Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Ja też liczę, że to "tylko" tarczyca, ale przed przyjazdem do nas trzeba pobrać suni zeskrobinę ze skóry, żeby była całkowita jasność :cool3:
  2. Dzisiaj mija kolejne 30 dni pobytu Amisi u nas, więc czas na rozliczonko ;) Stan na 24 lipca wynosił +289 zł [B]Wpłaty:[/B] 25 zł Ulka18 35,5 zł terra (bazarki) 50 zł KubaP 21 zł agusiazet (bazarek Ulki18 ) 20 zł Ulka12 (bazarek Ulki18 ) 25 zł Ulka18 [B]Razem: 465,50 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 300 zł hotelowanie 20 zł Advocate (świerzb) [B]Razem 320 zł[/B] 465,50 zł (wpłaty) - 320 zł (koszty) = 145,50 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na dzień 23 sierpnia wynosi +145,50 zł.[/B][/COLOR]
  3. Dziś mija kolejne 30 dni pobytu Aguska u nas, więc czas na rozliczonko ;) Stan na 24 lipca wynosił +940 zł Koszty: 240 zł hotelowanie 10 zł Advocate (świerzb) Razem: 250 zł 940 zł - 250 zł = 690 zł Stan finansowy na dzień 23 sierpnia wynosi +690 zł.
  4. Doszły pieniążki od fony ;) Krówek czuje się dobrze, tylnie łapki jakby lekko sztywniejsze, ale bryka na nich jak dawniej. On nie potrafi biegać, tylko skacze :lol: Co ciekawe nauczył się zachowywać czystość :razz: Mieszka teraz w wewnętrznym boksie i problem ciągłego koopkania zniknął :roll: Słuch już niestety mu szwankuje, często nie słyszy, że się wchodzi do boksu i ze czas na spacer ;) Trzeba go budzić :lol:
  5. Cudowny Fafiorek :loveu::loveu::loveu: [B]Ulka[/B] :crazyeye: a co Ty tu robisz?? Miałaś wrócić dopiero 25-ego :cool3:
  6. Musiałaby mieć zapewnioną duużą dawkę ruchu :roll: No i na czas nieobecności trzeba by się zaopatrzyć w klatkę kennelową, bo demolka murowana... Może z czasem by się przyzwyczaiła :razz: U nas już się nauczyła zachowywać czystość ;)
  7. O Barim decyduje Tundra, więc ona powinna odpowiedzieć na Wasze pytania :roll: Wg naszych informacji nadal szuka domu.
  8. Fotki na życzenie, może coś z tego wybierzecie :roll: Amisia to trudny model :cool1: [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5007/amisiaagc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4054/amisiaa1ai6.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9609/amisiaa2xw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7305/amisiaa3ul5.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9800/amisiaa4uj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2959/amisiaa5pk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6375/amisiaa6el0.jpg[/IMG]
  9. A teraz aportowanie :loveu: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7821/paryss7nq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4292/paryss8ej4.jpg[/IMG] I jeszcze raz [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7250/paryss9oe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2742/paryss10qz9.jpg[/IMG] Dla odmiany piłeczka ;) [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1919/paryss11pj1.jpg[/IMG] Uffff, jestem padnięty :lol: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4702/paryss12uk7.jpg[/IMG]
  10. Trochę dzisiejszego Paryska ;) [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/2469/paryssqh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/2816/paryss1fq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/6634/paryss2eg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/208/paryss3hr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/2026/paryss4dq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/3816/paryss5gc0.jpg[/IMG] Tu widać jakiej jest wielkości [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/5840/paryss6jd0.jpg[/IMG]
  11. Bari się przypomina ;) [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6448/barzh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4118/bar1nw0.jpg[/IMG] Odpczynek w cieniu [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3558/bar2wh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9922/bar3df2.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1425/bar4mj3.jpg[/IMG]
  12. Jeśli jest transport i są chętni, to można wszystko załatwić bezpośrednio z Kierownikiem: (017) 583 15 32, [email][email protected][/email] Kierownik może też pomóc w transporcie za zwrotem kosztów w miarę możliwości swojego schroniskowego pojazdu.
