-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Patataj ;) [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8444/amiibl7.jpg[/IMG] Mordowanie Saby [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1218/amii3fe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/5706/amii4wh7.jpg[/IMG] W jedną stronę [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1926/amii1ie6.jpg[/IMG] I w drugą :lol: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9444/amii2ag9.jpg[/IMG] -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj towarzysz Amisiowych harcy, kolak Fresco pojechał do domu. Musieliśmy jej wynaleźć nowego kumpla. Się okazało, że Amisia potrafi rozruszać nawet zrzędliwego staruszka :lol: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8795/kkk1kt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7928/kkk2lw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2922/kkk3ie5.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1876/kkk4fi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6618/kkk5iy6.jpg[/IMG] -
Mój numer telefonu jest publiczny ;) 503683050, mail: [email][email protected][/email] Śliczne fotki to dopiero zamierzam zrobić :cool3: Pies jest piękny, ale zrobić mu dobre fotki to sztuka nie lada :cool1:
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magię w całości sponsorują Filipki ;) A może jakiś banerek dla Magii? :hmmmm: -
[quote name='Charly'] ps. czy nadal utrzymuje się ze jest wielkosci doga:cool3:?[/quote] Jest duży, ale do doga bym go nie porównywała, raczej do potężnego owczarka niemieckiego. On w sumie wygląda jak mix owczarka i goldena :razz: Pięknie się klimatyzuje i przestał już warczeć ;)
-
Dest jeszcze w drodze, ale już blisko celu ;) TZ mówił, że jest bardzo sympatyczny i że już się zaprzyjaźnili na tyle, że na stacji kiedy szedł do kasy, to Dest zaczął szczekać w samochodzie, uspokoił się dopiero, kiedy TZ wrócił :cool3: Poza tym puścił jednego pawia, wypił kilka misek wody, zrobił dwa razy sioo na postoju i wygląda na odstresowanego ;)
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mailowanie w toku, adopcja Pumci musi być wyjątkowo przemyślana :cool3: -
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fresco już w drodze ;) -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Przyszedł mail w sprawie Pumy :razz: -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]Pojechałyyyyy[/B][/COLOR] :multi: Są właśnie w drodze do Opola ;) Zachwyciły p. Olę, zwłaszcza Pysia :lol: Co ciekawe Musia chętniej i szybciej zapoznała sie z nowym Państwem, Pysia prawie do samego końca zachowywała dystans :razz: W końcu pomogły smakołyki ;) Próba wzięcia na smycz... [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3905/bbzc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/3640/bb1si4.jpg[/IMG] Pakowanie do samochodu ;) [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2277/bb2hl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4456/bb3mc3.jpg[/IMG] Coś się dzieje, ale najważniejsze, że jesteśmy razem! [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5953/bb4sb4.jpg[/IMG] Przesłałam p.Oli link do tematu, mam nadzieję, że się pojawi :cool3: -
Bo ona nas tak polubił, że chce do nas wrócić :lol: Trzymam kciuki, niech się w końcu skończy tułaczka Fobka!!! :cool3:
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
P. Ola już w Rzeszowie, za ok. 1,5 godziny nastąpi wielka chwila :cool3::cool3::cool3: -
W poniedziałek Imbir będzie miał pobieraną krew do badania. Zobaczymy co wyjdzie i będziemy myśleć co dalej. Karmę również uzgodnimy po wynikach ;)
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]terra[/B], dzięki za ogłoszanie Magii! Suńka już wygojona na amen, antybiotyki i kołnierzowanie zakończone :multi: -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], jak wstawisz wszystkie zdjęcia, to wybiorę kilka i umieszczę na aukcji allegro. Może jakaś odmiana przyniesie suni dom :roll: -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wow, jaka czuprynka :crazyeye: :loveu: Faktycznie wykapana mamusia :loveu: Zdjęcie z Amelią w łóżeczku - rewelacja :lol: -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Popieram moje poprzedniczki ;) Ale na pocieszenie - Musia i Pusia ile czekaly i sie doczekaly :p[/quote] Nie zapeszajmy! ;) Doszło [B]50 zł od ewatr[/B] ;) -
[quote name='Katcherine']Imbirek jaki rozgadany :). Ciekawe o co sie tak dopraszal ;). Mureczko- planujecie moze powtorne badanie krwi?[/quote] Dopraszał się oczywiście o uwagę ;) [SIZE=2]Jakby się miało coś dobrego w ręce, to tak szybko by nie zrezygnował :lol:[/SIZE] Badania krwi oczywiście zrobimy niedługo, bo tabletki się już kończą. Zastanawiam się też czy nie kupić mu na próbę tej karmy specjalistycznej skoro Imirek jest taki bogaty :roll: Jak się karma sprawdzi, to za pieniądze z cegiełke można będzie kupić większą ilość. Co Wy na to??
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magia jest u mnie na adopcje.org i ma oczywiście porobione plakaciki :roll: -
Bari - Zjawiskowy Czarny Kudłacz A La Sznaucer - Znalazł Dom!!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bari od wczoraj jest u dziewczyn w Stalowej Woli ;)