasek po "krówskie" koopy), ale wodnistych nie ma. Dzisiaj pierwszy raz zostawił karmę w misce :crazyeye: Coraz lepiej jest z cocjalizacją; Roan liże ręce TZa kiedy go odwiedza ;) No i stróż z Roana nie lada: dzisiaj mieliśmy chrzest naszego maleństwa i Roan najwyraźniej nie poznał TZa w garniturze :roll: W pierwszym momencie capnął go za rękę. Dopiero po dłuższym obwąchaniu zaczął ją lizać ;)
  17. Ważne, że SĄ obserwatorzy :cool3:
  18. Z takich to się raczej nie wymknie :p
  19. Porobię Gackowi takie zdjęcia jak Amisi :roll: Może uda mi się sfotorafować go z dziećmi... może to kogoś zachęci do adopcj??
  20. Z takich zwykłych to ona wywija się schylając głowę :roll: Robi to powoli i wcale gwałtownie nie ucieka, nie ucieka też za bardzo przed złapaniem, ale jednak to za duże ryzyko... Wystarczy chwila nieuwagi :shake:
  21. [B]eloise[/B] coś nie widać, chyba ma trochę zajęcia z małą :megagrin: A my dzisiaj mieliśmy chrzest i Hania całą msze przespała :crazyeye:Nie zbudziła się nawet przy polewaniu wodą :crazyeye: Skaza białkowa okazała się uczuleniem na płyn do kąpieli :p
  22. Cieszę się, że się Wam fotki podobają :p Też mam nadzieję, że pomogą jej znaleźć dom :cool3:
  23. [B]dziubakk[/B], witaj na dogomanii :multi::multi::multi: Przepraszam za opóźnienie, ale dzisiaj nasze maleństwo miało Chrzest :huh: U Pumci wszystko jak najlepiej, jeszcze nic nie podejrzewa :eviltong: Już nawet podchodzi czasem na wołanie do rąk TZa (mężczyzn boi się bardziej niż kobiet). Zwiedza coraz większą część ogrodu. Z tym wypuszczaniem na ogrodzony teren to baaardzo dobry pomysł :cool3: Jeszcze tylko zachodzę w głowę w czym ją wyprowadzać, jakieś super nieściągalne szelki by się przydały :hmmmm: Mam nadzieję, że Dziadziowa szybko się do Ciebie odezwie :cool3: ps. Czy nie uważacie, że Pumcia bardziej przypomina owczarka australijskiego aussie niż collie??
  24. Wczoraj miałam telegon w sprawie Aguska od Pana z Brzeska :cool3: Bardzo się mu nasz rudzielec spodobał :loveu: Jego dwa psy dożyły wieku ponad 20 lat :crazyeye: Także Agusek dla niego to młodzieniaszek :lol: Proszę o mocne kciuki. Pan jest praktycznie zdecydowany, ma tylko ustalić jeszcze wszystko z żoną. No i musimy zrobić koci test :cool3:
×
×
  • Create New...