  13. [quote name='Katcherine']ewentualnie spokojna i ukladna sunia jako towarzystwo...;) No i moze panciowie na emeryturze- zeby pies mial swoich panciow jak najaiwcej- no i maratony odpadaja zeby go nie przeciazyc... Murka- wiemy jak myslisz- taki domek szukamy?[/quote] Jaki dom dla Imbirka? Trudne pytanie. Przeważnie psiaki znajdują całkiem inne domy niż się dla nich wymarzy :lol: Na pewno nie może być to mieszkanie w bloku na wyższym piętrze, bo schody nie są dla Imbirka :shake: No i odpadają domy z kotami. Wszystkie inne opcje można rozpatrzeć ;)
  14. Ulka18 wraca 25-tego. Ona jest najlepsza w kontaktach i załatwianiu spraw z Kierownikiem. Ja niestety nie dam rady tego wszystkiego dograć, bo mam za dużo na głowie :shake:
  15. P.Kasia wraca dopiero 25-tego, także proszę o cierpliwość ;) W każdym razie wczoraj do mnie dzwoniła pytać, czy posłanie 80x100 cm będzie dla Pumy odpowiednie, bo właśnie je kupuje :p Dzisiaj dostałam SMSa, że już się Pumci nie może doczekać i że jest w stanie pokryć całość kosztu transportu! Oczywiście nie zabrakło pytania co u Pumci słychać ;) Także chyba można Pumcię szykować do drogi :razz: Oby tylko się zaklimatyzowała szybko i nie sprawiała zbyt dużo kłopotów swojej Pańci :roll:
  16. A tutaj wyniki badań Parysa z kliniki w Lublinie: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/875/wyniki1sh9.jpg[/IMG]
  17. Kota mamy, w razie czego możemy przeprowadzić test ;) Z dziećmi Parys jeszcze nie miał kontaktu, ale do małych dzieci bym go nie polecała, bo jest tak jak pisałam niedelikatny w zabawie, skoczny i obskoczny (obskakuje ludzi ;) ) i bardzo silny. Dla starszych dzieci będzie świetnym kompanem zabaw ;)
  18. To wulkan energii, jest bardzo silny, ale też bardzo łagodny wobec ludzi i innych psów (także samców). Jest bardzo towarzyski i spragniony kontaktu z człowiekiem. Trzeba jednak być wobec niego konsekwentnym, bo wygląda na to, że najchętniej chciałby przejąć pozycję "najważniejszego" ;) Nie szczeka jak na razie w ogóle, nawet nie odszczekuje się innym psom. Jego zabawy są "trochę" niedelikatne i inne psy od niego uciekają :lol: Bardzo żywo reaguje na różne zabawki (piłki itp.). No i przeżywa chyba burzę hormonów, bo bywa bardzo namolny wobec suczek (wysterylizowanych). Podobnie czasem obskakuje ludzi :roll: Także ciachanko by się przydało. Trudno na razie coś powiedzieć o zachowaniu czystości, bo w boksie zostawia prezenty, ale myślę, że jak przyzwyczai się do regularnych spacerów to będzie ok.
  19. Czy ktoś ogłasza Parysa? :roll: Postaram się porobić mu lepsze zdjęcia (zdał egzamin i biega już bez linki ;)).
  20. [B]Ulka18 wpłaciła na Amisię 25 zł[/B] ;)
  21. [quote name='Reno2001'][B]Mureczko[/B], czy odliczyła Ci sie ta moja wpłata sierpniowa na Gacka? Wpłacałam 11.08.[/quote] Jest! Przeoczyłam :oops: Sorki :oops: [SIZE=2]Własnie po to robię rozliczenia, aby każdy mógł sprawdzić czy jego wpłata jest i czy się wszystko zgadza.[/SIZE] Tak więc Gackowe konto jest powiększone o [B]50 zł od Reno2001[/B] oraz o [B]25 zł od Ulki18[/B] ;)
  22. [quote name='Reno2001'][B]Mureczko[/B], jak będziesz się kontaktowała z Kierownikiem, ustal może czy wpłaty z cegiełek sie zgadzają. Dobrze by było wiedziec ile mamy realnych pieniędzy ;) na Imbirka. Kierownik dostał listę licytujących i ogólną kwotę jaka powinna wpłynąc.[/quote] Kierownik mi napisał, że wpłynęło na Imbirka 630 zł :multi:
  23. W poniedziałek podjedziemy z nim do lecznicy, porobimy porządek z futrem, potem porobimy piękniaste zdjęcia i wtedy będą się kolejki po niego ustawiać :cool3:
  24. Magia chyba nieco schudła :roll: Teraz więcej się rusza, potrafi nawet biegać! ;) Uwielbia towarzystwo człowieka, jest bardzo przylepiasta... Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek... [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1751/mmm1ol1.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/97/mmm2xq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/8426/mmmfi5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...